9 MART 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

Öncelikle herkese selamlar, işimin yoğunluğu nedeni ile istediğim sıklıkta yazamıyorum yazdığım günlerde bile siteye girip yazılan mesajlara cevap veremiyorum kusura bakmayın herkese bol şanslar.

1.AYAK: Çok sert bir gruptan buraya gelen 6-BIG MAN uygun kilosu ile favorim. Ara sonrası bir yarış gören 7-ALHUN ve son koşusunu önemsemediğim 3-VOLKANIMSIN rakipleri.

2.AYAK: Çok kaliteli isimlerle kardeş olan 8-RASİMBEY ve son koşusunda düzlüğe kolay çıktığını gözlemlediğim 3-FERYUS favorilerim. Rakip olarak gördüğüm isimler ise 4-GOLDMARK, 6-KIZILKARTAL ve 7-LIVIN THE DREAM.

3.AYAK: İkisi de birbirinden formda eküriler koşuya ağırlığını koyacaktır benim favorim 5-TUTARLI. Rakip olarak gördüğüm isimler ise, sorunları olmasa bu grupla alakası olmayan 6-FEHİMAN, önde boş kalırsa 13-BİR ÜMİT ve jokeyi kısa sprintini sonlara saklayabilir ise 9-KIZGINÖFKE.

4.AYAK: Üç yarış önce takip listeme giren 4-KOCA BAYRAM istediği şartları buldu bugün çok iyi koşmasını bekliyorum favorim tek rakip gördüğüm isim ise kaba kumda daha başarılı koşmasını beklediğim 6-SARI EFE.

5.AYAK: 9-WEMBLEY RÜZGARI, 6-MY SON BARAN ve 10-BOLD MAGIC arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

6.AYAK: 1-CHICAGO favorim eksik koşması durumunda ise İstanbul’da koştuğu son iki sert grup yarışı sonrası burada önde istediği tempoyu verir ise 7-ÇALIŞKANHAN ve 6-TOVİN sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-7-3

2.AYAK: 8-3-4-6-7

3.AYAK: 5-6-13-9

4.AYAK: 4-6

5.AYAK: 9-6-10

6.AYAK: 1-7-6

KUPON TUTARI: 64,8TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda.

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Mrb abi izmir icin tahmini ni paylasacakmisin

Alp
Ziyaretçi
Alp

Kardeşim sen zaman mümkün olduğunca zaman ayır lütfen oyun stlin o kadar güzelki ben mesela kocabayramı tek atacam herkes malum atlarım veriyor ve biliyordum ki sen yazsan tek verirdin ve öyle oldu.sadece ilk ayak serbeyhanı tek atacaktım senin yorumu görünce değiştrdim.bide son ayakta bence bugün fay kinng ve çalışkan han mücadelesi olur.kolay gelsin