Ana Sayfa / Tahminler / 9 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
izmir altili tahminleri

9 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: İdmanlarını beğendiğim AIGRETTE-1--PRENSES MELEK-8--KIZIM HİRA-4- üçlüsüne ilk şansı tanıdığım mücadelede, son başarılı koşuları ile KELTEN FIRE-3- ve YOSELINDA-11- ihmal edilmemeli.Karışabilecek bir koşu bu yüzden mümkün olduğunca geniş tutulmalı.QUEEN CEYCEY-9-, SPREAD THE JOY-10-,ANGEL OF CITY-2- ve LONICERA-7- kazanırsa şaşırmam.

2.ayak: Bu kez çok etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim KACEY-9- favorim.Piste yatkın PATIENT-3- öncelikli rakibidir.GOLDEN OK-1- kilo kiLoya koşsa idi tartışmasız bu grubu sırtına alır kazanırdı, ağıırlaşan sikleti kafamda biraz soru işareti oluşturdu,bu yüzden sırasıyla PANIGALE-2-,TORUNUM MİRA-5-,RED QUEEN-4-,LION MASTER-7-, WEMBLEY FIRTINASI-6-,TROPICAL STORM-8-, ŞEKER YILDIZI-11- ve BORNEO-12- diyorum.

3.ayak: Genel performans olarak grubun en iyisi olarak nitelendirdiğim HARUNHAN-3-’a öncelikli şansı tanıdığım koşuda seriye baĞlayan  RUN FOR VICTORY-7- öncelikli rakip konumunda.İdmanları etkili DIVINE BEUTY-5-, son çim koşularını ölçü almadığım MEKİSKİR-1- küçük ve ekonomik kuponlar için öncelikli olup,Gökhan Gökçe’nin kantarmasını ezberleyen MAGIC TAYLOR-6- daha sonra.

4.ayak: Pist ayırdetmeden özellikle bu tarz mesafelerde çok etkili yarışlar koşan AĞACEMAL-3- uyumlu binicisi N.AVCI ile bir kez daha zafere yakın, bu ikiliye güveniyorum,BANKOM!AĞACEMAL'in koşudan çıkması neticesinde tek tercihi yine aynı ayakta ABHER-7-'den yana kullanılacaktır.

5.ayak: Shot bardakları, limonu ve tuzu hazırlayın, happy hoursa denk geldik, sıradan devam ediyoruz.İlk koşusunu beğendiğim TEKİLA-8- idmanlarında ortaya koymuş olduğu performans ile bana güven verdi, ikinci BANKOM!

6.ayak: Yarış gören MEHMET ABİ-2-koşacağım derse kenter kazanır,başta dursun.Yok daha tatil modundan çıkamadım beyler kusura bakmayın derse,zor kazanabilen bir isim olsa da bu kez çok etkili hazırlıkları ile DEATH RACER-1-, son koşularında iyi sinyaller veren EL FUEGO-5- ,genelde iyi koşmasına karşın bir türlü beklenen patlamayı gerçekleştiremeyen SKY HERO-6- ve doğu pistlerinden sonra tekrar İzmir’de şans arayacak olan kumaşı tartışılmaz DESTAN AĞA-8- devreye girerler.

Kupon

1-8-4-3-11//9-10-2-7

9-3-1-2-5-4-7-6//8-11-12

3-7-5-1-6

7

8

2-1-5-6-8

60//148,5 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

Shot ları hazırlayın 🙂

admin
Yönetici

Tebrikler Binba

binbastar
Ziyaretçi
binbastar

shotlar hazır adminim biraz patlasaydi ilk ayaklar tadından yenmezdi,neyse motoru iyice isitalim 😉

admin
Yönetici

Aynen devam (shotlara 🙂

Mehmet28
Üye

tebrikler devamı gelir inşallah

ETC
Üye

Binba dostum tebrik ederim,
İnşallahı maşallahı yok, devamı gelecek..
12’den vuran tahmin ve yorumların daim olsun…

yavuzhan41
Üye

Binbastar tebrik ederim dostum .

yavuzhan41
Üye

İkramiyeden ziyade kurguyu doğru yapıp sonuca gittiysen en büyük ikramiye senin olmuştur demektir. Sonuçta farklı bir iki at takılsaydı çok güzel bir ikramiyeyi de alırmışın zaten . tebrik ederim tekrardan.

Yazar: binbastar

Avatar