istanbul altili tahminleri

8 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞLARI (SİZDEN GELEN TAHMİNLER)

1.KOŞU: 18 Ekim tarihli 1200 ÇİM sınavında Furkan YÜKSEL idaresinde elde ettiği 3.lüğü özellikle ölçü aldığım BAWEPİR, 1 Kasım tarihli 1400 KUM startında da GÜNEŞ IŞIĞI ve SANAY’ın gerisinde 3.lük elde etti. Dolayısıyla bu atın pist ayırt etmeksizin gösterdiği performans, ibreyi ister istemez BAWEPİR’e yönlendiriyor. Özellikle üstünde durmak istediğim, 20 Ekim tarihli 1300 ÇİM koşusunda KOCAKAYA idaresinde, şu anda grubunda bulunduğu bir kaç atı deyim yerindeyse ezen TUĞALP de bu koşuda söz sahibi olacak gibi duruyor. Son koşusunda kalite isimler önünde çok önemli bir liderlik elde eden GÜNEŞ IŞIĞI, özellikle eli kulağında olan REİSOĞLU bu koşuda bu 2 isimle birlikte tercihlenmeli kanaatindeyim.

2.KOŞU: Son 2 KUM pist koşusunda Furkan YÜKSEL idaresinde mükemmel işler çıkaran DUX’u özellikle o yarışlarda grubunda bulunan kalite atlara sağladığı üstünlük neticesinde banko olarak önerme gereği duyuyorum.

3.KOŞU: Yine TEZCANLI, Yeni TEZCANLI, Yeniden TEZCANLI… Grubunun en üstün performanslı atı olduğuna inandığım ve 15 Ekim tarihli son koşusunda canlı canlı rakiplerine karşı elde ettiği üstünlüğe şahit olduğum TEZCANLI, eğer KARATAŞ idaresindeki ALEMİN KRALI’na önceki koşuda olduğu gibi yine sabır gösterir, boyun eğmezse kazanmaması için hiç bir sebep yok.

4.KOŞU: 4 Ekim tarihli ilk sınavında tabelada yer alan, takibinde elde ettiği bitiriş süresi diğerlerinin ilk ÇİM sınavıyla mukayese edildiğinde daha iyi durumda olan SHARIFA ile 13 Ekim tarihli 1300 ÇİM sınavında TAYYİPHAN, RUN AND WIN gibi kalite atların uzak mesafe gerisinde kalmasına rağmen 5.lik elde eden ve bitiriş süresi derecesine binaen dikkat çekici durumda olan WESTERN ROSE bu koşuda tercihlenmesi gereken isimlerdir. AVRUPA GÜZELİ de son dönemdeki performansları nezdinde unutulmamalıdır.

5.KOŞU: Uğur POLAT idaresinde bilhassa uzun mesafelerde derece almaya alışmış URASHAN bu koşunun önemli ismi olup koşunun sigortasıdır. Fakat bu koşuda Selçuk AKBULAT ile bu mesafede iyi işler çıkaran ve grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran GADDARA unutulmamalıdır.

6.KOŞU: KARATAŞ idaresindeki 4 koşusundan 2’sinde 1.liği, 2’sinde de 2.liği bulunan, 27 Ekim tarihli son koşusunda burun farkıyla liderliği kaybetmesine rağmen iyi iş çıkardığına ikna olduğum WINCHESTER ve son ÇİM sınavında yüz güldüren ve klas jokeyini bulan OGHUZ koşunun sigortalarıdır ama özellikle değinmek istediğim bir şey var. 27 Eylül tarihli 2100 ÇİM sınavında kalite rakiplerin az farkla gerisinde tabelayı zorlamasına rağmen, yakın zamanda grubun en iyi bitiriş süresini elde eden MASAI MARA ile İstanbuldaki ilk koşusunda kalite isimler önünde liderlik elde eden GOLDEN PUNCH bu koşuda muhakkak düşünülmelidir.

7.KOŞU: Enteresan olan şudur ki bu koşuda Mustafa Can DEMİR’e alışkın stiliyle bildiğim ve özellikle 10 Eylül tarihli 2000 KUM sınavında epey kalite atların önünde elde ettiği liderliği başından beri önemsediğim AZAT KUŞU sadece bu koşuda değil Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında da Mustafa CAN DEMİR idaresinde elde ettiği tabela dereceleriyle de dikkat çekmektedir. Bu nedenle alışkın olduğu idarecisi ve stiliyle bu koşuda AZAT KUŞUNU banko olarak tercihleyeceğim.

8.KOŞU: DALİ DALİ, FERFORJE, SAMATYALI ve FUNNY FAMILLIAR’ın birbirlerine rakip olacağını öngörüyor bu kalabalık koşuda 4 atın birlikte tercihlenmesini öneriyorum.

9.KOŞU: Ortalama mesafe sınavlarına binaen yavaş yavaş uzun mesafe koşularına hazırlıklı olduğunu gösteren ANCHORS AWEIGH özellikle KARATAŞ’ın idaresinde söz sahibi olmaya yakın durumdadır.Bankomdur.

1. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 3 – 5 – 6
2.AYAK: 2
3.AYAK: 3
4.AYAK: 1 – 11 – 13
5.AYAK: 2 – 8
6.AYAK: 2 – 4 – 8 – 9

TUTAR: 5.76 TL

2. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 11 – 13
2.AYAK: 2 – 8
3.AYAK: 2 – 4 – 8 – 9
4.AYAK: 3
5.AYAK: 2 – 4 – 5 – 12
6.AYAK: 3

TUTAR: 5.76 TL

Şans sizinle olsun dostlarım…

YAZAR ETC

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
toprak_tan

Bol Şanslar

Cengo

Adminim bizim mail adreslerini sizin yazarlar görüyormu ?
Burdan gidip başka yerde yazan birisi ismini vermiycem bana mail atmış!

Mehmet28

Yönetim panelinden kendi tahminine yapılan yorumlardan görülebiliyor adminim

Johny Guitar

Eline kalemine sağlık, bol şanslar…

Cengo

Diyarbakır Oyunum.

1.2.4.9.12
1.3.5.8.10
4 Tek
6.7.8.10.13
4 Tek
2.3

10 tl

yavuzhan41

Bol şanslar

Mehmet28

bol şanslar

ETC

Admin dostum basta olmak uzere burada yorum ve goruslerini paylasan tum yazar ve okuyucu dostlarima tesekkur ederim.

minnet borcum bakidir sizlere. Unutmayacagim

ETC

Teşekkür ederim dostum.. Keşke 2.Altılıyı da bulsaydık, yol gösterici olabilseydik işte o zaman sevinçten bulutlar arasında geziniyor olurdum.. Parayı kazandığım için değil, belki de çoğu insana bu yolda yardımcı olabildiğim için…

gurcan77

Tebrikler ETC, ikinci Altılıyı bulamadın ama 7 li ganyan ve 7 li plasede ilk dört atın röntgenini çekmen ve ilk at vermen ne kadar başarılı bir tahminci olduğunu ortaya koyuyor

gurcan77

Teşekkürler Admin ( düzeltiyorum)

ETC

teşekkür ederim gürcan dost.. estafurlah, başarılı bir tahminci sayılmam, sadece gerek bu ortamda yazar dostlarımızın tahminlerinden yola çıkarak gerekse TJK sitesi üzerinden incelemeler yaparak yorum oluşturmaya çalışıyorum. Bu bağlamda benden çok bu site emekçilerinin bu konuda katkısı tartışılmaz.. Aslında ben onu başka bir sayfada JOHNY GUITAR dostumuzun sayfasında yeniden şekillendirmiş ve misli hale getirmiştim. Oraya bakanlar misli yapmışlarsa eğer kazançlı çıkmışlardır. Yedili ganyan için de yararlı olduysam ne mutlu bana, sağolun varolun dostlarım

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x