ALTILININ ANAHTARI BOŞ SİKLETLİ ATLARDA !

1. AYAK GARDEN OF HEAVEN BU KOŞUDA DAHA İYİ KOŞUP UYGUN KİLOSUYLA ”TEK”bile yazılabileceğini düşünüyrum ama ben bu zevkli günde bu ayaktan yatmak istemiyorum. Uğur Polat idaresindeki Utkunşah’ı yazmakta fayda görünüyorum. Bu iki at başka yerlerde favori çıkacağını sanmıyorum ama benim kurgum bu atlar pist ağır olsa gidecek gibi düşünüyorum. 7 numaralı Kınalıkaya çok sürpriz ve bence onu da yazmalıyız. Pompacı Nihat,Şerzan ve Speedy Hero’ya sürpriz hanemde şans veriyorum dikkat !

2. AYAK Bu ayak zor bir ayak ama kurgularımla aşmaya çalışacağım. Önemli olan Küçük Sedat’ın nasıl koşacağını kestirebilmek ! Bu arap ısrarla öne çıkarsa İNANLI OĞLU, SAHA KIRAN,ÇİFÇİ BAŞI,ÖNDERTAÇ,ASABİ,KAĞIZMAN VE MUSON RÜZGARI şanslı duruma gelir hatta ANEMON ELEVEN bile ! KÜÇÜK SEDAT Elazığ atı olmasına rağmen ben Elazığ atlarını beğenmesem de daha kalite görünüyor ama bu atın 1500 de tabela yapmamış olması beni kaygılandırıyor onun için ben çok atla geçeceğim.
3. AYAK ÖZFİDAN BU GRUBU ÇOK KOLAY GEÇMELİ AMA HADİSE YE DİKKAT ! Bu at bomboş siklet ve A. Kurşun ile start alıyor Özfidan’ı tek yazmayanlara Hadise’yi öneriyorum. Ama ben sahada Özfidan’ın yanına at yazacak görmedim ! Herkes kazanır diyor !
4. AYAK HANBEŞ uzun ara vermesine rağmen ben kazanmasını bekliyorum. En yakın rakipleri sırasıyla MARVELOUS IRON,IL NERO,TEMELHAN ve bir adım geride olduğunu düşündüğüm KALİMDOR olacaktır. ALWAYS PRESIDENT VE STORM EAGLE ı para vermesini beklediğim sürprizli geniş kuponlarda mutlaka yazılmalıdır.
5. AYAK CANIS MAJORIS ilk şans verdiğim isim MAVİ FIRTINA ve ERENCİK ön planda gelen rakipleridir. Daha sürpriz arayanlara H diyip geçmelerini tavsiye ediyorum.

6. AYAK Günün sürprize açık yarışında Masai Mara’ya ilk şansı veriyorum.Yolcu Bey,İmpassioned ve Latte plase hanesinde. Best Wango’yu sürpriz;Hadra’yı bombam olarak veriyorum…
Günün Kuponu:
1.4.5.7  /// 2.3.8
1.2.3.7 /// 6.8.9.10
2
3.4.7.8.9
1.3.8
1.5.6.7.8.13
ANA KUPON: 72 TL…
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Avatar