20 Mayıs Salı Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Ankara pistine döndükten sonra tatminkar performanslar sergilemeye başlayan 8-CANDAR sikletininde avantajıyla bugün özlediği birinciliğe uzanabilir.Henüz maidenden çıkmamış olsada üst gruplarda takıldığı koşulardan yakın bitiş derecelerine yakın tabela dışına kalan 9-DUST CATCHER son günlerin başarılı aprantisiyle birincilikle tanışabilir.

2.AYAK : Son iki koşususundaki performansı artık kazanacağı sinyallerini veren 7-AHPAR öncelikli şans verdiğim safkan.8-LİDER favorinin en yakın takipçisi olur.12-ARAPKIR, 13-EŞKBARAĞA ve 1-DURMAZBEY şans verdiğim diğer safkanlar.

3.AYAK : İyi bir form durumu yakalayan 3-CANÖZÜMLÜ ve bu yarış için hazır görünen 8-ÖZFİDAN ikilisinden en az hatayı yapan fotoyu önde geçer.

4.AYAK : Günün Açık Grup mücadelesinde son zamanların rakip tanımayan kalite ismi 4-DEMİRDÖVEN kuşkusuz koşunun favorisi.Kazanma şansıda bir hayli yüksek ancak son koşusunu bu pistte adeta galop yaparcasına uzak farkla kazanan 2-BİTİRİMKARINCA favoriye rakip olabilir.

5.AYAK : Katıldığı son koşusunda gerek makinadan çıkışı gerekse düzgün aksiyonlarıyla dikkatimi çeken 6-BÜYÜKFIRTINA eğer viraza düzgün aksiyonlarla girerse fotoyu önde geçer.

6.AYAK : Yarış hayatının ilk koşusundan üçüncülükle ayrılan 3-CEVDET taylardaki hakimiyetini beğendiğim binicisiyle maidene veda edebilir.Piste yatkın orjiniyle 17-STERK DANCER favorinin en yakın takipçisi. 5-FEYAZAN, 2-BLACK MAMBA, 9-SPYRIDON, 11-AZMERA, 13-GANJ, 10-WEREWOLF ve 16-REWARDING GIRL diğer sıralamam.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 8 – 9

2.AYAK : 7 – 8 – 12 – 13 – 1

3.AYAK : 3 – 8

4.AYAK : 4 – 2

5.AYAK : 6

6.AYAK : 3 – 17 – 5 – 2 – 9 – 11 – 13 – 10 – 16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Şu heyecan yeter bana :D

admin

6-BÜYÜKFIRTINA gelirse nolcaK :D

admin

oy oy oy bu heyecan şimdi yeter mi :DD

RAMAZAN-YILMAZ

Bak yine fotoda bitti gitti canım beşli 9 at vardı son ayakta olsun yinede iyi heycan yaptım :D

Özcan Erdoğan

Geçmiş olsun Ramazan kötü kaçırdın…

Özcan Erdoğan

Emekli olmayı kıl payı kaçırdın…

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x