Hakkında

At yarışı üzerine günlük tahminler üreten weblog. 

Banko Tahminler hem web hemde mobil uygulamalar ile binlerce takipçiye ulaşmıştır. At yarışı severler için günlük ücretsiz olarak içerik yayınlar.  Kasım 2011 tarihinden bu yana hizmet vermektedir.

Altılı yorumlarınızı yayınlamak istiyorsanız siteye üye olunuz veya iletişim formu ile mesaj gönderiniz.

Burada verilen tahminler için olası para kayıpları için sorumluluk kabul edilmez ve siteye girip uygulayan herkes bu şartı kabul etmiş sayılır. Bu web sitesi üzerinde bahis, oyun, altılı vb. türden kumar oyunları oynatılmamaktadır.

Sorularınız için lütfen iletişim sayfasını kullanınız.

Site içeriği tamamen ücretsizdir. Tahmincilerimiz kendi bilgi birikimlerini hobi amaçlı olarak sunmaktadırlar. Site şartları ve kullanım sözleşmesine  buradan ulaşabilirsiniz.

www.bankotahminler.com

24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Admin kusura kalma burdan yazmak zorunda kaldım.buradan yazabiliyom ama tahmin veren arkadaşların yerinde yazamıyorum,Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. diyor.gmail dende yazmıştım silersin bunu okuduysan.

Tmm admin saol deneyim

Yok admin dediklerini yaptım, firefox chrome ie de denedim üçündede aynısını dedi.Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Diyor

test222 olarak giriş yapıldı. Çıkış yap? Diyor şimdi.

Düzelmiş admin sorun yok.

Sevgili admin selamlar. Mailde de yazdım Siteye giriş yapabiliyorum ama yorum ekleyemiyorum. Problem sitede mi yoksa bizde mi?

merhaba ;cep telefonundan yorum yapamıyorum bilgisayardan yorum yapabiliyorum

Tamam problem çözüldü teşekkürler

Sorun çözüldü sevgili admin. Teşekkür ediyorum. Son zamanlar da yorumlarla ilgili sıkıntı olunca site de, acaba ban mı yedik dedim:) neyseki öyle degilmiş. İyi çalışmalar bol şanslar olsun..

Admin Yorum Nereden Ekleyeceğiz , Yorum Ekleme Yerini Bulamadım.?

Admin ben yanlış sordum. Yazarlık Nasıl Oluyoruz ,Onu Sorucakdım.

selamlar
sitede sorun mu var ?
yasaklı ip uyarısı alıyorum

24
0
Tahmin paylaş.x
()
x