Ana Sayfa / Tahminler / 08 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
istanbul altili tahminleri

08 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

İstanbul programı oldukça güzel son yapmış olduğum sistem üzerinden iki altılı programı da cazip geldiği için iki altılı üzerinde oyun yapmakta fayda gördüm. İkramiye boyutunda güzel bir sonuç vereceğini tahmin ederek herkeze bol şanslar diliyorum.

1.KOŞU : 3 Yaşlı Arap taylarının mücadelesinde  üç ismi rakiplerinden biraz daha bugün ön planda tutuyorum. Öncelikli şansı bugün ön planda seri gidecek yarışta kendisininde seri bir ayağa sahip olduğunu ve bugün kısa bir aranın ardından görmüş olduğu iki yarışıyla bugün formunda gelişmeler olduğunu düşündüğüm 2017 yılı içersin de koşmuş olduğu bugün ki rakiplerini geri planda bırakan 2 CANFATİHİM bugün sık koşturulan rakiplerine karşı bir adım daha önde olduğunu düşünüyor ve ilk isim olarak şans veriyorum. Son kazanmış olduğu yarışıyla sonunda maiden'a veda eden 6 TUĞALP'ın sevdiği kum piste kazanmış olduğu yarışın ardından formunu koruduğunu düşünüyor ve başta tuttuğum isme en ciddi rakip olarak olacak pozisyonda görüyorum. Bu ikilinin dışında son yapmış olduğu yarışında iyi koşmasına rağmen yarışı üçüncü olarak tamamlamasına rağmen bugün daha farklı koşmasını beklediğim etkili isim 1 BAWEPİR'in özlediği birinciliğe bugün ulaşması normal sonuç olabilir.

2.KOŞU : 2 yaşlı İngiliz taylarının handikap mücadelesinde yarış hayatı boyunca 5 yarış koşup bunların 3'ünü açık açık yarış koşma başarı gösteren ismin bir kez daha kendisine daha uygun rakipler yanında saha ya süren antrenörlerinin bu koşu için muhtemelen çantada keklik gözüyle bakıyor gibi geldi bu isim tabi ki 7 LIONS ROSE bugün sahaya daha önce ki koşularına göre bomboş bir kilo ile çıkan ismin koşunun çok ciddi derecede şanslı ismi olarak ön plana çıkıyor. Yanına ikramiye boyutu için biraz daha süpriz arayışına girerek son yarışında etkisiz kalsa da kum piste talipcan gibi ismi geride bırakırken çok net bir birincilik alan 6 OBRA REİS , son üçüncülüğünden sonra geri çekilip dinlenerek bu yarışa dinç girecek olan 5 ELIANNA'nın koşu içersin de Favori konumunda gördüğüm isme rakip olmak için etkili bir performans yapacaklarını düşüncesindeyim.

3.KOŞU : 4 ve yukarı Arap atlarının şartlı mücadelesinde ara sonrası görmüş olduğu yarışlarla kondisyonunu yeteri kadar geliştirdiğini düşündüğüm ve bugün ön tarafta çok fazla sıkıştıracak bir rakibi bulunmayan 1 OĞLUM BARAN koşuyu beyaz bayrak ayna yarışı sergileyebilir. Son yapmış olduğu idman çalışması ve bu gibi gruplarda özellikle az atlı koşularda çok başarılı koşan ismin yarışın benim için favorisi konumunda olup,  son peş peşe ikincilik serisi yakalayan ve bugün iç piste yapmış olduğu derecesiyle sonlarda favori konumunda gördüğüm isme uzayan mesafede usta pilotuyla etkili düzlük sprinti yapabilecek 2 ALEMİN KRALI ve son olarak çim kum ayırt etmeden güzel yarışlar ortaya koyan muhtemelen yarışı ikincilikte takip edip sonlarda yürümeye çalışıp viraj üzerinde oğlum barana ciddi rakip olma yönünde atağa geçmeye çalışacak 4 GÖKKALE'nin zevkli mücadelesi koşunun birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

