Ana Sayfa / Tahminler / KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ 6 HAZİRAN 2017 SALI
kocaeli altili tahminleri

KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ 6 HAZİRAN 2017 SALI

6 Haziran 2017 Kocaeli at yarışları için yorumlardır. Kocaeli altılı ganyan ve altılı tahminleri.  Kocaeli için yorumlar beygir com dan alınmıştır. 1 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile AKREP KRAL (1-5) ve MY WILL (8) birinciliğin güçlü adayları olup; SAVUR YILDIZI (6) ve ALTINCI HİS (2) sonraki ihtimallerdir.

Sponsorlu Bağlantılar...

2 - KOŞU: Sekiz aylık aradan sonra koştuğu koşuyu kolay kazanan BAYDARŞAH (10) favorimizdir. Sevdiği mesafede BAŞKAYNAK (1), çalışmalarında beğenilen KUTLUERİNOĞLU (7) ve etkili koşuları ile AŞKARBEY (2) favorinin hatasını kollayacak safkanlardır.

3 - KOŞU: Son koşusunu kazanan MAYSAPERA (11) favorimizdir. Formunu geliştiren BELEKİ (9) favorinin ciddi rakibi olup; MENINA (7) ve PERFECTUS (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

4 - KOŞU: Son koşularını kazanan FANCYCHANCY (4) ve FLYING BIRD (8) birinciliğin güçlü adayları olup; FLY SO FREE (1) ve DOLCE VITA (7) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5 - KOŞU: İlk koşusunu kazanan ROMEO (5) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren YURDAKUL (1) favorinin ciddi rakibi olup; ARTİSEMRE (2) ve BREDELAL (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

6 KOŞU: Son üç kum pist koşusunu kazanan YAYLALI (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; VELİAHT BETÜL (4), GÜLAN BİNDA (3) ve LATINAGIRL (7) hata kollayacak safkanlardır.

7 - KOŞU: Son yedi koşusunda ilk ikiden düşmeyen KAFTAN (7) uygun grupta günün güvenilir safkanlarından olup; KONGO (14), GÖKALTAY (3) ve İLKSEN (1) hata kollayacak safkanlardır.

Takip ettiğiniz yazarların altına yorumlarınızı bekliyoruz.

2 yorum

  1. Mehmet 28 başarılı tahmin yapıyor devamını temenni ederim.Mehmet bey’e selamlar Adana’dan

    • Aleyküm selam. Teşekkür ederim ancak bu aralar pek iç acıcı değil tahminlerim :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.