Ana Sayfa / Tahminler / 9 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
izmir altili tahminleri

9 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: İdmanlarını beğendiğim AIGRETTE-1--PRENSES MELEK-8--KIZIM HİRA-4- üçlüsüne ilk şansı tanıdığım mücadelede, son başarılı koşuları ile KELTEN FIRE-3- ve YOSELINDA-11- ihmal edilmemeli.Karışabilecek bir koşu bu yüzden mümkün olduğunca geniş tutulmalı.QUEEN CEYCEY-9-, SPREAD THE JOY-10-,ANGEL OF CITY-2- ve LONICERA-7- kazanırsa şaşırmam.

2.ayak: Bu kez çok etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim KACEY-9- favorim.Piste yatkın PATIENT-3- öncelikli rakibidir.GOLDEN OK-1- kilo kiLoya koşsa idi tartışmasız bu grubu sırtına alır kazanırdı, ağıırlaşan sikleti kafamda biraz soru işareti oluşturdu,bu yüzden sırasıyla PANIGALE-2-,TORUNUM MİRA-5-,RED QUEEN-4-,LION MASTER-7-, WEMBLEY FIRTINASI-6-,TROPICAL STORM-8-, ŞEKER YILDIZI-11- ve BORNEO-12- diyorum.

3.ayak: Genel performans olarak grubun en iyisi olarak nitelendirdiğim HARUNHAN-3-’a öncelikli şansı tanıdığım koşuda seriye baĞlayan  RUN FOR VICTORY-7- öncelikli rakip konumunda.İdmanları etkili DIVINE BEUTY-5-, son çim koşularını ölçü almadığım MEKİSKİR-1- küçük ve ekonomik kuponlar için öncelikli olup,Gökhan Gökçe’nin kantarmasını ezberleyen MAGIC TAYLOR-6- daha sonra.

4.ayak: Pist ayırdetmeden özellikle bu tarz mesafelerde çok etkili yarışlar koşan AĞACEMAL-3- uyumlu binicisi N.AVCI ile bir kez daha zafere yakın, bu ikiliye güveniyorum,BANKOM!AĞACEMAL'in koşudan çıkması neticesinde tek tercihi yine aynı ayakta ABHER-7-'den yana kullanılacaktır.

5.ayak: Shot bardakları, limonu ve tuzu hazırlayın, happy hoursa denk geldik, sıradan devam ediyoruz.İlk koşusunu beğendiğim TEKİLA-8- idmanlarında ortaya koymuş olduğu performans ile bana güven verdi, ikinci BANKOM!

6.ayak: Yarış gören MEHMET ABİ-2-koşacağım derse kenter kazanır,başta dursun.Yok daha tatil modundan çıkamadım beyler kusura bakmayın derse,zor kazanabilen bir isim olsa da bu kez çok etkili hazırlıkları ile DEATH RACER-1-, son koşularında iyi sinyaller veren EL FUEGO-5- ,genelde iyi koşmasına karşın bir türlü beklenen patlamayı gerçekleştiremeyen SKY HERO-6- ve doğu pistlerinden sonra tekrar İzmir’de şans arayacak olan kumaşı tartışılmaz DESTAN AĞA-8- devreye girerler.

Kupon

1-8-4-3-11//9-10-2-7

9-3-1-2-5-4-7-6//8-11-12

3-7-5-1-6

7

8

2-1-5-6-8

60//148,5 TL

Hakkında binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.

16 yorum

 1. Bol şanslar

 2. Shot ları hazırlayın :)

 3. binbastar

  shotlar hazır adminim biraz patlasaydi ilk ayaklar tadından yenmezdi,neyse motoru iyice isitalim 😉

 4. tebrikler devamı gelir inşallah

 5. ETC

  Binba dostum tebrik ederim,
  İnşallahı maşallahı yok, devamı gelecek..
  12’den vuran tahmin ve yorumların daim olsun…

  • binbastar

   sagol ETC , umarim hep beraber daha buyuklerine yol aliriz, senin de yuregine, emegine, icten paylasimlarina saglik

 6. yavuzhan41

  Binbastar tebrik ederim dostum .

  • binbastar

   eyw yavuzhan daha buyuklerine

  • yavuzhan41

   İkramiyeden ziyade kurguyu doğru yapıp sonuca gittiysen en büyük ikramiye senin olmuştur demektir. Sonuçta farklı bir iki at takılsaydı çok güzel bir ikramiyeyi de alırmışın zaten . tebrik ederim tekrardan.

  • binbastar

   dedigin cok dogru, ikramiyeden bagimsiz olarak saglikli kurgular onemli, bugun oyunu duzgun kuranin 7’li ganyani dahi rahatlikla alabilecegi bir gunmus aslinda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir