Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / 15 MAYIS 2015 BURSA İSTANBUL GREYVILLE AGF ORANLARI VE FAVORİLER

15 MAYIS 2015 BURSA İSTANBUL GREYVILLE AGF ORANLARI VE FAVORİLER

15 MAYIS SAAT 11:30 BURSA AGF TABLOSU VE FAVORİLER

Zorlu Bursa at yarışlarında günün sığınılacak limanı 4.ayak 2 - IMPERFECTIONIST gözüküyor. %59 oynama oranı ile bir çok kuponda banko atılmış. Özellikle 2.ayak çok atla geçilirken ilk ayakta 7 - SONIC BOOM,  3.ayakta 7 - BABACAN ve son ayakta eküriler 1 - KİM TUTAR BENİ ve 9 - SEVDA ABLA güvenilen diğer safkanlar.

Bursa tahminlerine gitmek için tıklayınız

BURSA-AGF-TABLOSU

 

 

15 MAYIS SAAT 11:30 İSTANBUL AGF TABLOSU VE FAVORİLER

İstanbul'da bugün zevkli koşular bizi bekliyor. Ayrıca Gazi şampiyonu BLAZE TO WIN sahne alacak. İstanbul'da ilk ayak 2 at öne çıkıyor. 1 - BAŞKAN NEXIA ve 9 - LAMBOURN.  Genelde kuponlar 2 atla geçilmiş. Çok at tercihlerinde 3 - LEE VALLEY, 6 - BEYAZ BULUT ve 5 - MAZACA ön planda. 4 - PENTAGON FORCE ise %3 lik oynanma oranı ile son sıralarda.

Günün en çok güvenilen safkanı ise son ayakta 2 - VELİ CAN KIZI. %55 oynanma oranına karşılık rakibi 4 - BUZDENİZİ %17 lik dilimde kalmış. Konuşmak için erken ama 3.ayakta 1 - CASH IN günün en çok güvenilen 2.safkanı. %40 oynanma oranına sahip. 4.ayakta nasıl koşacağını merakla beklediğimiz 4 - BLAZE TO WIN %43 oynanma oranı ile favori ama eküriler 5 - GALİPHAN ve  2 - KALİMDOR %30 ile peşinden geliyor.

Tay koşusunda 6 - TAY PALMA öne çıkarken 2.ayakta ise 9 - PİR GEÇTİ favori çıkıyor. İstanbul koşularında en çok at 2.ayağa yazılmış.

İstanbul tahminleri Mustafa KEMAL

İstanbul tahminleri Bankotahminler

istanbulş-agf-tablosu-15-5

 

15 MAYIS SAAT 11:30 GREYVILLE AGF TABLOSU VE FAVORİLER

Oldukça kalabalık geçecek Güney Afrika Greyville yarışlarında ise bugün 2 tane favori at var. 2. ayakta 2 - MASTER JAMES ve son ayakta 9 - IN OTHER WORDS en çok tek atılan safkanlar.

greyville-agf-tablosu

 

Tablolarda çok farklı bir değişiklik olursa güncelleme yapmaya çalışacağım.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.