19 Mayıs Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusunda gerek kulvar dezavantajı gerekse yarışın alehine giden temposu sebepleriyle kalitesini yansıtamayan 3-VİSKİ yüksek potansiyelini bugün ortaya koyacaktır.Eküri destekli 7-MAVİ RÜZGAR ve ilk startından ikincilikle ayrılan 4-CASSIA en güçlü rakipleri.

2.AYAK : Son koşusu çok sert grupta olmasına rağmen tatminkar performans sergileyen 3-FLAYING GIRL bugün için sinyalleri verdi.Yarış hazırlıklarındaki etkili görüntüsüylede kazanmasını bekiyor banko oarak öneriyorum.

3.AYAK : Günün Açık Grup mücadelesinde 11-TANATAR önde boş bırakılırsa kazanabilir.Sorunları sebebiyle uzun bir süre yarışlarıdan uzak kalan 3-BESLENEY son ikinciliğinde eski formuna yaklaştığını gösterdi.Sevdiği pist ve mesafede bugün birinciliğe uzanabilir.Geniş oynayanlar için diğer sıralamam şablonda.

4.AYAK : İyi bir form grafiği çizen 1-KUTUŞ BABA favorim.Son koşusu kötü olsada 3-RADARCI ihmale gelmez.5-KOŞAN FIRTINA, 4-İSMAİLKAYA ve 2-ESİRKIZ eklenip geniş kuponlarda sağlama alınmalı.

5.AYAK : Son koşusunda değişen binicisi ve yabancı olduğu pistte etkisiz kalan 8-CHANKARA daha öncede geride bıraktığı isimler arasında yeniden fotoya uazanabilir.3-MİYAZAKİ en yakın rakibi.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 1-AÇIK BEY eğerki startta fazla oyalanmaz ise bu gruba geçilmez.Aksi durum olursa 5-LADY DORA devreye girecek ilk isim olur.4-QUEEN OF KADİRLİ, 7-GHOST MOUNTAIN, 2-INSCRIPTION, 3-LEYDİBORS, 10-FOR NATURE, 11-PRINCESS FATIMA ve 6-DONNIE BRASCO sonraki ihtimaller.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 3 – 7 – 4

2.AYAK : 3

3.AYAK : 11 – 3 – 6 – 10 – 4 – 2 – 8 – 7

4.AYAK : 1 – 3 – 5 – 4 – 2

5.AYAK : 8 – 3

6.AYAK : 1 – 5 – 4 – 7 – 2 – 3 – 10 – 11 – 6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Böyle olunca tuttuğuna sevinemiyorum bile :D

admin

Tutsun da bugün 30 yarın 30 bin verir ::)

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x