Ana Sayfa / Tahminler / İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 27 OCAK 2016

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 27 OCAK 2016

1.AYAK: Derece olarak yakın rakipleri (1 - İPEK KIZ, 3 - PARAMOUR) olsa da 2. koşusunu kazandıktan sonra yaptığı idmanlarda da daha hazır gözüken 5 - EL SUENA favorim. Rakip arayanlara ilk koşusunu kazandıktan sonra 3 ay ara verip koşu gören 4 - AMBRASIA ve yine koşu gören BOYRAZ'lı 8 - BRAMARE önerilerim. Biraz daha sürprizde 2 - AYLİŞKO kuponumda olacak.

2.AYAK: Zorlu bir handikap yarışı var. 2 - KAFADAR 1200m de uzak kazanırken güzel bir derece çıkarmış. Fakat son galobu kazandığı günkü galoplarından daha kötü gözüküyor. Risk alıp tek denemek yerine bu ayağıda çok atla geçiyorum. Son 3 kum koşusunda 3.lük ile ayrılan 1 - ZEUS, kum pisttte daha önce kazanmasına rağmen istikrar gösteremeyen 3 - ASLANPENÇE, çok daha iyi yerlerde olmasını beklesem de bir türlü çıkışını yapamayan 4 - MONTEGO, son Kocaeli yarışlarını saymazsak bu tip gruplarda her zaman iş yapabilecek 5 - ALDALGA, güzel formuyla 9 - ZATİNUR ve sürprizde KG takılınca yarış kazanan 10 - DESPOT favoriye rakiplerimdir.

3.AYAK: 1 - AĞARAN Ocak ayındaki son 2 koşusu ile uygun grubu bulmuş gözüküyor. Ters bir at çıkmazsa kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: İlk uzun mesafe sınavına çıkacak olan 5 at içinde 1 - GOYCOCHEA tabela yaptığı yarışlar itibariyle gruptan oldukça iyi gözüküyor, bankom.

5.AYAK: Riske girmek istemediğim bir ayak, HEPSİ tercihim olacak.

6.AYAK: Son koşusunda tek attığım 14 - SEDDİFİ yine benzer bir grupta koşuyor. O koşuda 6. olduktan sonra yaptığı çalışmalarda aynı gözüken safkanı tek atmayı düşünmüyorum. Rakip ise 16 - PAN IKONA. Sonraki ihtimaller ise daha üst gruplarda beklediğim ama başarılı olamayan 2 - EL AZRA ve 6 - TEARRA. İstikrarsız atların buluştuğu koşu sürprize müsait. Yeri olanların at eklemesini öneririm.

Ekleme: İlk ayakta 5 - EL SUENA tek bırakarak son ayağa 10 - MATMAZEL  ÇİKOLATA  ve 8 - MADEMOISELLE eklemesi yapıldı.  Büyük kupon ile küçük kupon arasında kararsız kaldım, küçüğü oynadım. Herkese bol şanslar.

Altılım

5 // 4-8-2
2-1-3-4-5-9-10
1
1
HEPSİ
14-16-2-6- 10-8

Küçük kupon 30 TL / Büyük 120 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
cihan
Ziyaretçi
cihan

emeğine sağlık admin.teklerimiz çarpışacak.ben bugün siteden tutturan olacak diye tahmin ediyorum.bolşans..

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.