Ana Sayfa / Tahminler / 14 NİSAN 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)
istanbul altili tahminleri adrian

14 NİSAN 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Maiden mücadelede hazırlıkları incelediğimizde THE GRAY(5) öne çıkan safkandır. Sırası ile HAS(2), BY SAKAL(1), PRETTY BLUE EYES(7), dikkat çeken orjini ile KAPTANIM(3) ve ZORBAS(6) eklediklerim.

2.) Grubun öne çıkan safkanı ISKRA(6) Halis ile favori. Rakipleri şablondadır.

3.) Şampiyon WANETA(10) piste çıkıyor, geçileceğini düşünmüyorum.

4.) Hazırlıklarını beğendiğim eküri destekli DELİ KIZIM(6-1) favorim. CYDONIA(2) ve DARKHOLM(4) eklediklerim.

5.) Burada DENİZİM(4) ile STORM GIRL(11) kapışır, DENİZİM(4) sonlarda direnip kazanır.

6.) Musait kilosu ile COSMIC CLOUD(9) favorim. Dinçlik yarışı yapacak olan ULUDAZ(5), iyi durumdaki AYZA(2), pistte akışlı gözüken AYTEMİZ(11), GREAT MASTER(7), BRAVE DECISION(3) ve DREJAN(10) eklediklerim.

 

ALTILIM

1.) 5-2-1-7-3-6
2.) 6-3-2-7-1-4-8
3.) 10
4.) 6-2-4
5.) 4
6.) 9-5-2-11-7-3-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

44
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ETC
Üye

Gün içinde çoğunlukla müsait olmadığımdan Bursa tahminimi paylaşamadım. Hepinizden ayrı ayrı Özür diliyorum..

Tercihlediğiniz isimlerin size yarış süresince heyecan katması ve bir o kadar da şans getirmesi dileklerimle.

1.Ayak: Öncelikle ilk defa start alacak olan atların arasında bilhassa dikkatimi çeken ilk şey KAYA’ların atları HAS ve KAPTANIM’dır. Birbirlerini kollayacaklarını düşündüğüm bu iki isme de ilk startında dikkat çekilmesi ve ayrıca THE GRAY ve BYSAKAL’a dikkat edilmesi taraftarıyım.

2.Ayak: ISKRA sizde bu koşuda belkide BANKO hissi uyandırabilir. Ama dikkat ediniz. Rakiplerini daha da önemsemek lazım. Daha önce ISKRA ile yaptığı yarışta (10/12/2016) bu ata karşı epey başarılı bir yarış çıkaran, yine birincilikleriyle de bilinen POWER LOVE’a da dikkat çekmek istiyorum. önemli jokeyiyle MOMENTERO’ya da. Ve de gelelim en dikkat çekici detaya, bir başka deyişle benim açımdan ÇİM’in en kalite atlarından biri olan DRY CLEANER uzun bir aradan sonra start alacağı koşuda dikkat çekecektir.

3.Ayak: İşte bu koşu epey zor bir koşu olacak. 1.Ayakta umduğunu bulamama ihtimali bulunan KARATAŞ, bu defa uzun süredir start almayan WANETA ile (seçimi her ne kadar riskli görünse de) bu yarışta tüm dikkatleri üzerinde toplayabilir. Ancaaak, burada Çim yarışlarındaki önemli dereceleriyle bilinen DENİZCANIM’a da klas jokeyiyle birlikte dikkat edilmelidir. Bu iki atı bu koşuda birlikte öneriyorum.

4.Ayak: Etkili antrenmanlarıyla dikkatleri üstüne toplayan CYDONIA’nın bu koşunun birinciliğinde söz sahibi olacağını düşünüyorum ve banko olarak öneriyorum.

5.Ayak: Etkili ve klas jokeyleriyle DENİZİM, SAADIN GÜCÜ (Kumdaki performansını çim pistte de fazlasıyla gösterecektir.) arasındaki mücadeleye muhakkak STORM GIRL’ün de katılmasını bekliyorum. Yarış süresince genellikle bu 4 at arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum.

6.Ayak: Pist ayırt etmeksizin geçmiş zamandaki yarışlarına dikkat çekmek istediğim ULUDAZ’ın verdiği araya rağmen yine KARATAŞ ile son metrelerde yapacağı sprintlerle koşuya hükmedeceğini düşünüyorum.

1.AYAK: 1 – 2 – 3 – 5
2.AYAK: 5 – 6 – 7 – 8
3.AYAK: 3 – 10
4.AYAK: 2
5.AYAK: 4 – 8 – 11
6.AYAK: 5

TUTAR: 5.76 TL

Bol şanslar dileklerimle………

levent
Ziyaretçi
levent

Etc tesekurler sayande bugun bulduk

ETC
Üye

Rica ederim levent dostum, buna vesile olmuşsam inan bana çok mutlu oldum…
Daha isabetli, planlı ve detaylı tahminlerle bir arada olmak dileğiyle ;)

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

ADMİN im ne yaptınız bugün öyle siteye giremedim bir türlü PAROLA sorup durdu .)

admin
Yönetici

Üyeliğinizi alın, bu durumlarda üyelere kapanma yok :)

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

İSTANBUL ALTILIM
*************************
5.3.7
1.3.6
10 WANETTA
4.6
4.5.8.11
2.3.5.7.9.13
bol şanslar

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

nasıl yani üyeliğimi alalım

admin
Yönetici

http://www.bankotahminler.com/wp-login.php?action=register Buradan ücretsiz üye olabilirsiniz.