4.KOŞU : 2 yaşlı İngilizlerin Maiden dişi mücadelesinde koşu karışık olarak gözükse de üç isim ön plana çıkmış durumda kum performans ağırlıklı ve orjinli tayların daha ağırlıklı olduğu bu mücadele de öncelikli şansı artık hazır ve pişmiş hale gelen 9 RICCONA'ya veriyorum. Bugün koşu tecrübesi ve üzerinde kendisini tanıyan isimle hareket edecek ismin maidene veda etmesini beklediğim ilk isim olup, orjin bakımından yine son koşusunda çok etkili bir yarış performansı gösteren 1 AVRUPA GÜZELİ favori konumunda gördüğüm ismin en ciddi rakibi olup , ilk startında ki dördüncülüğü benim için tatminkar olup yapmış olduğu idman görüntüsüyle yarışta her an devreye girebilecek üzerinde ki formsuz jokeyine rağmen 11 SHARIFA isimli tayı da ekleyerek bu maiden mücadeleyi geçiyorum.

5.KOŞU : 3 ve Yukarı ingilizlerin handikap mücadelesi günün zorlu geçmesi ve süpriz sonuca açık bir koşu. Önde giden isimlerin fazlalığı ve mesafeyi değerlendirdiğimde yarışın favori konumunda ki ismin bu mesafeler de pek etki gösterememesi yarışı karıştırır neticede duruyor bu şablonda baktığımda biraz daha fazla ismi yazarak bu ayağı geçmeye çalışacağım. İlk şansı önde sert bir birincilik mücadelesine girecek olan ve yapmış olduğu idman görüntüsü geçmiş yıllarda ki koştuğu isimlere baktığımda yeterince hazır hale geldiğini düşündüğüm ve bugün boş kilosuyla yarışta iyi yerlere geleceğini düşündüğüm 9 VOLİ yarışta benim favorim. Hızlı isimlerden ve boş kilosuyla önde sert tempo yapacak olan 14 BURUNDI'nin ilk rakip olarak görüyor ve bu ikili yakın markaja alacak olan Ankara idman pistinde yapmış olduğu dereceli işleriyle  tırnak üzerinde olan 3 MANTICORE bu isimlerin hemen arkasına yazıp sonlarda çok etkili düzlük sprinti atabilen ve bugün daha çok sevdiği mesafede koşacak olan boş kilolu 8 GADDARA, Herşeye rağmen bu isimlerin yanında her zaman söz sahibi olabilecek mesafeye rağmen 2 URASHAN ve son yarışında güzel bir tabela yapan bugün koşuya damga vurabilecek hazırlıkları bulunan 10 KALKANDERE sıralamasıyla bu zevkli geçmesini beklediğim koşuyu geçiyorum.

6.KOŞU : Birinci Altılı ganyanın son ayağında Kapanış 3 ve Yukarı ingilizlerin kısa vadeli yarışıyla son bulurken aklıma ilk gelen bir yarış içersin de bu kadar fazla süratli ismi nasıl bir araya denk getirmişler en çok merak ettiğim bu oldu  koşuyu oldukça fazla süratlendirebilecek   SOLO TURK, MARK HOLMS , MY BABOS , MASAI MARA , GOYCOCHEA bunlara YİGİTERİ de ekleyebiliriz zaman zaman bu isimler arasında bu yarışa bakıldığında mesafe gözler önüne konduğunda ve yarışın gidiş hızı hesaplandığında arkadan gelenlerin sonlarda öndekileri bastırıp geçebileceği gözleri kapattığımızda gözlerimizin önüne muhtemelen geliyordur.Bu doğrultuda yarışın favorisi olarak önde gördüğüm isim sonlarda çok iyi yarışı takip ederek üzerinde bu tip koşuları çok başarılı koşabilen 4 WINCHESTER ilk şanslı isim olarak görüyorum. Favori konumunda gördüğüm isme en sıkı rakip son koşusunu kazanırken oldukça güçlü ataklarla gelip sonlarda rakibini geride bırakan 8 GOLDEN PUNCH'ın ciddi rakip olmasını bekliyorum. İzmir pistinden bugün İstanbul pistine gelen bu tip hızlı giden yarışlarda sonlarda çok etkili sonuçlar alan 7 BRANZINI'de ekleyerek bu koşuyu geçiyorum.

