Loading...
ankara altili tahminleri adrian

13 NİSAN 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Uzun süredir buraya hazırlanmış olan Scream to Scream - Red Bishop yavrusu ALÇİN(4) nin yarış hayatının ilk koşusunda kazanmasını bekliyorum.

2.) Adana'dan kazanarak gelen BERRAK(1-7) ekürisi ile favori. Rakipleri sırası ile şablonumdadır.

3.) İzmir'den formda gelen VICTORY RHYTHM(5) favori. Kısa mesafede HUMBARA(1), bir süre geri çekilen BORDONARO(3) ve hedef yapan ABRAJ(2) rakipleridir.

4.) Buraya kazanarak gelen SENOŞ(3) diğerlerine göre daha iyi durumda olup, tekrar kazanmasını bekliyorum.

5.) Yarış hazırlıkları beğenilen ARMONDO(1) çalışmalarının hakkını verip kazanmasını beklediğim isimdir. Anneden Serseri'nin kardeşi olan BALAHATUN(4) serseri gibi çıkar ise rakiplerinin tozunu attırır, hazır gözüken taylardan bir diğeri olan OHETİKA(7) ve Kurtiniadis - (Anneden AKYILDIRIM'ın kardeşi) SHARPA(3-8) ekürisi ile burada şanslıdır.

6.) Uzun aradan sonra koşacak olsada BEŞİRYILDIZ(4-7) ekürisi ile Ankara pistinde favorimdir. İyi hazırlanan FİLOZOF TAY(6), BORBORE(5), AYNATINAZ(1) ve ŞAFAK VAKTİ(2) rakipleridir.

 

ALTILIM

1.) 4
2.) 1-3-5-4-2-6
3.) 5-1-3-2
4.) 3
5.) 1-4-7-3
6.) 4-6-5-1-2

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
Sezer
Ziyaretçi
Sezer

Bana nasıl oynandığını söylermisin daha yeni başlıcam da

admin
Yönetici
admin

Nasıl oynandığı konusunda Ganyan bayilerinden veya tjk.com dan destek alabilirsiniz. Biz destek vermiyoruz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.