9 MART 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Performans olarak birbirlerine yakın isimler riske girmek gereksiz, hepsi.

2.ayak: İstikrarsız ve oturmamış bir grup, yarış sonunda çift haneli bir  ganyan ile karşılaşacağımızı düşünüyorum.

3.ayak: BABALARINBABASI-3-, GEZGİNCİ-4-, KIZGIN ÖFKE-9- ,TAŞOVA-8-ve BAŞYAZAR-11- küçük ve ekonomik kuponlar için öncelikli önereceğim isimler olsa da sağlama gidilebilecek bir başka yarış.

4.ayak: Her koşusunda bir öncekinden daha etkili koşan ve kendine olan güveni gün geçtikte artarak yere daha sağlam basmaya başlayan RESURRECTION-3- uyumlu binicisi ile yakalamış olduğu etkili formun karşılığını almaya devam edecektir bankom!

5.ayak: Beğeni ile izlediğim jokeylerin başında gelen Erhan Yavuz, hepimizin hatırladığı ve kesinlikle art niyetli olmadığına tamamen inandığım,talihsiz BISHAMON koşusundan sonra  kariyerine yurtdışında devam etme kararı almış ve Almanya’da oldukça başarılı bir performans ortaya koyarak hem bir bakıma hakkındaki asılsız iddialara yanıt vermiş hem de klasını bir kez daha göstermişti.MANZARA ve BEDWULF ile uzun süre sonra tekrar pistlere merhaba diyen başarılı jokeyi Kocaeli programına deklare görünce oldukça sevindiğimi belirtmeliyim zira Bursa’da lisede okuduğumuz zamanlar Erhan Yavuz’un hipodroma geldiği günlerde özellikle yarışları hipodromdan seyretmeyi tercih ederdik,göz okşayan stili ve safkana güven veren özel yetenekleri ile yine kendi ekürisine ait olan MY SON BARAN-6-’ı finishe atabileceğini düşünüyorum.E baba AFTER MARKET jokey ERHAN bu safkanı tek yazmazsam beni  döverler vallahi. Bursa Setbaşı da safkana oldukça güveniyormuş benden söylemesi..

6.ayak: Başarılı bulduğum pist ve mesafede rakiplerinin bir adım önünde değerlendirdiğim CHICAGO-1- zorlu program üzerindeki son bankom.

KUPON

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 3 RESURRECTION

5.AYAK: 6 MY SON BARAN

6.AYAK: 1 CHICAGO

TUTAR: 54//150 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x