9 MART 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: 3 aylık ara vermesine rağmen İstanbul iç pistteki galopları ile hazır olduğu gösteren 1 – HARPUTLU favorim. Son başarılı koşuları ile formunu ispatlayan isimler 2 – BEAUGAZON ve 4 – PARLAN rakiplerdir.

2 – AYAK: Zorlu gözüken maiden yarışta 7 – LIVIN THE DREAM rakiplerinden bir adım önde gözüküyor, bankom.

3 – AYAK: Eküriler 3 – BABALARINBABASI ve 5 – TUTARLI ner favoriler. 4 – GEZGİNCİ, 8 – TAŞOVA, 9 – KIZGINÖFKE, 10 – CUKKA ve 12 – MERCAN GÜLÜ rakip sıralamam.

4 – AYAK: 3 yaşlılarda mesafenin de uzun olması sebebi ile Hepsi yaparak sürpriz arayacağım. 3 – RESURRECTION favorim.

5 – AYAK: Geçen yarış tek beklediğim 7 – PRENS RORO’ya bir şans daha veriyorum. İlk koşusundaki 3.lüğü ile 10 – BOLD MAGIC ve son başarılı yarışı ile 8 – TÜRKŞAD favorilerim.

6 – AYAK: Formunu bulan 1 – CHICAGO, her yarışında mecbur yazdığımız 2 – KARA ŞİMŞEK ve 2 yıl aradan sonra Kocaeli pistine dönen 3 – DARK BOY kuponumda olacak.

Kupon

1-2-4
7
3(5)-4-8-9-10-12
H
7-10-8
1-2-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar