9 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (İŞİN ASLI BANKOM)

1. AYAK: Genel olarak formda isimlerin buluştuğu koşuda atların derecelerde birbirine çok yakın olması her ihtimali doğuruyor. Favorim ise son 2.liği ile tekrar formunu bulduğunu gösteren 8 – ALBUNEA. Gruba göre çok uygun kg’da yarışacak isim benzer şartlarda koşacak 7 – AÇIK KIRMIZI ile kuponumda olacak isimler.

2.AYAK: 6 – İŞİN ASLI, ilk yarışındaki 2. liğinde olduğu gibi biraz geç kalarak sprintine başlıyor. Yine de mevcut performansı ile uygun grupta çok şanslı. Olur da çok gerilerde kalırsa zorlayacak isim 4 – CASAMIRO gözüküyor. Bu ihtimali göz ardı ederek güçlü sprinti ile 6 – İŞİN ASLI bankom seçiyorum.

3.AYAK: 1 – TURAP belki de yaşından dolayı istediği koşuları koşamıyor. Fakat o kadar uygun grupta koşuyor ki temposu kesilse bile yaklaşılması zor gözüküyor. Bir ihtimal diyerek yanına start sorununa rağmen 7 – KUBİ DAYI, uzun süredir doğu yarılarında koşan 8 – ORANGE BLOSSOM, son koşusunu kazanan 11 – SEE YOU AGAIN, favoriden sonra grubun önemli 2. ismi 6 – ÖZDEMİR BEY başta olmak üzere hepsi tercihimdir.

4.AYAK: 1 – DEDE SEYDO son koşusunda bu grubu geçerken çıkardığı performans ile tek tercih edilebilir. Geçen yarışın favorisi 3 – OĞUZBOYLU ve 5 – ATEŞBİBİ rakipleridir.

5.AYAK: İlk uzun mesafe deneyiminde son 600’e elde gelip liderliği alan 4 – NEŞVAN, muhtemelen nefes yönünden etkilenip biraz bocaladı ve 2.liğe düştü. Buna rağmen güçlü gelen rakibine direnerek 2.liği kurtardı. Edindiği mesafe tecrübesi ile çok şanslı. Güzel formu ile ağır kilosuna rağmen 1 – DERİN MAVİ ve ilk defa çıkacağı mesafeye rağmen 3 – BİŞKEKHAN rakipleridir.

6.AYAK: 3 – BORDEAUX son iki tabelası ile grubun üstünde derecelere sahip. Alternatif tek önerimdir. Son yarışları başarısız olsa da 2 – BLOODIRON, gördüğü koşular sonrası ara veren ve fena işleri olmayan 6 – KUM GİBİ, yarışlarına yansıtamasa da yine iyi işleri ile 7 – LADY SNOW sürprizde rakipleridir.

İlk ayağı riski gördüğüm şablonda kontra olarak Turap tek ilk kapama düşünülebilir.

Herkese bol şanslar

Kupon

8-7
6
1 // 7-8-6 / H
1-3-5
4-1-3
3 // 2-6-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
CuteShark
Üye
CuteShark

Bol Şanslar Admin