İNANLI OĞLUNA İNANIYORUM…

1 Ayak = Zor görünen maiden yarışta 5 GARDEN OF HEAVEN favorim. 4 UTKUNŞAH ciddi rakibi olur..2 SPEEDY HERO 8 OBRUK ve 3 ŞERZAN 6 – HATİCEM daha sonra şans verdiğim taylardır ..

2 Ayak = Cuma günü bizi kırdemirkır,la üzen M.akyavuz bugün 2 İNANLI OĞLU ile sevindirecektir diye düşünüyorum ve banko olarak öneriyorum.Bu tayı tek yazmazsam eğer hepsi demem gerekir..

3 Ayak = Favorilerin ağır kilolu olmasından dolayı 6 ABAKAY, ı küçük kupon yapanlar için tek olarak öneriyorum..
ilk rakibi 8 ALYETİŞ olur.. 4 NURTEN ve 3 PERİCAN sürpriz yapabilir..

4 Ayak = Kalite ve form durumları iyi olan 4 KALİMDOR 7 TEMELHAN 6 STORM EAGLE ve ALWAYS PRESİDENT ile bu ayağı kapatmış oluruz..Bu ayakta tek atmayı düşünenlere 6 STORM EAGLE tavsiye ederim..

5 Ayak = Günün büyük favorisi olarak koşacak olan 1 CANIS MAJORIS i maiden yarışlarda tek yazmayı sevmediğim için yanına rakip olarak MAVİ FIRTINA 3 ERENCİK 5 – THE MECHANIC ve 2 DISCERNIBLE yazıp sürpriz olmasını beklicem..

6 Ayak = Sürpriz olmasını beklediğim bu yarışta 11 MUZİ hafif kilosunun verdiği avantajla ve daha önce bu atla çok süpriz bir şekilde yarış kazanan G.yıldız ile ağır favorim..Rakipleri 3 DEEP QUEEN 5 WEST WANGO 8 MASAI MARA ve çok süprizde 14 MOLNİYA

Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile bol şanslar…

Özcan ERDOĞAN

5,4,2,8,6

2

6,8,4,3

6,4,7,2

1,8,5,2

11,3,5,8,14

80 tl….Bol şanslar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Özcan

Avatar