15 MAYIS 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak İSTANBUL pistinde daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (13) STORMBELL favorim. Uzun süredir maidenda kalan (12) RAIN OF TEARS bugün sürpriz yapabilir. Son 2 yarışında üzerinde ki jokeyi düşüren (9) İNCİR ÇEKİRDEĞİM çok ön planda tuttuğum safkanların arasında.Pistteki en iyi çalışmaya sahip olan (6) OLGARHAN, son yarışına göre daha uygun grupta koşacak olan (2) BIG TIGER, uzayan mesafelerde çok iyi yarışlar çıkartacak olan (3) BLUE ISLAND son olarak ise on yarışında banko önerdiğim kendisinden gerçekten farklı bir performans beklememe rağmen o ışığı göremediğim (7) SONIC BOOM‘u geri planda önereceğim.

2. Ayak Yarış hayatına BURSA pistinde başlayan piste adım atar atmaz kazandığı ilk koşusuyla o dönem dikkatimi çeken BANKNOTE yavrusu (10) COOPER favorim olacak. Süratli geçecek olan koşuda gördüğü yarışlardan sonra daha iyi duruma geldiğini çalışmalarında da gözlemlediğim safkan yarın etkili sprintini ayarlayabilirse büyük bir sürprize imza atabilir. Bu safkana rakip olarak ise (14) FLY ME TO THE MOON, (1) BUSINESS MAN, (9) MESUDİYELİ, (3) İRLANDA KARTALI, (6) KASABALI TEMEL, (8) STAR IS BORN, (13) DESNA, (7) QUADIS, (2) SCENIC SON.

3. Ayak Bu yarışta VULCANUS olmasa büyük ihtimalle (7) BABACAN’a daha çok güvenebilirdim lakin bu safkanın inatçılığı beni tereddüte soktu. Bu yüzden favorime rakip olarak 2 sprinter safkana şans vereceğim. Bunlardan biri son yarışlarını dikkate almadığım bu tip süratli koşularda çok iyi yarış sergileyen (4) LEGENDARY QUEEN diğeri ise bu pistte ki ilk yarışını mükemmel bulduğum (10) BRAZAVIL olacak.

4. Ayak Süratli isimlerin biraraya geldiği bu koşuda Grupta iki isim ayrılıyor bunlardan biri IMPERFECTIONIST diğeri ise TEREX. Bu iki safkan arasında çok kararsız kalmıştım ama sonunda bir adım daha önde gördüğüm (2) IMPERFECTIONIST‘i banko olarak önereceğim. TEREX son yarışını beyaz bayrak ayna yarışı yaparak kazanmıştı. IMPERFECTIONIST‘te aynı şekilde yarışı kazanmıştı. Ben grupta IMPERFECTIONIST kadar seri bir safkan göremedim. Startla birlikte liderliği almasını beklediğim safkan gerilerden gelebilecek bir safkan göremediğimden bu koşuyu da kazanacaktır.

5. Ayak Her ne kadar karışık bir yarış gibi gözükse de burada ön plana çıkardığım 2 safkana şans vereceğim. Bunlardan biri ön grupta yürümeyi seven (4) KORALAY diğeri ise sonlarda ki etkili sprintiyle (11) KAÇIN GELİYOR olacak.

6. Ayak Son yarışlarını mükemmel bulduğum ön grupta yerini tutacak olan (6) ECE MELEK favorim olacak . Son yarışında çok iyi bir stille koşturulduğunu düşündüğüm safkanın aynı stilde bu yarışta koşarsa kazanacağını düşünüyorum. Lakin bu safkanda pedigrisinden gelen inatçı karakterini göremediğimden rakip olarak grubun en etkili sprinter safkanı (2) BERTUĞ‘u yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM : 

1. Ayak : 13,12,9,6,2,3,7

2. Ayak : 10,14,1,9,3,6,8,13,7,2

3. Ayak : 7,4,10

4. Ayak : 2 TEK

5. Ayak : 4,11

6. Ayak : 6,2

ŞABLON TUTARI : 50,04 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hilmi

merhaba. kusura bakmayin 2 aydir takip ediyorum ama bu kadar tutmayan yorum yapilamaz. herhangi bir atyarisi yorumcusundan farki yok hatta daha kötü. insanlarin bir sure sonra bakmaya devam etmesi ve yine kötü tercihlerinizden etkilenmesi en kötüsü diye düsünüyorum.

ilkerselim

madem böyle düşünüyorsun neden takit ediyorsun şayet ben çok memnunum ben paralı sitlerdede bulundum ve bu kadar nokta isabet yapamıyolardı oyunu gayet güzel okuyor açıklamasınıda yapıyor rada aksilikler olabiliyor ama karşına çıkabilecek en iyi sitelerden birindesin ve insanları kırma bence beğenmiyorsun uğramazsın olur biter

tolga

Ilk ayakta stormbelin nosunu yanlis yazmisin kardesim

Mustafa Kemal

Bol şanslar…Çok zor bi program emeğimize sağlık

engin

1 ayak (3 5 7 13) 2 ayak ( h) 3 ayak( 7) tek 4 ayak (2) tek 5 ayak ( 3 4 6 11 12 ) 6 ayak (2 1)

Anonim

Son ayakta 1 ve 2 nin dışına çıkmaz büyük olasılıkla

ilkerselim

sayın admin 2 tekin kim olurdu acaba

ilkerselim

tşklr vallaha oynamadım hiç pişman değilim ama istanbula 2 tuttuğun tekin varsa paylaşırsan seviniriz

Özgür ct

Bursa şablonum 1.ayak 3.7 2.ayak 1.2.7.15.17.10 3.ayak 7tek 4.ayak 2tek 5.ayak 1.6.5.4 6.ayak 6.12.16.18.8.9.1.2 bol sans 23.tl sablonum varsa eklıyem söylerseniz sevinirim

beydagi

4.ayakta
Ağa sünnetciye dikkat derim
Teşekkürler

Ömer

Meraba 3 Lira param var altılı yapamam zaten 3 liraya yapsamda bulamam o yüzden bunun aynısın 4 lüsünü yapıcam sadece son ayaga 9 at yazıcam 30 lira versin yeter . :)

servet

1. AYAK: 2.7
2. AYAK : 1.2.3.7.8.9.13.19
3. ayak : 7/ 3.4.9.10
4. ayak : 2 tek
5. ayak : 2.3.4.6.10.11
6 ayak :9.16.7.8

ömercan

bisey sorabilirmiyim by creed

oguz

Ilk ayak 7

beydagi

2 aydir takip etsen bycreed in 3.500 bursa altilisini görurdun

teo

Bycreed ilk ayaktaki favorin geldi seni ayakta alkıilıyorummm asılsız yorumlara cevap vermezsen seviniriz seni bilen biliyor sayenizde 3 kere tutturdum teşşekkürlerimi borç bilirim hayırlı kandiller herkese…

Sami

Nerden geldi bu 15

Sami

Bide 5 ekledim Boşluk Olmasın DİE 15 i ekleseydım keske

Sami

Imlalar yarın bulursun bizde yakalarız çok üzüldüm bu kadar atta yattıgıma

admin

Altılı devredecek gibi duruyor.

Özgür

Ig by creed Ankara şablonun olcakmı.

özgür akbulut

Saygılar coco neden yorum yapmıyor

admin

Coco ayrıldı özgür bey.

29
0
Tahmin paylaş.x
()
x