kocaeli altili tahminleri

KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ 6 HAZİRAN 2017 SALI

6 Haziran 2017 Kocaeli at yarışları için yorumlardır. Kocaeli altılı ganyan ve altılı tahminleri.  Kocaeli için yorumlar beygir com dan alınmıştır. 1 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile AKREP KRAL (1-5) ve MY WILL (8) birinciliğin güçlü adayları olup; SAVUR YILDIZI (6) ve ALTINCI HİS (2) sonraki ihtimallerdir.

2 – KOŞU: Sekiz aylık aradan sonra koştuğu koşuyu kolay kazanan BAYDARŞAH (10) favorimizdir. Sevdiği mesafede BAŞKAYNAK (1), çalışmalarında beğenilen KUTLUERİNOĞLU (7) ve etkili koşuları ile AŞKARBEY (2) favorinin hatasını kollayacak safkanlardır.

3 – KOŞU: Son koşusunu kazanan MAYSAPERA (11) favorimizdir. Formunu geliştiren BELEKİ (9) favorinin ciddi rakibi olup; MENINA (7) ve PERFECTUS (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

4 – KOŞU: Son koşularını kazanan FANCYCHANCY (4) ve FLYING BIRD (8) birinciliğin güçlü adayları olup; FLY SO FREE (1) ve DOLCE VITA (7) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5 – KOŞU: İlk koşusunu kazanan ROMEO (5) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren YURDAKUL (1) favorinin ciddi rakibi olup; ARTİSEMRE (2) ve BREDELAL (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

6 KOŞU: Son üç kum pist koşusunu kazanan YAYLALI (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; VELİAHT BETÜL (4), GÜLAN BİNDA (3) ve LATINAGIRL (7) hata kollayacak safkanlardır.

7 – KOŞU: Son yedi koşusunda ilk ikiden düşmeyen KAFTAN (7) uygun grupta günün güvenilir safkanlarından olup; KONGO (14), GÖKALTAY (3) ve İLKSEN (1) hata kollayacak safkanlardır.

Takip ettiğiniz yazarların altına yorumlarınızı bekliyoruz.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan

Mehmet 28 başarılı tahmin yapıyor devamını temenni ederim.Mehmet bey’e selamlar Adana’dan

Mehmet28

Aleyküm selam. Teşekkür ederim ancak bu aralar pek iç acıcı değil tahminlerim :)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x