Ana Sayfa / Tahminler / 8 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)
istanbul altili tahminleri

8 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

8 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1.Koşu (1. Altılı - 1. Ayak): Son 1400 Kum yarışında parlak bir birincilik alan Kaizbert tayı (3) GÜNEŞ IŞIĞI araplara güzel binen jokeyi T. Yıldız’ın tercihiyle sık koşmaktan etkilenmezse yine kazanır. Rakip olarak son yarışında Güneş Işığı’na son 100 de teslim olan ve 1200 ü daha iyi koşmasını beklediğim (1) BAWEPİR bu grupta benim ikinci atım olacaktır. Güçlü kan hattına ragmen bir türlü bekleneni veremeyen (5) REİSOĞLU güzel galopları ve jokeyi A. Çelik ile ihmale gelmez. T. Onar ekürisinden (6) TUĞALP de beklenen patlamayı yapamadı bana göre bu yarıştan başlayarak takip etmeli. EKSTRA: Çok at yazarsanız (8) HERAKLES, (4) MAVİ ATEŞ ve (2) CAN FATİHİM sırasıyla değerlendirebilirsiniz.

2.Koşu (1. Altılı - 2. Ayak): Gazi beşinciliği de olan ve grup yarış kazanmış bir kısrak olan annesi Rokoko'nun özelliklerini taşıdığını son yarışında gösteren (2) DUX'tan çok başarılı bir yarış daha bekliyorum. Indian Dady'den uzak yediği yarışı sonrası son 1400 Kum yarışını adeta tuta tuta kazanan bu tayı Cuma günü kayıtlı olduğu KV yarıştan silinip bu yarışı tercih etmesiyle ufak kuponlara tek yazabilirsiniz. EKSTRA: Güvenemeyip rakip arayanlara (7) LIONS ROSE, kumda başarılı yarışları sonrası 2 KV yarışında başarısız olmasına rağmen sevdiği pistte koşacak olması ve süper galopları ile (3) GÜMÜŞ KAFES ve yine Cuma günü KV yarıştan silinip burayı tercih eden son yarışı baş-burun kaybetmesine rağmen formda (5) ELLIANNA'yı öneririm.

3.Koşu (1. Altılı - 3. Ayak): (2) ALEMİN KRALI ve (3) TEZCANLI bundan önce 2000 Kumda 4 defa koştu ve 2şer defa birbirlerini geçtiler. Son yarışta yine fotoya birlikte giren bu 2 safkanı birbirinden ayırmak açıkçası pek mümkün değil, ayırmadan yazmak lazım. 107 handikap ve 1milyon üzeri kazancıyla Ankara'dan formda gelen (4) GÖKKALE bu 2 safkanı 200 metre daha uzayan mesafede avlayabilir. (5) SEMADA YILDIZ ile gizli eküri olarak bu yarışa giriyor olması nedeniyle ve Ö. Yıldırım tercihiyle benim şans verdiğim diğer isimdir.

4.Koşu (1. Altılı. - 4. Ayak / 2. Altılı - 1. Ayak): İstanbul'da son haftalarda dikkat ettiyseniz ilk ayaklarda yüksek ganyanlı sürpriz at geliyor. Bence bu yarışı imkanı olan çok atla geçsin. Tay yarışlarında az yarış datası olduğu için performans analizi yapılamıyor malesef bu yüzden orjin analizi çok önemli; (1) AVRUPA GÜZELİ anabababir kardeşi Golden Tower 1,3milyon kazancı ile çok parlak bir at, babası Kaneko ile kan uyumu müthiş olduğu için Alkan Ekürisi 5 defa aynı aşımı yaptırmış, son 3. lüğü sonrası bu taydan güzel bir performans bekliyorum. (10) SHANGHAIS GIRL babasının da anasının da Türkiye’deki ilk tayı, babası Shangai Bobby Amerika'da 2012 yılının en başarı tayı olmuş ve 5 açık yarış kazanmış, toplam 1,7 milyon dolar kazancı ile büyük bir şampiyon, bu yarıştan itibaren takip etmek lazım, (3) COSMIC DANCER anası Lady Wolf kısa yarış hayatında grup birinciliği olan bir Keep Shining kızı, çok iyi bir kısrak performansı bekleniyordu ama pek de istenileni veremedi sanki, Mali'den ilk yavrusu, (5) LADY ALINA babası Astrakhan yeni bir aygır ama tayları güzel başladı, bu tayın da ilk yarışı 2. lik, (8) QUEEN LEONESSA anadan ilk tay, babası Agresivo'nun bu yıl koşmaya başlayan 9 tayının 7 tanesi yarış kazanmış, (12) TURKISH CHROME Indigo Red yavrusu olan anasının ilk tayı ama babası Dr. Fong Wasahof ve Topanga gibi 2 başarılı tayı ile güzel bir aygırlık performansına sahip, Orjin dışında güzel yarışları olan (9) RICCONA ve (11) SHARIFA, EKSTRA: Galoplarında güzel görünen (7) OKYPETA ve (2) BIG EAGLE GIRL de yeri olan yazabilir.

5.Koşu (1. Altılı. - 5. Ayak / 2. Altılı - 2. Ayak): Bu mesafede çok iyi dereceleri ve bomboş kiloları ile (8) GADDARA ve (10) KALKANDERE öncelikli değerlendirilmeli. Çimdeki saçma yarışlarından sonra kuma çıkacak olan (1) AUTUMN PEARL, Son KV yarışında Curtarallo’nun 1 boy arkasından 2. liği ve son 7 yarışta 4 birinciliği ile dikkat çeken (2) URASHAN ağır kilolarına ragmen rakip olacak atlardır, EKSTRA: Hazırlıkları iyi olan (7) VICTORY SUN, son yarışlarında Ak Diamond arkası yarımşar boyla 2-3 olan (14) BURUNDİ ve (3) MANTICORE, (11) SERDEM, (6) MAHİRBEY sırasıyla yazılabilecek atlar.

6.Koşu (1. Altılı. - 6. Ayak / 2. Altılı - 3. Ayak): 2016 sezonunu çok başarılı geçiren ve bu yıl sürekli takip ettiğim (9) OGHUZ sonunda yarış kazandı ve orjininin hakkını verdi. Sevdiği mesafede bu kez U. Polat ile tekrar şanslıdır. Canı isterse rahat kazanır, ufak kuponlar için tek olabilir. 1900 çimde bu grubu rahat geçip KV yarışta başarısız olan ve 1600 çimde son yarışısını burunla kaybeden (4) WINCHESTER Oghuza rakip olacaktır. Bir türlü potoyu önde geçemeyen ama hep iyi koşan (5) YİĞİTER, İzmir’den formda gelen (7) BRANZINI ve son 6 yarışı çok iyi olan (8) GOLDEN PUNCH da değerlendirilebilir. Bomba arayanlar için gördüğü yarışlar sonucu sürpriz yapmasını beklediğim (10) MARK HOLMES benim özel takip ettiğim attır.

1.ALTILI GANYAN

1. Ayak: 3-1-5-6
2. Ayak: 2 (DUX) Banko
3. Ayak: 2-3-4
4. Ayak: 1-10-3-5-8-12-9-11
5. Ayak: 8-10-1-2
6. Ayak: 9-4-5-7-8-10

Kupon Bedeli: 138,24 TL

7.Koşu (2. Altılı - 4. Ayak): Bu grupta hangi at gelse şaşırmam, yazabildiğiniz kadar çok at yazın. Sıralamam (3) AZAT KUŞU/(6) BESSEY ekürileri, (2) MY SULTAN, (7) GÜLFEM, (5) RENGÜL, (4) BERRAGÜL, (1) DERİN SULTAN, (8) SULTANHAN.

8.Koşu (2. Altılı - 5. Ayak): Arıcı ekürisinin tayları bu sezona resmen damga vuruyor, (5) FUNNY FAMILLIAR iki yarıştır 2. Kaldı, bu yarışta Ö. Yıldırım ile benim bankomdur. EKSTRA: Tek yazmak istemezseniz çok at yazmanız lazım. (12) SAMATYALI, (13) SUN SHINE, (4) FERFORJE, (2) DALİ DALİ, (1) BOLD MOVE, (7) LADY LUNA sırasıyla değerlendirin, Annesi Beneklikız kan hattından Harputlu Gakkoş gibi şampiyon bir kardeşi olan (3) ELAZIĞ GÜZELİ bu yarış için bile değerlendirilebilir ama özellikle kum yarışlarda takip edilmeli.

