27 OCAK 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hava şartlarının yaşamı zorladığı İstanbul’da bakalım koşulara müsaade edecek mi? Son ana kadar bekleyeceğimizi düşündüğüm programa her zamanki gibi bir nebze olsun ışık tutabilmek amacıyla tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Haydi gelin bu soğuk güne sıcak bir banko ile başlayalım. Verdiği bir sürelik ara sonrası kazanarak taze maidena veda eden çalışmalarında da kendini daha da geliştirdiğini gösteren ve uyumlu binicisiyle de start alacak olan 5 (EL SUENA) BANKOM.

2.Ayak: Kendisine rakip olarak önereceğim önemli isimleri son koşusunu kazanırken geride bırakan bir süredir cezası nedeniyle yarışmanın özlemiyle binicisine de bugün kavuşacak olan 2 (KAFADAR) favorim. Koştuğu her yarışında gelişimini sürdürmeye devam eden 9 (ZATİNUR) ile birlikte küçük kuponlara yeterlidir. Koşacak isimler arasında en iyi idman performansına sahip 4 (MONTEGO) ve 10 (DESPOT) da kalabalık koşuda trafik veya binici hatası gibi dış etkenlere karşı önereceğim diğer isimlerdir.

3.Ayak: Hem uzun mesafe hem de maiden yarış olması nedeniyle yine öne çıkan isim olan 1 (AĞARAN)‘ın yanına isim önereceğim. Binici etkisini son yarışında hisseden 3 (BÜYÜK YENER) yine etkili olabilir. Bilgin yavrusu 2 (BABA CELAL), idman performansını Gökhan’la daha iyi yansıtacağını düşündüğüm 5 (DİLAVER BEY) ve idmanda olumlu işler yapan bana göre günün kilit ismiyle start alacak olan 9 (NEVCİHAN) bu koşudaki tercihlerim.

4.Ayak: Binicisiyle daha başarılı sonuçlar alan 5 (HASRET RÜZGARI) bu koşudaki önceliğim. Giderek yükselttiği performansıyla 1 (GOYCOCHEA) ve muhtemelen favori çıkacak olan seri 2.likleriyle 4 (FOULİTA)’yı da ekliyorum.

5.Ayak: Rahat kazandığı son koşuda start alacak olduğu rakiplerini geride bırakan 1 (METECİK) burda da önde duruyor. Yamaklara mahsus koşu olması nedeniyle acaba diyerek yanına 3 (BULUT REİS), ekürili 7 (MENGÜBERT)8 (ŞAHİN TEPESİ) ve 11 (NİLDA) isimlerini bütçeler elverdiği ölçüde ilave edebiliriz.

6.Ayak: Dişilere ait kalabalık Şartlı koşuda sıralamam şöyle olacak. 14 (SEDDİFİ), 3 (ESQUELA), 6 (TEARRA), 15 (LADYLUX), 8 (MADEMOİSELLE) ve startta oyalanmazsa 4 (GREEN ALLEY) şeklinde olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5

2.Ayak: 2-9 /// 4-10

3.Ayak: 1-3-2-5-9

4.Ayak: 5-1-4

5.Ayak: 1-3-7-8-11

6.Ayak: 14-3-6-15-8-4

Kupon Tutarı: 54 TL (2.Ayakta 4-10 ilavesiyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
OZAN944.

Bol şanslar Can Kardeşim, Güzel bir kurgu olmuş hayırlısı.

metin

boll şans can911 siteye ilk katıldığımda yapmış olduğun kuponu yatırıp 5 de kalmıştım.. 4. ayakta 5i kafaya almıssın. onuda tek atıp kuponunu aynen yatırıyorum. artık bitirelim şu işi.)

cihan

emeğine sağlık.bolşanslar…

Bombaci

Bol şanslar dilerim…

Barıs

mrb bolsans oncelikle,bende ilk ayak 5 tek diyorum ancak ikinci ayakta ZEUS’a yer vermeyisiniz dikkatimi cekti,orjin olarak rakiplerinden asagi kalir bir isim degil bence

mustafa

Can kardeşim 2. Ayakta İBİN e şans vermemişsin bence kafadarın en ciddi rakibi olur

admin

Bol şanslar

OZAN944.

Can kardeşim sitede bi benim kupon devam ediyor ne düşünüyorsun :)

OZAN944.

İnşallah

mustafa

Dediğim gibi İBİN kazandı yine geçen yarışta geçtiği gibi aynı atları yine geçti

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x