Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 14 NİSAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ SÜPRİZ BANKO (RAMAZAN YILMAZ)

14 NİSAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ SÜPRİZ BANKO (RAMAZAN YILMAZ)

RUNNER CAT; Bir önceki koşusunda virajdan sonra rahat tempoda aldığı liderliği fotoya taşıyan safkan son koşusunda ise aceleci davranınca güçlü rakibi BAILAMOS'un arkasında ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Bugün ise kendisini tanıyan binicisiyle koşunun en şanslı ismidir. Gruptaki en güçlü rakibi ise verildiği aranın ardından form durumu iyi olan TAMERLANO olur.

RUN FOR DERYA; Pedigri olarak oldukça yüksek potansiyele sahip olan safkan idmanlarındaki hazır görüntüsüyle ilk startında fotoyu önde geçebilir. Normal şartlarda tek yazılabilecek bir isim lâkin bazı tereddütlerim sebebiyle iki isme daha şans veriyorum. Ekonomik oynayanlar tek yazabilirler.

SON BESTE; Orjinini itibarı ile takip listemde olan safkan son koşunda sert grupta tatminkar bir üçüncülükle bugünün sinyalini verdi. İdmanlarındaki görüntüsüyle de kendisini bu koşu için hazır görüyorum. Grup içerisindeki en güçlü rakiplerine oranla siklet avantajı da bulunan SON BESTE bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 2.3.1.4.5
2.AYAK : 1.5.2
3.AYAK : 1.4.5.2.3.6
4.AYAK : 8.1.3
5.AYAK : 4.2.1.3.6
6.AYAK : 8
Kupon Tutarı : ₺81

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol sanslar

admin
Yönetici
admin

RUN FOR DERYA çok güzel galoplara sahip. Tek atılmıyorsa AZARAKS yavrusu LADY CROCUS eklenir.

can911
Üye
can911

İzmir bile kabuğunu kırdı, çetin mücadeleler eşliğinde yüksek ikramiyeli programlara yelken açmaya başladık, hayırlısıyla rast gelsin kardeşim

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

Güney Gürsoy
Ziyaretçi
Güney Gürsoy

Yorumda runner cat favorin ama kuponda üçüncü şanslı, yazım hatası mı var

ETC
Üye
ETC

Gün içinde çoğunlukla müsait olmadığımdan Bursa tahminimi paylaşamadım. Hepinizden ayrı ayrı Özür diliyorum..

Tercihlediğiniz isimlerin size yarış süresince heyecan katması ve bir o kadar da şans getirmesi dileklerimle.

1.Ayak: Öncelikle ilk defa start alacak olan atların arasında bilhassa dikkatimi çeken ilk şey KAYA’ların atları HAS ve KAPTANIM’dır. Birbirlerini kollayacaklarını düşündüğüm bu iki isme de ilk startında dikkat çekilmesi ve ayrıca THE GRAY ve BYSAKAL’a dikkat edilmesi taraftarıyım.

2.Ayak: ISKRA sizde bu koşuda belkide BANKO hissi uyandırabilir. Ama dikkat ediniz. Rakiplerini daha da önemsemek lazım. Daha önce ISKRA ile yaptığı yarışta (10/12/2016) bu ata karşı epey başarılı bir yarış çıkaran, yine birincilikleriyle de bilinen POWER LOVE’a da dikkat çekmek istiyorum. önemli jokeyiyle MOMENTERO’ya da. Ve de gelelim en dikkat çekici detaya, bir başka deyişle benim açımdan ÇİM’in en kalite atlarından biri olan DRY CLEANER uzun bir aradan sonra start alacağı koşuda dikkat çekecektir.

3.Ayak: İşte bu koşu epey zor bir koşu olacak. 1.Ayakta umduğunu bulamama ihtimali bulunan KARATAŞ, bu defa uzun süredir start almayan WANETA ile (seçimi her ne kadar riskli görünse de) bu yarışta tüm dikkatleri üzerinde toplayabilir. Ancaaak, burada Çim yarışlarındaki önemli dereceleriyle bilinen DENİZCANIM’a da klas jokeyiyle birlikte dikkat edilmelidir. Bu iki atı bu koşuda birlikte öneriyorum.

4.Ayak: Etkili antrenmanlarıyla dikkatleri üstüne toplayan CYDONIA’nın bu koşunun birinciliğinde söz sahibi olacağını düşünüyorum ve banko olarak öneriyorum.

5.Ayak: Etkili ve klas jokeyleriyle DENİZİM, SAADIN GÜCÜ (Kumdaki performansını çim pistte de fazlasıyla gösterecektir.) arasındaki mücadeleye muhakkak STORM GIRL’ün de katılmasını bekliyorum. Yarış süresince genellikle bu 4 at arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum.

6.Ayak: Pist ayırt etmeksizin geçmiş zamandaki yarışlarına dikkat çekmek istediğim ULUDAZ’ın verdiği araya rağmen yine KARATAŞ ile son metrelerde yapacağı sprintlerle koşuya hükmedeceğini düşünüyorum.

1.AYAK: 1 – 2 – 3 – 5
2.AYAK: 5 – 6 – 7 – 8
3.AYAK: 3 – 10
4.AYAK: 2
5.AYAK: 4 – 8 – 11
6.AYAK: 5

TUTAR: 5.76 TL

Bol şanslar dileklerimle….

admin
Yönetici
admin
ETC
Üye
ETC

Düzeltme yaptım Admin dostum İstanbul tahmini bölümünde yeniden paylaştım, burayı kaldırabilirsin. Ben yetiştirebilme heyecanıyla yanlışlık yaptım bunun için affınıza sığınırım.

Bu arada bugün öğle vakti bir internet kafe üzerinden sitemize girmeye çalıştım fakat sitemize giriş yapamadım. Engelleme hatasından dolayı. Yapmış olduğum Bursa kuponunu paylaşacak ve yorumlarımı gönderecektim. İşin enteresan yanı şu anda 5 te 5 devam ediyorum. İçten içe öyle inliyorum ki, bir bilseniz şu kuponu sizinle paylaşabilmek konusunda gösterdiğim gayretle ilgili çok uğraştım ama olmadı.

Beni affedin, bu konuda olabildiğince gayret gösterdim ama siteye giriş yapamadım.

admin
Yönetici
admin

Üyelik oluşturursanız sorun yaşamazsınız. Ayrıca mobil uygulamalar aracılığı ile de yorum gönderebiliriniz. http://www.bankotahminler.com/mobil/

ETC
Üye
ETC

Yok ondan değil, üyeliğim mevcut ama bahsettiğim internet kafe çoğu siteye girişi engellemiş block koymuş onlardan rica ettim biz bu konuda birşey yapamayız dediler. O sebeple bu durumla karşı karşıya kaldım

admin
Yönetici
admin

Anladım, filtre programları engellemiştir. Kafelerde olması zorunludur. Salık olsun akşam kuponunu gönderdiniz. Bol şanslar.

ETC
Üye
ETC

Teşekkür ederim dostum. Anlayışınız için de…. Yarın da epey detaylı tahminlerim var izniniz olduğu müddetçe seve seve yanınızda olacağım. Her şekilde her anlamda…

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.