9.Koşu (2. Altılı - 6. Ayak): Son 2 KV koşusunda üst grupta dereceli ikincilik ve dördüncülüğü arkası bu grupta Karataş’ın tercihi ile (3) ANCHORS AWEIGH ikinci bankomdur. EKSTRA: At yasmak isteyenlere sıralamam (10) ENTERTAINMENT/(5) BABA DOSTU ekirileri, (8) KARAHEVES, (6) CARNAVAL, (1) INDIANAPOLIS, (4) CHEAT.

2.ALTILI GANYAN

1. Ayak: 1-10-3-5-8-12-9-11
2. Ayak: 8-10-1-2-7-14-3
3. Ayak: 9-4-5-7-8-10
4. Ayak: 3-2-7-5-4-1-8
5. Ayak: 5 (FUNNY FAMILIAR) Banko
6. Ayak: 3 (ANCHORS AWEIGH) Banko

Kupon Bedeli: 141,12 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

48
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Johny Guitar yeni yazarımızdır.

Bol şanslar

binbastar
Üye

hoş geldin, bol şanslar

ETC
Üye

Johnny Guitar dostuma öncelikle aramıza hoş geldin diyor, tahminleriyle ve yorumlarıyla her daim yol gösterici olmasını kalbi manada temenni ediyorum.
Şans sizinle olsun değerli BANKO TAHMİNLER okuyucu ve yazarları…
Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla…

yavuzhan41
Üye

Hoş geldin efsane atlardan bir isim daha Şansın daim olsun bol şanslar.

toprak_tan
Üye

Hoş geldin Bol Şanslar

Bombaci
Üye

90 ların ortasında Atları seven sevmeyen, oynayan oynamayan herkesin ismini duyduğu bir safkan. Onu en özel yapan özelliklerden birisi ise kazanma hırsı mücadele azmi. Çoğunlukla orta mesafe çim olsa da uzun mesafe yarışlarda da adından söz ettiren safkan yarış hayatına başladıktan sonra uzunca bir süre geçirmeyip sonunda çok yüksek ganyanla koşan BİNBA STAR a geçilerek ünvanına son verildi. Dönemin en iyilerinden THUNDER BOLT ve ABBAS ın baş belalısı olarak unutulmazlar arasında yerini aldı. Ne güzel tesadüftür ki yıllar sonra BANKO TAHMİNLERDE yazarlarımızdan BİNBA STAR dan sonra JOHNY GUİTAR da yerini alarak belki de yenilmezliğine son veren BİNBA STAR dan yazar olarak rövanşı almak için geldi. Aramıza hoş geldin JOHNY GUİTAR bol şanslar…!!!

admin
Yönetici

Thunderbolt bayrağı sallardım gelmese de :) Güzel günlerdi.

Bombaci
Üye

Adminim hızımı alamadım da YouTube da olan yarışlarını seyrediyordum :) aynen güzel nostalji yaptım :)

admin
Yönetici

Aynen TJK’dan sonuçlara girdim bende. BiNBA, Thunder derken Jim Hatter, Abbas, Cartekit sayfalar açılmaya başladı. Kapadım kaçtım, saat 1 olmuş :) İyi geceler

Bombaci
Üye

😂😂😂 ii geceler bende birşeyler yazayım bari uykum yok.

admin
Yönetici

Çıkarken kilitlersin, ben kaçtım :)

Mehmet28
Üye

hoş geldin bol şanslar

binbastar
Üye

vay vay vay ne nostalji yapmış site gece gece be))) hepinizin yüreğine, emeğine sağlık))

binbastar
Üye

bir de beşiktaşlıymışsın, e o zaman tekrar hoşgeldin

ETC
Üye

Dostlarim. Bu bolumde dilek ve temennilerimle birlikte yorum ve tahminlerimi de paylasmistim ama yayinlanmamis. Sebebini bilmiyorum ama yeniden yorum yayinlamam imkansiz cunku bilgisayarimda hazirladigim yaziyi sildim.

ETC
Üye

Tesekkur ederim Admin dostum. Anlayis ve sagduyun icin bilhassa

ETC
Üye

2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 11 – 13
2.AYAK: 2
3.AYAK: 4 – 8 – 9
4.AYAK: 3
5.AYAK: 4 – 5 – 12
6.AYAK: 3 – 8

TUTAR: 3.24 TL

ETC
Üye

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 3 – 5 – 6
2.AYAK: 2
3.AYAK: 3
4.AYAK: 1 – 11 – 13
5.AYAK: 2
6.AYAK: 4 – 8 – 9

TUTAR: 2.16 TL

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Johny guitar öncelikle hoş geldin hayırlı olsun.
Tüm yorumları okudum yaşım 55 burdan şunu çıkardımki burda kendimi fosil gibi görüyordum :) demekki yanlız değilmişim :) o efsaneleri herkes göremedi malesef, çok güzel yarışlarını izledik o efsanelerin o zamanlar bende izmirdeydim şimdi Ankaradayım..
Size bir sorum olacak daha önce bu nickle hiç yorumunuzu görmedim başka bir nicklemi burda üyeydiniz? Tekrar hoşgeldiniz bolşanslar.

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Eyvallah dostum inşallah hep beraber nice altılılar tutarız rast gelsin kardeşim.

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Dostum bugün programa tam bakamadım biraz senden biraz öbür dostlardan ortaya bir karışık yapıp oturup izliycem 😊

Adrian
Üye

Hayırlı olsun Johny Guitar !! :) Şablon ve stilin de harika gerçekten, emeğine sağlık

ozgun1
Üye

Öncelikle hoşgeldin. Hayırlı uğurlu olsun Johny Guitar. Kazanman ve kazandırman dileği ile. Bol şanslar :)

Ankara
Ziyaretçi
Ankara

hoşgeldiniz şansınız bahtiniz açık olsun :) Son ayak 7 numara bir önceki koşusunda güzel bi sürpriz yapmıştı bugünde eklesek pencere birakmasak güzel olmaz mı

admin
Yönetici

1-11 //
1-2-6-7-8-10-12 //
4 //
2-5 //
1-2-4-5-7-10-11-12 //
3-6 //

admin
Yönetici

Bombacı ikilileri kaçırmıyorsun di mi :)

admin
Yönetici

Karaheves’ten altılı gitti. Çok vermese bari :)

binbastar
Üye

gecen hafta son ayakta beni yatirdi karaheves burunla,bu hafta da sana vurmus piyango , tabeladan gittim ben de

admin
Yönetici

6’ya çok güvendim, bu sebeple oldu. Virajdan sonra da rahat gelişi kısa bir kriz yaptırdı. Kısmet deyip geçiyoruz yine :)

binbastar
Üye

aynen oyle yapacak birsey yok, gecmis olsun, onumuzdeki maclara bakacagiz

binbastar
Üye

5 li yapsaymisiz keske, cok iyi verdi

Bombaci
Üye

Admin :):):)

admin
Yönetici

Gülme :) Başımda kanatlı paralar uçuşuyor :))

ETC
Üye

bir halüsinasyon değil o dostum….
iyiye işaret… yorulacak o kanatlılar ve ceplerinde bulacaklar kendilerini :)
yeni yorum ve görüşlerinizi boşuna mı bekliyoruz sanıyorsunuz

admin
Yönetici

5dk sonra geliyor :)

ETC
Üye

Admin dostum bu arada ben İzmir yorum ve tahminlerimi de hazırladım. Senden sinyal bekliyorum.. Sinyalin vasıtasıyla paylaşacağım bu güzel ortamda, hevesim öyle bir şey ki sorma, sanki çocuklar gibi şen..

admin
Yönetici

Paylaşımını gönder yorum olarak, gerisini eklerim. Neşen sakın kaybolmasın :)

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.