9 MART 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son yarışlarında ki mesafeye göre ters bir görüntü olsada bu mesafeyi çok daha iyi koşar (2) BEAUGAZON ilk safkanım. Son yarışında uzak yemiş olsada çok ağır grupta tabela yaptı bu yarışa tüm ağırlığını koyacaktır kilo avantajı ile (6) BIG MAN ikinci şans verdiğim isim. Son iki yarışında oldukça başarılı koşup son derece formda olduğunu ispatladı (4) PARLAN üçüncü şans verdiğim isim. Son ayaktan silinip burayı tercihleyen safkan bu dönemlerde Süpriz arayışı içinde çok can yakar (8) mumaralı MEGAS dördüncü ve son şans şans verdiğim isimdir.

2.ayak: İstanbul iç pist galopları bu grup için oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum (7) LIVIN THE DREAM ilk şans verdiğim isim. İç kulvar avantajını lehine kullanması halinde bariyer dibinden yapacağı ataklarla söz sahibi olabilecek olan (3) FERYUS ilk rakip gördüğüm isim olup devamı şablonumda olacaktır.

3.ayak: Ekürilerin resmî geçidine sahne olabilecek bir yarış her iki safkanında birincilik için eşit oranda şansı olduğunu düşünüyorum. Benim tercihim (5) numaralı TUTARLI dan yana BANKOM.

4.ayak: Son yarışlarında burada ki rakiplerinin arkasında kalmış olsada safkan oldukça formda (4) KOCA BAYRAM ilk safkanım.

5.ayak: Son yarışlarında ki performanslara göre (8) TÜRKŞAD artık muhtamelen kazanacaktır. İkramiye anlamında da rakip gördüğüm isimler şablonumdadır.

6.ayak: (1) CHICAGO günün en yüksek oranda gaf çıkacak safkanı olduğunu düşünüyorum. Gelmesi de doğal sonuçtur ben yıkacağını rakip gördüğüm isimler şablonumdadır. Herkese Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-6-4-8

2.ayak: 7-3-11-2-6-10-8-4

3.ayak: 5 tek

4.ayak: 4-1

5.ayak: 8-9-10-6-13

6.ayak: 1-2-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
binbastar
Üye
binbastar

selamlar bombacı bol şans double-double yapmışsın bugün çift program bol şans olsun