7.KOŞU : 4 ve Yukarı Arap atlarının Kısa vadeli yarışında çim performansı kötü olan ve Çim performansı iyi olanlar diye iki ye ayırırsak yarış otomatik olarak sonuca gidiyor zaten. Bu şekilde yarışa baktığımda koşunun ilk şanslı ve favorisi olarak gördüğüm isim Kısa bir aranın ardından Ankara pistinde koşu gören ve İstanbul pistine gelen idmanlarda ki görüntüsü güzel olan 4 BERRAGÜL ön plana çıkıyor ve favori konumuna geliyor. Favori konumunda gördüğüm isme rakip olarak Kocaeli idman pistinde yapmış olduğu hazırlıkları oldukça güzel olan ve yarışın boş kilosu ile gözleri üzerine çeken 8 SULTANHAN ve favori konumunda gösterdiğim ismi geride bırakma başarısı gösteren bu tip mesafeli ve az atlı yarışlarda sonuca gitme başarısı gösteren koşunun süprizine imza atabilecek güçteki 5 RENGÜL yazarak çim performansları ile koşuya ağırlıklarını koyacaklarını düşünüyorum.

8.KOŞU : 2 Yaşlı İngiliz taylarının bölünen maiden dişi mücadelesinde yarışın favorisinde gördüğüm isim 4 FERFORJE sevdiği piste koşacak olan ismin bugün çok etkili bir yarış koşarak koşu tecrübesi ile birleştirdiğinde yarışın benim için ilk şanslı ismi konumuna geliyor. agf tablosunun yüzde 50 üzerinde çıkmasını beklediğim aracı ekürisine ait olan 5 FUNNY FAMILLIAR favori gördüğüm isme en ciddi rakip konumunda olup ,  ilk startında kum piste çıkan fakat etkili bir yarış gösteremeyen geri çekilen bugün koşacağı çim piste denenecek olan ve idman görüntüsüyle dikkatimi çeken 3 ELAZIĞ GÜZELİ ve son olarak son yaptığı işlerle oldukça hazır hale gelen 13 SUNSHİNE koşu için yeterli olacaktır.

9.KOŞU : 3 Yaşlı ingilizlerle kapanışa geldik bu koşuda üç ismi birbirine ayırmadan yakın görüyorum kumaş olarak çok kalite olarak gördüğüm bir ismin hale henüz maiden olmasına rağmen bugün yapmış olduğu idman görüntüsü ile 13 TORPEDO , 3 ANCHORS AWEIHT'in yanına son koşusunda ağır pistten etkilendiğini düşündüğüm 1 INDIANAPOLİS yazarak kapanışı yapıyor bütün yarış severlerimize bol şanslar diliyorum.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 2,6,1 

2.KOŞU : 7,6,5

3.KOŞU : 1,2,4

4.KOŞU : 9,1,11

5.KOŞU : 9,14,3,8,2,10

6.KOŞU : 4,8,7

TUTAR : 87,48 TL

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.KOŞU : 9,1,11

5.KOŞU : 9,14,3,8,2,10

6.KOŞU : 4,8,7

7.KOŞU : 4,8,5

8.KOŞU : 4,5,3,13

9.KOŞU : 13,3,1

TUTAR : 116,64 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar yavuzhan

admin
Yönetici

Bol şanslar

Johny Guitar
Üye

Eline kalemine sağlık, bol şanslar…

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Rast gelsin bolşanslar kardeşim.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...