9 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: Yapmış oldukları çalışmalara istinaden (3) numaralı KING OF TATVAN ın hiçte 2 yaş bir görüntüsü yok gibi. Son derece hazır bir görüntüsü var sanki bana HAKEEM in ilk birincilikle buluşacak yavrusu olacakmış gibi geliyor BANKOMDUR.

2.koşu: Yarışlarını çok kolay tempoda kazanan (1) numaralı GÖKYÜZÜ yarın büyük oranda haklı favori çıkacaktır. Açıkçası geçilmez bir görüntüsü olan safkanı tek olarak değerlendirmek isteyenler haklıdır. Ben biraz burada ikramiyeyi zorlamak istiyorum. Bu defa hemen yanında start alacak olan (4) numaralı SER CARİYE’nin uzayan mesafede bu safkanı biraz daha sıkıştıracağını düşünüyorum. Hele ki startla birlikte üzerine çullanır ise bariyer dibine sıkışacak olan (1) numaralı GÖKYÜZÜ bu defa kafayı alamayacağı yarışta trafik sorunu yaşayabilir. Tabi ki son derece hayal ürünü olan bu senaryoda piyango (6) numaralı SEFİRA’ya vurabilir diyorum.

3.koşu: Gerçekten seyri müthiş bir safkan ve çok yetenekli yeterki canı koşmak istesin. Çok iyi uyum sağladığı pilotu ile birlikte bu mesafede karışık gibi görünen mücadelede tek olarak riske edeceğim. Mücadelenin son metrelere kadar süreceğini düşündüğüm mücadelede (1) numaralı MY ROYAL SUN risklide olsa BANKOMDUR.

4.koşu: 1. koşuda ki safkanlar kadar uzun galoba çıkmamış olsalar da almış oldukları dereceler, yapılan makine provaları ve muntazam idmanları bu yarışın sıkı geçeceğinin bir göstergesi gibi duruyor. Yapılan galoplara istinaden şans vereceğim isimler sırası ile şablonumda olacaktır.

5.koşu: Sonucunu kestirmenin en zor olduğu yarışların başında gelen mücadelede imkan dahilinde fazlaca safkana şans vermenin gerektiğini düşünüyorum. Uygun kilosu ile birlikte Ankara kumuna oldukça aşina olan safkanın bu mücadelede ben söz sahibi olabileceğini düşünüyorum (8) numaralı ZEHİR HAFİYE ilk safkanım.

6.koşu: Son yarışında başarısız bir performans ortaya koymuş olsada bu yarış için çok fazla önemsemiyorum ve ölçü almıyorum (11) numaralı YETİM AHMET ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Bol şanslar

7.koşu: Yarın bu yarışta bütün gözler TJK nın Amerika’dan ithal ettiği LION HEART ın anne kardeşi olan kısraktan ilk yavrusu olan ve Karataş’ın bineceği (5) numaralı YOU NEVER KNOW üzerinde olacaktır. Yarın büyük ölçüde agf çıkacak olan safkanı dileyen tek değerlendirebilir. Beklentisi büyük olan safkanın galop görüntüsünde rakiplerinden çok büyük bir fark Yok ancak yinede Kurtel-Karataş birleşmesinden voltran ortaya çıkan diyenler elbette değerlendirebilir. Benim düşündüğüm rakiplerim şablonumda olacaktır.

8.koşu: 4 yaşında olmasına ve şu ana kadar tek bir yarış kazanamamış olmasına rağmen burada kazandığı zaman Türkiye tertemiz olacaktır. Tercihim oldukça riskli olacak bunu baştan söylemek istiyorum ancak yetenekli olduğunu düşündüğüm safkan son yarışında yeşil ışığı yaktı. Bu yarışta olmasa dahi unutmamanızı tavsiye edeceğim (11) numaralı LAGRİMAS çok risklide olsa BANKOMDUR.

9.koşu: (1) numaralı DIDONATO ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır Bol şanslar.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 tek

2.ayak: 1 /// 4-6

3.ayak: 1 tek

4.ayak: 5-4-10-1-3-11

5.ayak: 8-3-1-2-4-7-9-5-6

6.ayak: 11-1-9-5

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-4-10-1-3-11

2.ayak: 8-3-1-2-4-7

3.ayak: 11-1-9-5

4.ayak: 5-9

5.ayak: 11 tek

6.ayak: 1-4-10-15

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

Cht

Bol şanslar bombacı 2. Altılı varmı tahmin :)

PINARBASILI

Bol şanslar, bomba gibi bir ikramiye yakalaman dileğimle :)

yavuzhan41

Bol şanslar bombacı

Mehmet28

Bol şans Bombacı. Diğer yorumcu arkadaşlara ve takipçilere de bol şanslar

Serdümen sitede genel olarak turulmamış, sen yazmışsın diye yorum için senin sayanı kullandım :)
Kararsızlaştırdı beni, onu yazarsam başka yerden kısmam gerekecek, yazmadan da için rahat etmiyor bakalım ne yapacağım

BAYUZMAN

bol şanslar bombacı
10 numaralı RENGİNKADININ FENDİ ERKEKLERİ YENDİ DİYECEKMİ ERKEKLERE KAFA TUTACAKPOTANSİYEL VAR RENGİNN 1 NUMARALI SAFKAN AEGEANS DREAMV İLE KISA BİR MÜCADELE VERİR KAZANANI JOKEY BELLİ EDER RENGİN VE 1NUMARA YETERLİ
SELKUTBOYLAM VEKARATAŞIN BİNNDİGİ 6NUMARALI İSİM 3 EKÜRLBURAYI SİLER SÜPÜRÜR FAVORİM8 SELKUT RAKİBİ EKÜRİSİ 3 BOYLAM
2 HIAWATHA 5 YOU NEVER KNOWS FOTODA BULUŞURRRR
BAY HACKBUNLARI YERRR
BOL ŞANSLAR

Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 1.5.2.10
2.ayak 5/9.2.8/hepsi
3.ayak 11.9.1.7
4.ayak 5.9
5.ayak 10 banko
6.ayak 1.13.15.10.4

Herkese bol şanslar

admin

Lagrimas bi yeşil ışık daha yaktı yine erken hedef sanırım, gelse güzel olurdu.

admin

Notumuzu alalım o zaman :)

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x