Ana Sayfa / Tahminler / 9 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (İŞİN ASLI BANKOM)

9 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (İŞİN ASLI BANKOM)

1. AYAK: Genel olarak formda isimlerin buluştuğu koşuda atların derecelerde birbirine çok yakın olması her ihtimali doğuruyor. Favorim ise son 2.liği ile tekrar formunu bulduğunu gösteren 8 - ALBUNEA. Gruba göre çok uygun kg'da yarışacak isim benzer şartlarda koşacak 7 - AÇIK KIRMIZI ile kuponumda olacak isimler.

2.AYAK: 6 - İŞİN ASLI, ilk yarışındaki 2. liğinde olduğu gibi biraz geç kalarak sprintine başlıyor. Yine de mevcut performansı ile uygun grupta çok şanslı. Olur da çok gerilerde kalırsa zorlayacak isim 4 - CASAMIRO gözüküyor. Bu ihtimali göz ardı ederek güçlü sprinti ile 6 - İŞİN ASLI bankom seçiyorum.

3.AYAK: 1 - TURAP belki de yaşından dolayı istediği koşuları koşamıyor. Fakat o kadar uygun grupta koşuyor ki temposu kesilse bile yaklaşılması zor gözüküyor. Bir ihtimal diyerek yanına start sorununa rağmen 7 - KUBİ DAYI, uzun süredir doğu yarılarında koşan 8 - ORANGE BLOSSOM, son koşusunu kazanan 11 - SEE YOU AGAIN, favoriden sonra grubun önemli 2. ismi 6 - ÖZDEMİR BEY başta olmak üzere hepsi tercihimdir.

4.AYAK: 1 - DEDE SEYDO son koşusunda bu grubu geçerken çıkardığı performans ile tek tercih edilebilir. Geçen yarışın favorisi 3 - OĞUZBOYLU ve 5 - ATEŞBİBİ rakipleridir.

5.AYAK: İlk uzun mesafe deneyiminde son 600'e elde gelip liderliği alan 4 - NEŞVAN, muhtemelen nefes yönünden etkilenip biraz bocaladı ve 2.liğe düştü. Buna rağmen güçlü gelen rakibine direnerek 2.liği kurtardı. Edindiği mesafe tecrübesi ile çok şanslı. Güzel formu ile ağır kilosuna rağmen 1 - DERİN MAVİ ve ilk defa çıkacağı mesafeye rağmen 3 - BİŞKEKHAN rakipleridir.

6.AYAK: 3 - BORDEAUX son iki tabelası ile grubun üstünde derecelere sahip. Alternatif tek önerimdir. Son yarışları başarısız olsa da 2 - BLOODIRON, gördüğü koşular sonrası ara veren ve fena işleri olmayan 6 - KUM GİBİ, yarışlarına yansıtamasa da yine iyi işleri ile 7 - LADY SNOW sürprizde rakipleridir.

İlk ayağı riski gördüğüm şablonda kontra olarak Turap tek ilk kapama düşünülebilir.

Herkese bol şanslar

Kupon

8-7
6
1 // 7-8-6 / H
1-3-5
4-1-3
3 // 2-6-7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
CuteShark
Üye

Bol Şanslar Admin

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.