Hakkında

At yarışı üzerine günlük tahminler üreten weblog. 

Banko Tahminler hem web hemde mobil uygulamalar ile binlerce takipçiye ulaşmıştır. At yarışı severler için günlük ücretsiz olarak içerik yayınlar.  Kasım 2011 tarihinden bu yana hizmet vermektedir.

Altılı yorumlarınızı yayınlamak istiyorsanız siteye üye olunuz veya iletişim formu ile mesaj gönderiniz.

Burada verilen tahminler için olası para kayıpları için sorumluluk kabul edilmez ve siteye girip uygulayan herkes bu şartı kabul etmiş sayılır. Bu web sitesi üzerinde bahis, oyun, altılı vb. türden kumar oyunları oynatılmamaktadır.

Sorularınız için lütfen iletişim sayfasını kullanınız.

Site içeriği tamamen ücretsizdir. Tahmincilerimiz kendi bilgi birikimlerini hobi amaçlı olarak sunmaktadırlar. Site şartları ve kullanım sözleşmesine  buradan ulaşabilirsiniz.

www.bankotahminler.com

22
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi
gencer
Üye
gencer

Admin kusura kalma burdan yazmak zorunda kaldım.buradan yazabiliyom ama tahmin veren arkadaşların yerinde yazamıyorum,Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. diyor.gmail dende yazmıştım silersin bunu okuduysan.

gencer
Üye
gencer

Tmm admin saol deneyim

gencer
Üye
gencer

Yok admin dediklerini yaptım, firefox chrome ie de denedim üçündede aynısını dedi.Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Diyor

gencer
Üye
gencer

test222 olarak giriş yapıldı. Çıkış yap? Diyor şimdi.

gencer
Üye
gencer

Düzelmiş admin sorun yok.

baranovici
Üye
baranovici

Sevgili admin selamlar. Mailde de yazdım Siteye giriş yapabiliyorum ama yorum ekleyemiyorum. Problem sitede mi yoksa bizde mi?