5 HAZİRAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

KOÇALAN; Son iki koşusunda gerek pistten gerekse rakiplerinden olumsuz etkilendiğini düşündüğüm safkan buna rağmen yinede son koşusunu beşincilikle tamamladı. Bugün sevdiği pistte fotoyu önde geçebilir favorimdir.

ÇÖLAN RÜZGARI; Her defasında temposunu bozacak bir isim olduğu için kazanma özürlüsü duruma düşen safkan eğerki fazla sıkıştırılmaz ise şeytanın bacağını kırabilir. Aksi durum olursa grup içerisinde devreye girecek isim çok fazla. Bu sebeple kalabalık tutmakta fayda var.

YENİŞARLI; Katıldığı dört yarışında da tabeladan düşmeyen safkan bugün dil bağı takısıyla piste çıkacak. Takısından olumlu sonuç alınırsa maidene veda eden isim olur. Aksi durum olursa KAIZBEET temsilcisi HACIVAT ve son startından yarış içinde bazı sorunlar yaşadığı için tabela dışında kalan COŞKUN ÜSTAD ikilisinden biri devreye girer.

PANAMA; Normalde ilk startında maidenden çıkması gereken bir isimdi ancak binicisi tarafından okadar kötü idare edildi ki bırak maidenden çıkmayı tabelanın dışında kaldı. Kantarmada okadar boğulmasına rağmen sonlarda oldukça düzgün aksiyonlarıyla aralara dalıp yakın farkla beşinci olan safkan bugün Tokaçoğlu idaresinde rahat kazanması gerekir. Binicisi tarafındanda galoba çıkan safkan bugün için benim bankomdur.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 1.7.3.5.4.8
2.AYAK : 7.3.1.2.10.6.5
3.AYAK : 7.3.2
4.AYAK : 5.2.7
5.AYAK : HEPSİ
6.AYAK : 8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet GÖNÜLTAŞ

3-7/1-2-3-5-7-8/3-7-10/1-2-5/3/6-7-8 19,44 tl bol şans herkese

Utk

Merhaba….Oynanan kupon gonderemiyor muyuz artık .
2.40 Kr son ayak 8 den yatan ramazan beyin oyun kurgusunu degistirdigim bir kuponun var

admin

Geçmiş olsun resim gönderim özelliği bakımda.

Utk

Silivri,azari ….(garip nick) diyorduk.vb…. neden yoklar. Gerçi bombacı var Adrian burada can bey ve ramazan bey gerçekten süper Mine hanım son dakika bir tek söylüyor ve 15-16 ganyanla geliyor ama eski enerji bir başkadır,yaris başına yüz küsur yorum mesela… Ama talipteyim herzaman

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x