9 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( CUTESHARK )

1.AYAK :  2019’da koştuğu koşularda  beklenileni veremeyen ve ön sıralarda yerini bulamayan 4-PRENSES ASLI ve 3-CANIM ÇİDEM   iyi hazırlıklarıyla kilo dezavantajını atlatırsa  bu sefer daha iyi işler çıkaracak gibi . Öncelikli olarak kuponuma ekliyorum . Eksik koşmaları halinde kilo avantajını elinde bulunduran  7-AÇIK KIRMIZI ve 8-ALBUNEA eklediklerim .

2.AYAK : Açıkçası 4-CASAMIRO ve 10-MYSTIC LOVE ekürisinin yapmış olduğu derecelere bakarak Maiden’dan çıkış yapabileceği tek mesafeyi 1200 olarak görüyorum . Bunu benim gibi sahipleri de aynı şekilde görüyorsa bu koşu için gerekli hazırlıkları yapmıştır .Eküri avantajıyla ön sıralarda olabilecek Casamiro ve Mystic Love  zorlu grupta Favorim .   Ciddi rakip olarak  Adana’da farklı koşan ve en az 15 yarıştır Maiden’dan çıkış yapmayı bekleyen üstelik  en güzel sonuçlarını Adana Yeşiloba hipodromunda gösteren ve yakın ara ikinciliklerle bu sefer sabrının tükendiğini hissettiren 7-KEDİM ,   göstermiş olduğu performansı ve A.KAÇMAZ  ile uyum yakalayan 6-İŞİN ASLI eklediklerim . Sürprizde 2-BELENUS ve 9-MY LEGEND GIRL .

3.AYAK :  Büyük ihtimal Altılı ganyan favorisi çıkacak olan 1-TURAP  grubun açık ara farkla en yüksek handikap puanına sahip . Bu koşudaki mesafe rekorunu da elinde bulunduran  ve kalitesini konuşturacak olan Turap rakiplerine göre en şanslı isim gibi duruyor .  Jokeyi S.ERKUŞ’la aynı mesafeyi zorlu grupta daha iyi dereceyle bitiren 4-KÜLÜNK AĞA  ,  uzun mesafede iyi işler çıkaran 8-ORANGE BLOSSOM ve  2019 da koştuğu 1200 mesafede iyi işler çıkarmasa bile Galop çalışmasıyla dikkat çekip  uzun da kendini gösterebilecek 6-ÖZDEMİR BEY eklediklerim .

4.AYAK :  Koştuğu her koşuda güvenleri kazanan işte bu sefer kazanacak gözüyle bakılan ama  sonuçta hüsrana uğratan Ateşbibi‘yi  bu sefer A.Sözen ile şansını denese de koşu kazanana kadar bekletmek istiyorum .  Galop çalışmasıyla formda olduğunu kanıtlayan ve üzerinde ilk defa S.KAYA‘yı görecek olan 1-DEDE SEYDO önceki koşusunda içinde Oğuzboylu’da ve Ateşbibi’de bulunan tüm rakiplerini 1400 de geçmişti .    Mesafe 100metre uzasa da diri gözüken  DEDE SEYDO’nun bundan faydalanacağını ve bu mesafede 8 boy fark yediği Oğuzboylu’ndan intikam alacağını düşünüyorum . Yanına at yazmayacağım .

5.AYAK :  Zorlu bir Handikap15 mücadelesinde 1-DERİN MAVİ   ilk defa üstünde göreceği Ö.Yıldırım ile uyum sağlar ise şansı çok yüksek .  Koşudaki en ağır kiloya sahip safkan kilodan etkilenir  , jokeyle uyum sağlayamaz ve eksik koşarsa  Hata kollayacak 2 rakip olduğunu düşünüyorum . Bunlardan biri  uzunda ilk defa göreceğimiz ve koşularına bakıldığında her artan mesafede kalitesini konuşturan 3-BİŞKEKHAN   diğeri ise hata ve fırsat kollayacak olan 5-ÖZERMAN ..

6.AYAK : Koştuğu 4 maiden koşusunda da şansı çok az olan ve çıkış yapamayan 5-JENNYBOO  bu sefer 54.4 (800)  26.2(400) gibi çalışılmış bir galop ile birinciliğe hazırlanıyor gibi . Küçük kuponumda tek atacağım .  Eksik koşması halinde fırsat kollayacak isimler sırasıyla  3-BORDEAUX , 7-LADY SNOW , 1-BIENVENIDOS , 8-PELİNSU eklediklerim .

 

KUPONUM : 

1.AYAK : 4-3-7-8

2.AYAK : 4(10)-7-6 / 2-9

3.AYAK : 1-4-8-6

4.AYAK : 1 TEK

5.AYAK : 1-3-5

6.AYAK : 5 TEK / 3-7-1-8

 

(SON AYAK 5 TEK İLE ) :  16.80 ₺

(SON AYAK 5 AT İLE )    :  84.00 ₺

HERKESE BOL ŞANS . 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: CuteShark

CuteShark
Adana'da yaşıyorum . 24 yaşındayım . Küçüklüğümden beri atlara olan ilgim sayesinde kumar olarak değil de bir hobi olarak görmüşümdür At yarışlarını . Hiçbir gazete puanlamalarını görmeden kendime has analiz ve yorumlarımı sizinle paylaşmak için buradayım . Herkese '' BOL ŞANS '' diliyorum .
Yalçın
Ziyaretçi
Yalçın

Emeğinize sağlık

Derince
Ziyaretçi
Derince

Bol sans

Zorlu adana yine iyi ikramiye verecek gibi.

Ne olacak sa ilk uc ayakta olacak

İlk ayak dengesiz atlar.. dilerse favorisi gelsin..
Ben hepsi deyip en suprizi beklicem..

İkinci ayak yine denk bir grup.
1267891011

Ucuncu ayak 12345678 11

Dorduncu ayak 1_3. Ayirmiyorum

Besinci ayak biskekhan bankom

Altinci ayak bordaeux. Sulu pistide sever
Ciktigi gibi kazanmasini bekliyorum bankom.

Dedeseydo tek atilirsa buraya sadece orjinini cok iyi gordugum ve yarislarina inanmadagim.pelinsu ilavesi yapicam.

Biskekhan yanina dedeseydo mu yoksa bordaeuk mu Tek yarin karar vericem
acikcasi ancak sablon bu.

81 tl.

Bolsans..

Derince
Ziyaretçi
Derince

Sevgili Cuteshark

Bol sans diledin ya.o yuzden soruyorum

Benim yazdığım yorum neden silindi ???

Bilmedigim bisey mi oldu?

admin
Yönetici
admin

Yorumun duruyor ve silinen gözükmüyor. Tekrar bakar mısın?

admin
Yönetici
admin

Sitede gözüküyor ama uygulamada gözükmüyormuş. Şu an düzelmiş olması gerekiyor.

Derince
Ziyaretçi
Derince

Evet sanırım anlik biseydi duzelmis..tskler

Kavas
Üye
Kavas

Adana
6-4-8-7-3
6-11-4
4-1-5
3
3-4
4-5-3-1