Ana Sayfa / Tahminler / 9 KASIM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
ankara altili tahminleri

9 KASIM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

9 Kasım 2017 Ankara 1. altılı ganyan tahminleri. Altılı 13:00'da başlar.

1 - KOŞU: İlk koşusunu çok beğendiğim, süratli anne ve babaya sahip 2 - HEP BERABER bankom.

2 - KOŞU: 2 - ASTRAKHAN ön planda gözükse de ufak kilo farkları bile yarışta sonucu etkileyebilir. Hepsi ile bu ayağı geçiyorum.

3 - KOŞU: Güzel bir maiden çıkışı sonrasında KV koşuda tabela şansı kalmayınca enseye basan 1 - AYBÜKE favorim. Rahat kazandığı yarış sonrasında yine mesafesinde koşacak olan seri safkan 5 - PERSISTANCE rakibidir. Aybüke favorim ama önde boş kalırsa PERSISTANCE yine kazanabilir. Kararsız kaldım, zayıf programda kuponu küçültmek için tek atabilirim.

4 - KOŞU: Tam karakolluk bir ayak. Hangisini yazmasam da gelse. Burada da hepsi yapacağım, Ankara'da ilk defa koşacak olmasına rağmen 4 - YARİSSA favorim.

5 - KOŞU: Hayatının 3. koşusunda yarışı son metrelerde kaybeden 9 - THEWORLDISMINE favorim. Uygun kiloları ile 6 - JAMES BOND, 8 - BRAVE APTE ve 5 - PERCEPTION kuponumda olacak diğer isimler.

6 - KOŞU: Güzel form tutan 2 - BAHAR SULTAN favorim. 3 - BİNBİR, 5 - MÜCİZEKAYA ve 7 - ZEHİR HAFİYE rakipleridir.

1. Altılı Kuponu

2
H
1-5
H
9-6-8-5
2-3-5-7

 

7 - KOŞU: Son yarışları ile 8 - THE SCAR ve 7 - RUMEYSA grup için yeterli gözüküyor. İlk defa start alacak 6 - PERİ LİNA güzel işleri ile sürpriz.

8 - KOŞU: Süratli geçecek koşuda grubu yakın takip etmesini beklediğim 1 - ARSEN LUPEN'ın kazanmasını bekliyorum.

9 - KOŞU: Son tabelada bitirdiği yarış ile 1 - RUAT, güzel hazırlıkları ile 2 - BABAMENDUH, son koşusu ölçü olmayan 3 - GÖKKURT ve yine güzel işleri ile 9 - YÜREKKAAN sıralamamdır.

2. Altılı

H
9-6-8-5
2-3-5-7
8-7 // 6
1
1-2-3-9

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

15 yorum

 1. ETC

  Şansın kralı seninle olsun Admin dostum. Şu anda bu tahminler nezdinde hazırlıyorum Ankara kuponumu… Ben de eğer bölüm açılırsa İzmir tahminimi paylaşacağım.. Bakalım güzel şeyler olacak…

  • Bölüm açılmasını beklemeyin, yorum olarak gönderin ben siteye eklerim. Teşekkürler.

  • ETC

   Çok teşekkür ederim can dostum.. Şans seninle olsun, bu defa, sonra, sonra ve her daim…

 2. bol şanslar adminim

 3. binbastar

  bol şanslarr

 4. Sevgili admin.. yıllardır buraya gelirim.. emek hırsızlığı yaparım.. Hatta bir tahmin yarışmasında. 4 tane NAL kazanmıştım… posta kutumda ararsam bulurum.Alanya ya dönüşte o nalları bulup.. alanya daki yeni eve ve Elmacık Bağevinin duvarına çakacağım… . Buraya üye olmamla birlikte,hergün posta kutuma tahminler gelirdi.. Emeği geçen Eski yeni tüm tahminci dostlarıma teşekkür ederim.. Onlar düzgün ve kaliteli insanlar.. Vesile ile nezdinizde tüm tahminci dostlara sevgi ve selamlar.. Devamlı takipçinizim.. Nedense böyle bir teşekkür yazısı yazmak İÇİMDEN GELDİ.. sİZLERİ SEVYORUM.. Hele, kılıç çekmelerinizi, Zehir salmalarınızı, meydan okumalarınızı daha çok seviyorm..:(

 5. Bolşanslar adminim zorlu ve zevkli program birde şu eküri ve yarış içinde at çıkarmalara çare bulunsa iyi olacak.Herkese rastgelsin.

 6. Hayırli olsun

 7. binbastar

  teselli olmuştur, tebrikler

 8. Bombaci

  Vay :):) tebrikler motoru ısıttık maşşallah yazmayı unutma :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir