Ana Sayfa / Tahminler / 9 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)
izmir altili tahminleri

9 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

 3.Koşu - 1. Ayak: Tabelada bitirdiği son yarışları ile yeterli pişkinliğe ulaşan (3) KELTEN FIRE ilk atım, kumdaki 2 ikinciliği ile Torok yavrusu (8) PRENSES MELEK, kumda daha iyi koşan (9) QUEEN CEYCEY, Özbelgelerin Kaneko tayı (10) SPREAD THE JOY ve bu yarışın en pişkin tayı (11) YOSELINDA bu yarış için yeterli olacaktır.

4.Koşu - 2. Ayak: Uzun mesafe kum yarış sürpriz kokuyor. Öncelikli olarak İzmir’de istikrarsız da olsa arada yaptığı güzel koşuları ile (1) GOLDEN OK, Ankara’dan İzmir’e getirilen (2) PANIGALE, son yarışları başarısız olsa da mesafenin en iyi derecesine sahip olan (4) RED QUEEN öncelikli olmak üzere (6) WEMBLEY FIRTINASI, (7) LION MASTER ve (13) KIZIL GÜNEŞ / (12) BORNEO ekürisini yazacağım.

5.Koşu - 3. Ayak: İzmir’de KV kazanıp İstanbul’da Çaldıran koşan ve başarısız olan (1) MEKİSKİR tekrar İzmir’de start alıyor. Küçük kuponlarda tek yazılabilir.  Güvenmeyenler için rakip olarak (2) ARNAVUT, (5) DIVINE BEAUTY ve (7) RUN FOR VICTORY sırasıyla öneririm.

6.Koşu - 4. Ayak: Son yarışında babası Karaca 5 gibi koşan (7) ABHER devam eden formuyla favorim, dereceli galopları ve kumda daha etkili olması göz önüne alınınca (2) CANIM MİRA plase olarak düşünülmeli, (5) MÖSYÖSPARTAKÜS, (1) MURATEFE, (3) AĞACEMAL ve (6) DİNÇBEY sırasıyla çok at yazıyorum.

7.Koşu - 5. Ayak: Maiden yarışta anadan Civan torunu olan Murathanbey ve Fancychancy gibi kumda başarılı atlar ile anadan kardeş olan tam bir kum orjinli Torok tayı (5) LİLİTH kumdaki ilk yarışında ilk şans verdiğim taydır. Anadan Bull Market torunu olan ve ilk yarışındaki 2. liği ile dikkat çeken (8) TEKİLA plasedir. (10) WALLPAPERS ve (4) LADY BİSCUİT bu ayak için yeterli olabilir.

8.Koşu - 6. Ayak: Storm Sea Swell ile anadan kardeş olan (6) SKY HERO kumda daha iyi koşmasını beklediğim bir at ve son dereceli galobu ile burada favorimdir. Son yarışını burunla kaybettikten sonra galoplarında uçan (1) DEATH RACER rakibi olur.

 

1.ALTILI GANYAN

 1.Ayak: 3-8-9-10-11

2. Ayak: 1-2-4-6-7-13

3. Ayak: 1-2

4. Ayak: 1-2-5-6-7

5. Ayak: 4-5-8-10

6. Ayak: 6-1

Kupon Bedeli: 144 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.