bursa altili tahminleri barisci

14 NİSAN 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: İstanbul’da uzun mesafedeki koşusu bu grup için yeterli CREED(4) favorim. KING OF SONALP(3), ESTERGON(2), KING POWER(5) ve BİRBEYHAN(1) rakipleridir.

2.Ayak: Bursa pistine çok iyi uyum sağlayan RUNNER CAT(1) ile istikrarlı CLARK KENT(2) arasında geçmesini beklediğim bir koşu.

3.Ayak: Uzun aradan sonra sonra gördüğü koşusu gayet olumlu olan ULAKÇI(4) formunu daha da arttırmış görünüyor, alternatif tekim. Uzun zamandır kazanamasa da eli kulağında olan YURTTAY(5)‘ı rakip arayanlar değerlendirebilir.

4.Ayak: Yarış hayatlarına bu koşu ile başlayacak olan taylar arasında oldukça ön plana çıkan RUN FOR DERYA(8) hem iyi orjini hem de tatminkar çalışmalarıyla bankomdur.

5.Ayak: Mesafeyi iyi koşan OSMAN DEDE(1) favori olmayı hak ediyor. Yine son dönemdeki formuyla YILDIZABAKAN(2) ile ciddi kilo avantajına sahip GALAPAGOS(4) ciddi rakip olurlar. Süprizi ise önde boş kalırsa CANKOPARAN(3) yapabilir.

6.Ayak: Handikap 14 hem de dişilerin koşusu, gel de çık işin içinden. KOBAT(2), ELMASINKIZI(1) ve HANIM SULTAN(4) ön plana çıkan isimler olsa da mümkün olduğunca fazla at yazmakta fayda var. Sıralamam şablondadır.

Altılı Şablonum

1.ayak:4,3,2,5,1

2.ayak:1,2

3.ayak:4//5

4.ayak:8 tek

5.ayak:1,2,4,3

6.ayak:2,1,4,6,5,8,10,13,15//Hepsi

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

admin

Bol şanslar Barış

can911

Bol şans Barış’ım, gönlüne göre

COMMANDANTE

bol şanslar bro ayır artık :)

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x