Ana Sayfa / Tahminler / İNANLI OĞLUNA İNANIYORUM…

İNANLI OĞLUNA İNANIYORUM…

1 Ayak = Zor görünen maiden yarışta 5 GARDEN OF HEAVEN favorim. 4 UTKUNŞAH ciddi rakibi olur..2 SPEEDY HERO 8 OBRUK ve 3 ŞERZAN 6 - HATİCEM daha sonra şans verdiğim taylardır ..

2 Ayak = Cuma günü bizi kırdemirkır,la üzen M.akyavuz bugün 2 İNANLI OĞLU ile sevindirecektir diye düşünüyorum ve banko olarak öneriyorum.Bu tayı tek yazmazsam eğer hepsi demem gerekir..

3 Ayak = Favorilerin ağır kilolu olmasından dolayı 6 ABAKAY, ı küçük kupon yapanlar için tek olarak öneriyorum..
ilk rakibi 8 ALYETİŞ olur.. 4 NURTEN ve 3 PERİCAN sürpriz yapabilir..

4 Ayak = Kalite ve form durumları iyi olan 4 KALİMDOR 7 TEMELHAN 6 STORM EAGLE ve ALWAYS PRESİDENT ile bu ayağı kapatmış oluruz..Bu ayakta tek atmayı düşünenlere 6 STORM EAGLE tavsiye ederim..

5 Ayak = Günün büyük favorisi olarak koşacak olan 1 CANIS MAJORIS i maiden yarışlarda tek yazmayı sevmediğim için yanına rakip olarak MAVİ FIRTINA 3 ERENCİK 5 - THE MECHANIC ve 2 DISCERNIBLE yazıp sürpriz olmasını beklicem..

6 Ayak = Sürpriz olmasını beklediğim bu yarışta 11 MUZİ hafif kilosunun verdiği avantajla ve daha önce bu atla çok süpriz bir şekilde yarış kazanan G.yıldız ile ağır favorim..Rakipleri 3 DEEP QUEEN 5 WEST WANGO 8 MASAI MARA ve çok süprizde 14 MOLNİYA...

Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile bol şanslar...

Özcan ERDOĞAN

5,4,2,8,6

2

6,8,4,3

6,4,7,2

1,8,5,2

11,3,5,8,14

80 tl....Bol şanslar

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Özcan

Avatar