Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / 15 MAYIS 2015 BURSA İSTANBUL GREYVILLE AGF ORANLARI VE FAVORİLER

15 MAYIS 2015 BURSA İSTANBUL GREYVILLE AGF ORANLARI VE FAVORİLER

15 MAYIS SAAT 11:30 BURSA AGF TABLOSU VE FAVORİLER

Zorlu Bursa at yarışlarında günün sığınılacak limanı 4.ayak 2 - IMPERFECTIONIST gözüküyor. %59 oynama oranı ile bir çok kuponda banko atılmış. Özellikle 2.ayak çok atla geçilirken ilk ayakta 7 - SONIC BOOM,  3.ayakta 7 - BABACAN ve son ayakta eküriler 1 - KİM TUTAR BENİ ve 9 - SEVDA ABLA güvenilen diğer safkanlar.

Bursa tahminlerine gitmek için tıklayınız

BURSA-AGF-TABLOSU

 

 

15 MAYIS SAAT 11:30 İSTANBUL AGF TABLOSU VE FAVORİLER

İstanbul'da bugün zevkli koşular bizi bekliyor. Ayrıca Gazi şampiyonu BLAZE TO WIN sahne alacak. İstanbul'da ilk ayak 2 at öne çıkıyor. 1 - BAŞKAN NEXIA ve 9 - LAMBOURN.  Genelde kuponlar 2 atla geçilmiş. Çok at tercihlerinde 3 - LEE VALLEY, 6 - BEYAZ BULUT ve 5 - MAZACA ön planda. 4 - PENTAGON FORCE ise %3 lik oynanma oranı ile son sıralarda.

Günün en çok güvenilen safkanı ise son ayakta 2 - VELİ CAN KIZI. %55 oynanma oranına karşılık rakibi 4 - BUZDENİZİ %17 lik dilimde kalmış. Konuşmak için erken ama 3.ayakta 1 - CASH IN günün en çok güvenilen 2.safkanı. %40 oynanma oranına sahip. 4.ayakta nasıl koşacağını merakla beklediğimiz 4 - BLAZE TO WIN %43 oynanma oranı ile favori ama eküriler 5 - GALİPHAN ve  2 - KALİMDOR %30 ile peşinden geliyor.

Tay koşusunda 6 - TAY PALMA öne çıkarken 2.ayakta ise 9 - PİR GEÇTİ favori çıkıyor. İstanbul koşularında en çok at 2.ayağa yazılmış.

İstanbul tahminleri Mustafa KEMAL

İstanbul tahminleri Bankotahminler

istanbulş-agf-tablosu-15-5

 

15 MAYIS SAAT 11:30 GREYVILLE AGF TABLOSU VE FAVORİLER

Oldukça kalabalık geçecek Güney Afrika Greyville yarışlarında ise bugün 2 tane favori at var. 2. ayakta 2 - MASTER JAMES ve son ayakta 9 - IN OTHER WORDS en çok tek atılan safkanlar.

greyville-agf-tablosu

 

Tablolarda çok farklı bir değişiklik olursa güncelleme yapmaya çalışacağım.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir