Hepsi Tek Altılı Oynadı 6 Kuruşa 91 Bin Lira Kazandı

Bütün ayakları tek atarak oynadığı kupon tutan yarış sever 91 bin lira kazandı.

TJK’dan yapılan açıklama ve kuponlar ise aşağıdaki gibi.

27 Ocak Çarşamba günü Bursa Osmangazi Hipodromu’nda gerçekleşen ve 2-3-6-5-6/5-2 sıralamasını, TJK E-bayi’den 6 tekle yaptığı kuponuyla, 6 Kuruş’a doğru tahmin eden bir yarış severimiz 91.431,28 TL ikramiye kazandı.

Ayrıca Bursa Gönen’den 3 TL, Adana Seyhan’dan 7,20 TL ve Bursa Kemalpaşa bayiinden 11,52 TL’lik kuponlarıyla bulan yarışseverlerimiz de 91.431 TL ikramiyenin sahibi oldular. Fethiye 518 no’lu bayiden oyununu oynayan yarışseverimiz, 5’nci ayakta kazanan eküri isimlere şans verdiğinden, 2 misli olarak kazançlı sayılmıştır.

6’lı Ganyan’ı bilen talihlilerin kuponları ise şu şekilde;

TJK

6 kurusa altili buldu altili kuponu

6 kurusa altili buldu altili kuponu

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Kuponlar sonlara d

Anonim

Kupon nerde
Hani

Anonim

Tüyo almış beli yedirmesin

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x