Mustafa Bekem
Ziyaretçi
Mustafa Bekem

Bol şanslar, adrıan son ayağa o kadar at yapmışsın 1 tanede benim için yazarmısın.
12 Marazhan ( mesafe 1200 olsaydı %100 banko derdim)

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

ben oradan bugün üye olayım dedim , zaten üyeliğiniz var diye yazı çıkıyor , ama parola soruyor , ne denediysem hata verdi şifreyi unuttum herhalde

admin
Yönetici

Mail adresin yokmuş, geçerli bir mail adresi alırsan sorun çözülür.

Afyok0345
Ziyaretçi
Afyok0345

Waneta uzak yapar denizim yanına tek at yazılır oda Gürsu son ayak hepsi herkese bol şans

ETC
Üye

SAADIN GÜCÜ ve STORM GIRL’e de dikkat çekilmeli bence o koşuda. Neden dersen, SAADIN GÜCÜ’nün kum pistte alışık olduğu performansın benzerini çimde daha rahat gösterebileceği kanısındayım. STORM GIRL’ün de çimdeki eski performanslarını ve epey etkili olacağını düşündüğüm Jokeyini es geçmemek gerek.

usta
Ziyaretçi
usta

5.ayakta 5 numara dikkat derim

ETC
Üye

GÜRSU’nun bursada elde ettiği 1.liklerle ilgili grubunun uygunluğu ve denklik açısından koştuğu atların performansı ortalama,ama şu anda içinde bulunduğu grupta diğer atların geçmişteki yarışlarını inceleyecek olursak GÜRSU’nun bu grupta işi epey zor görünüyor benim kanaatimce. Bu nedenle ben şans vermiyorum

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Beşlim
********
1.3.6
3.9.10
2.4.6.7
4.5
3.5.9.13
Bol şanslar

burak
Ziyaretçi
burak

Galiba olabilicem admin onaylarsa uye.uzerinde aylardir calistim sanirim bassardim:))

burak
Ziyaretçi
burak

Admin basardin deeeee kullanici adi rewolver.bana tamam uye okdun deee

admin
Yönetici

Başardın, tebrikler :)

ETC
Üye

Bol şanslar ATÇI dostum… Şansın bol olsun, tahminlerin sana başarı getirsin

admin
Yönetici

Paylaştığınız tahminler ve kuponlar farklı sitelere ait çıkarsa yazmanız engellenecektir.

ETC
Üye

Bence de olması gerekendir. bahsettiğiniz eylemin bu şekilde yaptırımı olması gerekir.
Ama o konuda kendi açımdan gayet rahatlıkla söyleyebilirim ki, kuponumu laptop üzerinden fotoğrafladığım ve yorumlarımı bizzat TJK sitesi üzerinden takip ettiğim üzere benim açımdan bir sıkıntı yok. Buradaki dostlarımızın tamamı da eminim ki aynı düşüncededir.

ETC
Üye

Bugün Bursadaı da İstanbulda da 6’da 6 yaptım dostlarım. Huzurunuzda tahminlerimle yol gösterici olduysam ne mutlu bana

admin
Yönetici

5 liraya 500 lira çok güzel. Tebrikler.

ETC
Üye

Teşekkür ederim Admin dostum.. Bunda her ne kadar benim yorumlarım varsa sizlerin debir o kadar yorum ve görüşleri de bu anlamda bana yol gösterici olmuştur. Varolunuz

Ramazan Yılmaz
Üye

tebrikler ETC dusuk bütçe guzel ikramiye :)

ETC
Üye

Teşekkür ederim Ramazan dost.. Bundan böyle daha istekli daha şevkli tahminlerle aranızda olmaya devam edeceğim.. Benim ilkem bu anlamda yol gösterici olabilmektir hep sözünü ederim. Burda yol gösterici olan sizlere de ayrıca minnet duygularımı belirtmekten mutluluk duyuyorum.

Alberto
Ziyaretçi
Alberto

Etc iletişime geçelim

ETC
Üye

Alberto dostum. Bu site üzerinden yorumlarla ve tahminlerimizle, çoğunlukla iletişim halinde oluruz bu da beni çok sevindirir. İnan bana öyle çok iddiali ya da deneyimli bir tahminci değilim. Yaklaşık 1-1,5 yıl süredir yarışları takip ediyor ve yorumlarımı TJK üzerinden yarış programları bölümü vasıtasıyla hazırlıyorum. Yeni tahminlerimle sayfalar yayınlandığında aranızda olacağım..

Alberto
Ziyaretçi
Alberto

Yorumlarını sürekli takip ediyorum, güzel noktaları yakalıyorsun muhtemelen düşük bütçeli kuponlardan dolayı yattığın oluyordu, yüksek bütçeli kuponlar yapıyoruz paylaşmak istediğim noktalar var. Bana faydan dokunur dolayısıyla benimde sana dokunur. alperenpulat@gmail.com cep yazarsan whatsapp tan bi kaç şey paylaşacağım.

ETC
Üye

Esasında analiz etmeyi seviyorum Alberto dostum. bahsettiğim şekliyle, örneğin bir koşuda atları bir bir inceliyor, yarışlarının bant kayıtlarındaki performanslarıyla ilgili edindiğim izlenimlerle ve atı, kimle, ne zaman, kaç kiloda nerede, iç-dış kulvar durumunu da dikkate alarak analiz ediyorum. bu hoşuma gidiyor. Sonrasında bu atlarla ilgili fikir oluşturuyorum zihnimde. Tabi 1,5 yıla yakın bu yarışları izleyen biri olarak çoğu atı ismen bildiğim için onların katıldığı yarışlarda fikir edinmek de zor olmuyor. İşin daha da güzel yanı ne biliyor musun, bu yarışları maddi açıdan değil tam tersine işin eğlence-heyecan boyutunu düşünerek oynuyorum. Bu daha da heyecan verici, hele son düzlük :)) Whatsapp kullanmıyorum eski moda cep telefonumdan dolayı ama bu site üzerinden sık sık yorum ve görüş alışverişinde bulunabiliriz. Ben ancak bu site üzerinden yol gösterici tahminler ve yorumlarla katılımda olabilirim. Sık sık bu site üzerinden iletişim halinde olalım, faydam dokunursa, bu açıdan yol gösterici bir konumda olursam bu beni her manada mutlu eder dostum..

ETC
Üye

Bu arada yorumlarımı takip ettiğin için de çok teşekkür ederim. Bu açıdan siz sevgili dostlar tarafından önemseniyor olmak çok güzel bir duygu.. Bundan sonraki süreçte de elimden geldiğince yorum ve görüşlerinize katkıda bulunup yol göstermeye çalışacağım..

Alberto
Ziyaretçi
Alberto

O zaman ETC kardeşim tahminlerini geniş kupon ve dar kupon olarak çeşitlendirirsen çok sevinirim, bugün kafaya 1 eklesen 7 li misli buluyorsun. Lütfen 5-6 liralık kuponlarda kalma geniş kuponlarda paylaş.

ETC
Üye

Bahsettiğin durum her açıdan doğru ama geniş bütçeli kupon paylaştığımda, o bahiste istediğim sonucu alamazsam o zaman benim yorum ve görüşlerime uyarak kupon yapan dostları da hayal kırıklığına uğrattığım gibi, maddi açıdan da zarara uğratırım düşüncesinde olurum, bu da biraz duygusal bir söylem olacak ama üzülür vicdan azabı hissederim.

Bu nedenle düşük bütçeli ama planlı,detaylı yorum-tahminler hazırlayarak gün içinde görüşlerimi de pekiştirerek (tabi sitedeki dostlarımın da yorum ve görüşleri katkısını da inkar edemem) kupon hazırlamaya çalışıyorum.

O yüzden her yarışseverin maddi imkanlarını da gözönünde bulundurarak, ortalama olacak şekilde tahminler hazırlayarak yardımcı olmaya çalışıyorum. Biliyorsun burada ben de kupon fotoğraflarını paylaşıyorum ve bahsi geçen yorum ve tahminlere denk bütçede kuponlar yayınlıyorum. Mümkün mertebe 10-15 TL’yi geçmeyecek ölçüde tahminler hazırlamaya çalışıyorum, çünkü karşımda benim yorum ve görüşüme uyup kupon hazırlayacak insanın da hem maddi hem de manevi durumunu gözönünde bulundurmam gerekiyor.

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

ETC tebrikler , daha büyüklerine inşallah

ETC
Üye

Teşekkür ederim GÖÇMEN dostum. Çok iddialı bir kupon değildi ama planlı ve detaylı çalıştım programın üstünde.. Daha da devamını getirebileceğim yönünde umut etmek istiyorum, darısı senin yorum ve tahminlerinle cana can katacağın başarılara inşallah dostum…

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

HOCAM , bu arada İSTANBUL bitmek üzere : ) sayfa diyorum :)

admin
Yönetici

Sayfa dedin de içerik hazır değil

ETC
Üye

:))) Yorumlarımızla güzelleştirelim sitemizi işte böyle…
Bence en güzeli ve her açıdan en ideali de bu…

admin
Yönetici
GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

teşekkürler , bizede yarın İSTANBUL u kasıp kavurmak düşer :) birazdan atıyorum ilk ayak kaldı

ETC
Üye

Haydi bakalım GÖÇMEN dostum, yarın senden isabetli tahminler ve neticesinde mutlu haberler bekliyorum…

levent
Ziyaretçi
levent

Etc tesekurler sayande bugun bulduk

levent
Ziyaretçi
levent

Bu arada adriyan bonbaci ve ramazan kardesimin yorumlari guzel …

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.