5 Ekim 2013 Ankara At Yarışı Tahminleri

Ankara At Yarışı Tahminleri

 • 1. AYAK

  5 – GARDEN OF HEAVEN hayatının ilk koşusunda 5. olmasına rağmen çok güzel bir yarış sergiledi. Tek talihsizliği çok daha iyi durumdaki bir safkana kafa tutması oldu. Bu yarış kendi çapında olan grupta şansı yüksek. 8 – OBRUK grupta en istikrarlı safkan gibi duruyor hazır olmayan rakiplerinin yanında şansı yüksektir. 3 – ŞERZAN seri stili ile yarışlarında çok diri bir duruş sergiliyor fakat aksiyonları hiç iyi değil. Jokeyi ittirmeye başlayıcna sanki tökezler gibi oluyor. Bugünkü binicisi sanırım idaman jokeyi 2004 yılından bu yana at binmemiş ve en iyi derecesi 3.lük. Olurda sorunsuz koşarsa güzel bir sürpriz yapabilir. Çim piste ilk defa çıkacak olan 1 – POMPACI NİHAT ve 4 – UTKUNŞAH ile bu ayak tamamlanır.

 • 2. AYAK

   2 – İNANLI OĞLU ve 1 – KÜÇÜK SEDAT iyi kum performansları ile bu grupta ağır basıyorlar. Rakipleri ise 3 – SAHA KIRAN. Son yarışında en sonuncu durumda yürüyerek yol bulma çabasına giren ve sprinti attığında ise kazanan safkanın arayı açması ile kazanma şansı bulamamıştı. Zorlu rakiplerine uygun kilosu ile sert rakip olacaktır.

 • 3. AYAK

  2 – ÖZFİDAN yıllardır beklediğimiz seri birinciliklerine en sonunda kavuştu ama şartlı koşularda. Şartını doldurunca da aynı grupta 63 kiloya dayandı. Buna rağmen apranti indirimi almayıp jokey ÖZCAN YILDIRIM ile koşuya katılıyorlar. Banko olarak düşünüyorum. Rakiplere baktığımızda yine 63kg 1 – HİSARPINAR var. Cuma ve Cumartesi günü Ankara’da yağmur bekleniyor. Olası bir yağmur bu atın ekmeğine yap sürecektir.  Seri stili ve jokey FUAT ÇAKAR faktörü ile sürpriz düşünenler için ideal gözüküyor. Yine not olarak ekleyeyim iki safkan içinde grup uygun fakat 60 kg ve üstünde ciddi başarıları yok.

 • 4. AYAK

  4 – KALİMDOR tartışmasız favori. 2 – ALWAYS PRESIDENT bu sefer farklı koşacaktır. KALİMDOR‘un daha önce 2400m 1,5 boy ile geçtiği 7 – TEMELHAN bu sefer 1900m’de şansını deneyecek. Diğer 3 yaşlı 9 – MARVELOUS IRON sürprizde yazılabilir.

 • 5. AYAK

  8 – MAVİ FIRTINA, 1 – CANIS MAJORIS‘e geçildiği koşuda hafif bir tampon yedi ve aksiyonu bozuldu. Bu sefer puanlar eşit. 6.aydan beri koşmayan 3 – ERENCİK derece olarak dikkatimi çekti fakat liderform’dan baktığım kadarıyla herhangi bir galobuna erişemedim. 5 – THE MECHANIC‘i plasede tutuyorum, sağlamcılar için idealdir.

 • 6. AYAK

   2 – MERTOL‘u rakiplerinden bir adım önde görüyorum, aslında banko yazacaktım ama kum pistteki son yarışları çok kötü olduğu için sadece kuponuma ekliyorum. 7 – LATTE tahminimce tek başına yarışı taşır, şansı yüksek. 3 – DEEP QUEEN‘de ilerlemeler var, mutlaka yazılmalı. Çok atta yarışın favorilerinden 1 – YOLCU BEY, 8 – MASAI MARA, 5 – BEST WANGO ve 6 – IMPASSIONED yazılır.

GÜNÜN KUPONU
42 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
3
4
5
8
1
2
3
2
2
4
7
10
1
8
1
2
3
5
6
7
8
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.