Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 9 KASIM 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
izmir altili tahminleri

9 KASIM 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

ŞANS SİZİNLE OLSUN CAN DOSTLARIM…YARINKİ İZMİR TAHMİNLERİMİ SİZ DOSTLARIMIN İÇTENLİK VE HER DAİM GÜZELLİK KOKULU DURUŞLARINDAN FEYZ ALARAK, O HEVESLE HAZIRLADIM.. BU TAHMİNLERİMİ DE BUNA VESİLE OLAN ADMIN DOSTUMA ARMAĞAN ETMEK İSTİYORUM İZNİNİZ OLURSA.. VE ONUN İSTEDİĞİ GİBİ OLACAK HERŞEY,, BU GÜZEL ORTAMDA NEŞEM HER DAİM ÇOCUKLAR GİBİ ŞEN KALACAK… TERCİHLERİNİZİN UĞURU SİZİNLE OLSUN DOSTLARIM..

1.AYAK: 19 Ekim tarihli İZMİR 1200 ÇİM pist sınavında, grubun lider atı SAGRAJAS’ın gerisinde az farkla üçüncülüğü ve dördüncülüğü paylaşan KIZIM HİRA, KELTEN FIRE, Özellikle mekan ve pist ayırt etmeksizin tablea sınırlarında dereceler elde eden, fakat 21 Eylül tarihli 1200 KUM sınavında uzak ara geride 2.lik elde etmesine rağmen grubun 3.süne uzak ara fark atan PRENSES MELEK ve Halil KAPLAN idaresinde 8 Ekim tarihli sınavında kendine tabelada yer bulan ve budefa Mustafa ÇİÇEK idaresinde izleyeceğimiz YOSELINDA’yı bu koşuda birlikte öneriyorum.

2.AYAK: 23 Temmuzdan bugüne mekan ayırt etmeksizin tabela dibinde dereceler elde eden, 15 Ekim tarihli 1900 KUM koşusunda da önemli safkanların gerisinde 5.lik elde etmesine rağmen şu anki grubundaki bir kaç ata (GOLDEN OK, RED QUEEN, TORUNUM MİRA) üstünlük sağlayan, bu defa Dorukhan PALAUR idaresinde ikinci kez izleyeceğimiz eküri avantajlı KIZIL GÜNEŞ ve grubunun niteliği en üstün safkanı durumunda olan ve son 2 kum koşusunu önemsemediğim GOLDEN OK bu grupta tercihleyeceğim isimlerdir. Ve PATIENT bu koşuda ihmal edilmemelidir. Mustafa ÇİÇEK’e alışkın tarzıyla bilinen bu at da tercihlenenler arasında olmalıdır.

3.AYAK: Kısa mesafe KUM pist yarışlarında liderliğe doymayan, elde ettiği dereceler nezdinde grubundaki farklı atlara da çoğunlukla üstünlük sağlamayı bilmiş RUN FOR VICTORY bankomdur.

4.AYAK: 21 Eylül ve 2 Kasım tarihli KUM sınavlarında oldukça parlak bitirişleri bulunan, liderliklerinde rekabette bulunduğu rakipler ölçütünde rakip olacak olan ABHER ve yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran CANIM MİRA bu koşuda başta tercihlenmelidir.

5.AYAK: 19 Ekim tarihli ilk ÇİM sınavında PRETTY DUCHES gibi kalite bir atla çekişen ve ilk sınavına rağmen gösterdiği performansla az farkla gerisinde 2.lik elde eden TEKİLA, bu defa Mehmet KAYA idaresinde ilk ve tek atımdır.

6.AYAK: Eküri avantajı bir tarafa, yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran WINALOT ilk tercihleyeceğim attır. Gelelim işin püf noktasına. YILDIRIM ŞAH, 21 Eylül tarihli koşuda startta 10 Boy oyalanmasına rağmen AYTEMİZ – MY ROYAL SUN ikilisinin gerisinde az farkla elde ettiği 3..lük bir tarafa sprintleriyle oldukça tatminkar koşmuştu. Bu koşuda dış kulvar avantajı ile tercihlenmesi gerektiği taraftarıyım. EL FUEGO ve SKY HERO da bu koşuda ayrıca unutulmamalıdır.

1.AYAK: 3 – 4 – 8 – 11
2.AYAK: 1 – 3 – 13
3.AYAK: 7
4.AYAK: 2 – 7
5.AYAK: 8
6.AYAK: 4 – 5 – 6 – 7

YAZAR ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
gurcan77
Üye
gurcan77

Bol şans ETC, Yazdığın gibi gelsin

ETC
Üye

teşekkür ederim gürcan77 dost.. olumlu neticeler almak dileğiyle… şimdiden hani nasıl desem öyle bir heves ki, cuma günü koşulacak İstanbul yarışlarının tahmin ve yorumlarını bile hazır ettim :)))

Bu ne hız demeyin ben de çok istekliyim şu sıralar :)))

Mehmet28
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

Mehmet dostum tesekkur ederim. Sans seninle olsun.

Hawk
Üye

Zorlu bir İzmir programı var.Çok karışık gözüken 2. ayağı tek yazarak bir kurgu yaptım aşağıda paylaşıyorum.Herkese bol şanslar dilerim.

3-8-9-10-11/ 1 – GOLDEN OK / 5-7 / 1-2-5-7 / 3-4-5-8 / 2-5-8 = 28.80 TL

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.