ankara altili tahminleri

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 6 HAZİRAN 2017 SALI

6 Haziran 2017 Ankara at yarışları için yorumlardır. Ankara altılı ganyan ve altılı tahminleri. Yorumlar beygir com dan alınmıştır. 1 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile JUST A DREAM (2) ve MAJOR TROWBACK (3) birinciliğin güçlü adayları olup; OHETİKA (7) ve ARROW (4) sonraki ihtimallerdir.

2 – KOŞU: Sevdiği mesafede LITTLE BIRD (2) ve son koşusunu kazanan OCEAN EYE (4) birinciliğin güçlü adayları olup; LEA (5) ve OCEAN EYE (3) sonraki ihtimallerdir.

3 – KOŞU: Koştuğu her koşuda iyi sonuçlar alan MAHREM (9) favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz BABAEMİR (4) favorinin ciddi rakibi olup; BABA METİN (12) ve HAKTAN BEY (2) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

4 – KOŞU: Son üç koşusunu kazanan DOWN TOWN (3) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; GOLD FOOT (5), CERASTES (2) ve AYRTON (1) hata kollayacak safkanlardır.

5 – KOŞU: Son koşularını kazanan YELTAY (1) ve ÖMÜRÇINARI (5) birinciliğin güçlü adayları olup; UÇAN REİS (2) ve GEÇGELANNA (4-7) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

6 – KOŞU: Etkili koşuları ile CLIFF SURFER (1) ve son koşusunu kazanan CAPILANO (3) birinciliğin güçlü adayları olup; DARK KHAN (4) ve SOCRATES (5) sonraki ihtimallerdir.

7 – KOŞU: Son dört koşusunu kazanan SHUTKA (3) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; TONY OBELIX (7), BAHATHER (4) ve TO BE BY YOUR SIDE (6) hata kollayacak safkanlardır.

Takip ettiğiniz yazarların altına yorumlarınızı bekliyoruz.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
GANYANCI

Ankara Tahminim ; 1.Ayak LEA /TEK 2.Ayak FAKIBEY /TEK 3. Ayak H 4.Ayak ÖMÜRÇINARI /TEK 5.Ayak 1,3,4,5,9 6.Ayak 4,5,6,7
12TL

Erkan saray

Merhaba ANKARA (25 yarış günü) son ayak’ta (SHUTKA) agf de büyük favori olarak oynanacak benim tahminim son yarısında tek attığım (BAHATHER) rövanş’i alır nedeni son yarisinda (O.YILDIZIN) bana göre kötü binmesi kötü yer tutması aralarda sıkıştırıp faul yemesinden dolayı atın gerçek gücünü gösteremedi bu sefer (Ö.YILDIRIMI) deklare etmişler o yarışta kilolar eşitti (60 kg) koşuyordu ikisi bu yarışta (SHUTKA 61 KG) (BAHATHER 59.5 KG) jokey ve Azda olsa kilo farkı benim için yeterli BAHATHER’İN kazanması için. yorum yazma imkanı verdiğiniz için teşekkürler…

crone

bol şanslar admin…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x