15 MAYIS 2015 BURSA İSTANBUL GREYVILLE AGF ORANLARI VE FAVORİLER

15 MAYIS SAAT 11:30 BURSA AGF TABLOSU VE FAVORİLER

Zorlu Bursa at yarışlarında günün sığınılacak limanı 4.ayak 2 – IMPERFECTIONIST gözüküyor. %59 oynama oranı ile bir çok kuponda banko atılmış. Özellikle 2.ayak çok atla geçilirken ilk ayakta 7 – SONIC BOOM,  3.ayakta 7 – BABACAN ve son ayakta eküriler 1 – KİM TUTAR BENİ ve 9 – SEVDA ABLA güvenilen diğer safkanlar.

Bursa tahminlerine gitmek için tıklayınız

BURSA-AGF-TABLOSU

 

 

15 MAYIS SAAT 11:30 İSTANBUL AGF TABLOSU VE FAVORİLER

İstanbul’da bugün zevkli koşular bizi bekliyor. Ayrıca Gazi şampiyonu BLAZE TO WIN sahne alacak. İstanbul’da ilk ayak 2 at öne çıkıyor. 1 – BAŞKAN NEXIA ve 9 – LAMBOURN.  Genelde kuponlar 2 atla geçilmiş. Çok at tercihlerinde 3 – LEE VALLEY, 6 – BEYAZ BULUT ve 5 – MAZACA ön planda. 4 – PENTAGON FORCE ise %3 lik oynanma oranı ile son sıralarda.

Günün en çok güvenilen safkanı ise son ayakta 2 – VELİ CAN KIZI. %55 oynanma oranına karşılık rakibi 4 – BUZDENİZİ %17 lik dilimde kalmış. Konuşmak için erken ama 3.ayakta 1 – CASH IN günün en çok güvenilen 2.safkanı. %40 oynanma oranına sahip. 4.ayakta nasıl koşacağını merakla beklediğimiz 4 – BLAZE TO WIN %43 oynanma oranı ile favori ama eküriler 5 – GALİPHAN ve  2 – KALİMDOR %30 ile peşinden geliyor.

Tay koşusunda 6 – TAY PALMA öne çıkarken 2.ayakta ise 9 – PİR GEÇTİ favori çıkıyor. İstanbul koşularında en çok at 2.ayağa yazılmış.

İstanbul tahminleri Mustafa KEMAL

İstanbul tahminleri Bankotahminler

istanbulş-agf-tablosu-15-5

 

15 MAYIS SAAT 11:30 GREYVILLE AGF TABLOSU VE FAVORİLER

Oldukça kalabalık geçecek Güney Afrika Greyville yarışlarında ise bugün 2 tane favori at var. 2. ayakta 2 – MASTER JAMES ve son ayakta 9 – IN OTHER WORDS en çok tek atılan safkanlar.

greyville-agf-tablosu

 

Tablolarda çok farklı bir değişiklik olursa güncelleme yapmaya çalışacağım.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.