İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 27 OCAK 2016

1.AYAK: Derece olarak yakın rakipleri (1 – İPEK KIZ, 3 – PARAMOUR) olsa da 2. koşusunu kazandıktan sonra yaptığı idmanlarda da daha hazır gözüken 5 – EL SUENA favorim. Rakip arayanlara ilk koşusunu kazandıktan sonra 3 ay ara verip koşu gören 4 – AMBRASIA ve yine koşu gören BOYRAZ’lı 8 – BRAMARE önerilerim. Biraz daha sürprizde 2 – AYLİŞKO kuponumda olacak.

2.AYAK: Zorlu bir handikap yarışı var. 2 – KAFADAR 1200m de uzak kazanırken güzel bir derece çıkarmış. Fakat son galobu kazandığı günkü galoplarından daha kötü gözüküyor. Risk alıp tek denemek yerine bu ayağıda çok atla geçiyorum. Son 3 kum koşusunda 3.lük ile ayrılan 1 – ZEUS, kum pisttte daha önce kazanmasına rağmen istikrar gösteremeyen 3 – ASLANPENÇE, çok daha iyi yerlerde olmasını beklesem de bir türlü çıkışını yapamayan 4 – MONTEGO, son Kocaeli yarışlarını saymazsak bu tip gruplarda her zaman iş yapabilecek 5 – ALDALGA, güzel formuyla 9 – ZATİNUR ve sürprizde KG takılınca yarış kazanan 10 – DESPOT favoriye rakiplerimdir.

3.AYAK: 1 – AĞARAN Ocak ayındaki son 2 koşusu ile uygun grubu bulmuş gözüküyor. Ters bir at çıkmazsa kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: İlk uzun mesafe sınavına çıkacak olan 5 at içinde 1 – GOYCOCHEA tabela yaptığı yarışlar itibariyle gruptan oldukça iyi gözüküyor, bankom.

5.AYAK: Riske girmek istemediğim bir ayak, HEPSİ tercihim olacak.

6.AYAK: Son koşusunda tek attığım 14 – SEDDİFİ yine benzer bir grupta koşuyor. O koşuda 6. olduktan sonra yaptığı çalışmalarda aynı gözüken safkanı tek atmayı düşünmüyorum. Rakip ise 16 – PAN IKONA. Sonraki ihtimaller ise daha üst gruplarda beklediğim ama başarılı olamayan 2 – EL AZRA ve 6 – TEARRA. İstikrarsız atların buluştuğu koşu sürprize müsait. Yeri olanların at eklemesini öneririm.

Ekleme: İlk ayakta 5 – EL SUENA tek bırakarak son ayağa 10 – MATMAZEL  ÇİKOLATA  ve 8 – MADEMOISELLE eklemesi yapıldı.  Büyük kupon ile küçük kupon arasında kararsız kaldım, küçüğü oynadım. Herkese bol şanslar.

Altılım

5 // 4-8-2
2-1-3-4-5-9-10
1
1
HEPSİ
14-16-2-6- 10-8

Küçük kupon 30 TL / Büyük 120 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cihan

emeğine sağlık admin.teklerimiz çarpışacak.ben bugün siteden tutturan olacak diye tahmin ediyorum.bolşans..

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x