ALTILI TAHMİNLERİ ANKARA 20 MAYIS

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  7 – SECRED FAIR, 6 – TURKISH ATTACK, 9 – DUST CATCHER, 8 – CANDAR, 4 – ROYAL TOZAN sıralamasıyla tercihim HEPSİ.

 • 2. AYAK

  3 – MERZA ve 8 – LİDER favorilerim.

 • 3. AYAK

  3  – CANÖZÜMLÜ favorim. 5 – IŞILILGAZ ve 8 – ÖZFİDAN rakipleridir. 2 – ALARAP, 4 -DOĞU KIZI, 7 – BURHANİYE ve 6 – ABAKAY plaseler.

 • 4. AYAK

  4 – DEMİRDÖVEN uzayan mesafede bankom.

 • 5. AYAK

  2 – KOCABATUR, 1 – SERTAĞA, 5 – BAHABEY, 11 – ÇÖREKLİ BEYİ, 8 – ÖZDENÖREN, 3 – BAŞYAZAR ve 9 – GENCERHAN sıralamasıyla tercihim HEPSİ.

 • 6. AYAK

  17 – STERK DANCER son koşularında sert gruba rağmen iyi çıkışlar yaptı. Derece göstermemesine rağmen uygun grupta kazanmasını bekliyorum.

altılı tahminleri, tjk tahmin, at yarışı tahminleri, altılı tahmin, tahminler, altılı ganyan tahminleri hepsi bankotahminler.com’da.

GÜNÜN KUPONU
64.8 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
3
8
2
3
4
5
8
4
H
17
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.