09 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Herkezin güzel ve bol kazançlı bir hafta sonu geçirmesini temenni ederim. Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Göz ağrısı için kısa geleceğini düşündüğüm mesafe, Canım Çiğdemin Kum piste etkisiz kalması , Çakırçelep rakiplerine oranla ilerleyen yaşının vermiş olduğu eksiklikler , Prenses Aslının form olarak toparlanmaması , Asilrüzgarın uzun dan kısaya dönmesinin etkisi altında kalacağını düşünerek koşu üzerinde mesafesini tam olarak bulduğunu düşündüğüm ağır kilosuna rağmen rakiplerine oranla Adana idman pistinde ki hazırlıklarını beğendiğim 1 KÖRDÜĞÜM , Çıta yükseltip birbirinden etkili yarışlar koşmaya başlayan mesafenin etkili isimlerden 7 AÇIK KIRMIZI ve performans olarak oldukça iyi durumda olduğunu düşündüğüm bu mesafelerde es geçilmemesi gereken 8 ALBUNEA koşu üzerinde şans verdiğim üç isimdir.

2.AYAK : Dişilerin Maiden mücadelesinde eküri avantajıyla koşuda start alacak olan 10 MYSTİC LOVE koşu üzerinde ilk şans verdiğim isim olup, son ikinciliğinde ki görüntüsünü beğendiğim 6 İŞİN ASLI, Özcan Yıldırım tercihi ile şansının bir kademe daha arttığını düşündüğüm 2 BELENUS, 2019 Yılı içerisinde bir koşu koşan rakiplerine oranla Ankara pistinde ki koşularında etkili görüntü çizip bu kez sürpriz gelebilecek 9 MY LEGEND GİRL , son üç startında tabelaya asılıp iki koşusunda tabela içerisinde yer alan 7 KEDİM koşu üzerinde şanslı gördüğüm taylardır.

3.AYAK : Mesafenin etkili isimlerinden olup rakiplerinin önünde kağıt üzerinde oldukça ağır bastığını düşündüğüm satış koşusu ve handikap eşleşmesiyle birlikte koşunun ağır kazananları arasına giren 1 TURAP Özcan Yıldırım ısrarı ile birlikte BANKO tercih ettiğim isimdir.

4.AYAK : Adana pistinde çıktığı koşularda henüz kaybetmeyen yarışı koşturduğum da ön tarafta oldukça boş kalacak olan ve usta pilot Sadettin Boyrazın ön tarafta boş kaldığı yarışlarda ki etkili performansının yanı sıra Adana idman hazırlıklarında ki uzun galoplarında göz doldurucu işler yapan ciddi bir sınav vereceği bu yarışta çıtayı oldukça yükseltebilecek 6 DORSA koşuda ön planda tuttuğum isim olup, uzayan her mesafenin kendisine yaradığı aşikar olan 3 OĞUZBOYLU, sert ve çetinceviz olan Selim Kaya idaresinde ki 1 DEDESEYDO , bugün için olmazsa olmazlarımdan 2 DORU YİĞİT koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Kendini bir türlü gösteremediğini düşündüğüm bugün için koşacağı rakipleri oldukça uygun olan ve uzayan mesafede etkili bir performans beklediğim ceza sonrası Özcan Yıldırımın günü olabilecek bir günde koşuda birinciliği göğüsleyebilecek 1 DERİN MAVİ koşu üzerinde kazanmaya en yakın isim olup, Son yarışında bugün favori konumda gördüğüm rakibiyle arasında o gün çok fazla kilo farkı olmayıp koşudan üçüncü ayrılan bugün rakibiyle kilo farkı açılıp koşuda avantaj sağlayacak bu değerlendirmeyle kazanıra girebilecek 5 ÖZERMAN, Son yarışı kazanırken maidene veda eden kazandıktan sonra formunda gelişmeler olduğunu düşündüğüm 6 ATLIKAN ve mesafenin etkili isimlerden olup koşuda şans arayacak 4 NEŞVAN koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında ki maiden mücadele de 2019 takvimi içerisinde iki koşu koşup tabeladan düşmeyen son idmanların da ki güzel işlerinde koşuda ön planda değerlendirilmesi gereken isim olduğunu düşündüğüm 3 BORDEAUX ilk şansa sahip olup, orijin olarak gerçekten mükemmel bir eşleşme olmasına rağmen beklenen yarışlarını ortaya koyamayan orijin olarak daha çok çime yatkın olduğunu düşündüğüm bir isim olmasına rağmen son idmanlarında ki galoplarında iyi işler ortaya koyan 8 PELİNSU, hem mesafenin kısa olması hem de dış tercih avantajıyla koşuda söz sahibi olabilecek yarışın sürpriz isimleri 2 BLOODIRON10 THE GURU koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,7,8

2.AYAK : 10,6,2,9,7

3.AYAK : 1 TURAP

4.AYAK : 6,3,1,2

5.AYAK : 1,5,6,4

6.AYAK : 3,8,2,10

TUTAR : 67,20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

CuteShark
Üye
CuteShark

Bol Şanslar Yavuz

Deniz56
Üye
Deniz56

Bol Šanslar Arkadaşlar

Adana
1. Košu 3,1
Altili
1. Ayak HEPSI
2. Ayak 11 STORM LIFE BANKO
3. Ayak Genelde Satiš Koşularina Bakmam HEPSI Derim Fakat TURAP Bu Guruptan 5 Gõmlek Üstün ve Uzak Kazanmasini Bekliyorum
1 TURAP BANKO
4. Ayak 3,1
5. Ayak 1///3,5
6. Ayak HEPSI

Kupon Bedeli normal 11 tl Hepsi 33,50

Sezer
Ziyaretçi
Sezer

İlk ayak 2 numarayı ihmal etmemenizi öneririm.

servet0591
Üye
servet0591

Adana
Hepsi
10(4) banko
6.7.8.1.4.3.11
3.1.5
4.1.3.5
8.5.3