09 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Oldukça zorlu koşulara sahne olmasını beklediğim Ankara programında yarışseverlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin şartlı mücadelesinde ilk şansı eküri isimlere veriyorum. Uzun süredir bu koşu için idman içerisinde olan isimlerin yarışa hazırlıkları yeterli gözüküyor öncelik 3 KAFACAN diyorum. Kısrak koşusu galibi Peri linanın anne kardeşi olan ve etkili hazırlıklarıyla şans arayacak bir diğer isim 5 SİLK ROAD ve dişi isimlerden cihan pehlivanın anne kardeşi olan hazırlıklarında yaptığı işlerinde oldukça etkili gözüken 11 TULUMBACI KIZ  10 RENGİN riskli koşuda tercih ettiğim üç isimdir.

2.AYAK : Genelde son zamanlarda oldukça fazla atla geçtiğim ve günün ganyanı ikinci ayağa gelmesiyle sürpriz arayışları içerisinde olduğum koşuların aksine bugün sığınacak tek limanı buraya sakladım. Ankara pistinde ki güzel yarışlarından sonra çıkmış olduğu Adana pistinde ki yarışını çok fazla dikkate almadığım grubun en tecrübeli ismi olup döndüğü Ankara pistindeki idmanlarında oldukça iyi işler ortaya koyan ve bugün günün ganyanının buraya denk gelmemesinden dolayı favori çıkmasını beklediğim ismin bir aksilik yaşamadığı taktirde koşuyu kazanmasını bekliyor ve 1 ANADOLUKAN’ı günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

3.AYAK : Vali koşusunda ilk şansı ara sonrası gördüğü yarışlarla nefes yönünden kondisyonunu kapattığını düşündüğüm ve Ankara pistindeki idman görüntüsünde yeteri kadar piştiğini düşündüğüm Adana pistinde ki ara sonrası çıktığı uzun mesafeli yarışlarda beğenimi kazanan 10 SORGUNASLANI’na veriyorum. Ankara pistinde yapmış olduğu hazırlıklarında uzun işlerinde oldukça etkili işler yapan bugün es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 4 BUDUNALP,  Kum performansı daha etkili olarak gözükse de yakalamış olduğu güzel formuyla 1 ALTEPE, günün favorilerinden çıkması muhtemel isim olup kuponu yazmayarak riske atmayacağım 11 YETİM AHMET koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : 2 yaşlı ingilizlerin şartlı mücadelesinde ilk şansı uzun süredir hazırlık içerisinde bulunan iyi bir eküriye ait olan 2 HIAWATHA’ya veriyorum. Erkek tay galibi hepberaberin anne kardeşi olan bir ismin yazılmadan geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 7 KEYSE TUGEN, Güzel bir pedigriye sahip olan özellikle anne kısrak babasının çok etkili bir çim isim olup seri bir ayağa sahip olduğunu düşündüğüm 9 MY LEGEND GİRL, Bursa pistinde ki hazırlıkları ve değişik bir pedigriye sahip olan usta jokeyiyle start alacak olan 5 YOU NEVER KNOW koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Günün bana göre en zor koşularından birisi imkanlar doğrultusunda fazla isimlere yer vermenizi tavsiye ediyorum. Yarış dereceleri birbirine yakın isimlerin muhtemel bitiriş derecesi 1.36 içerisinde olmasını beklediğim bu koşuda riske almayarak iki isim dışında tüm isimlere şans veriyorum şablonumda olacaktır. Az at tercih edenler için öncelik değerlendirdiğim isimler( 11 LAGRİMAS , 7 SAN MARINO , 2 KISS YOUR HANDS) değerlendirilmelerini tavsiye ederim.

6.AYAK : Zorlu geçmeye aday bir diğer koşu olarak gördüğüm dişilere ait şartlı mücadelede elediğim isimler içerisinde en fazla şanslı gördüklerim arasından sivrilenler ; Özellikle ara sonrası koşacak olmasına rağmen ilk kez çıkacağı Ankara pistinde start problemi düzeltilmiş olduğunu düşünsem gözüm kapalı tek geçeceğim kumaşının çok farklı olduğunu düşündüğüm 3 İBRİŞİM’e veriyorum.Start sorunu devam etmesi durumunda devreye girebilecek isimlerden son koşusunu kazanarak maidene veda eden koruduğu formuyla bugünde etkili bir yarış yapabilecek 1 DİDONATO, Çok uygun sıkletiyle idmanlarında mükemmel işler çıkaran 14 SAMOTHRAKI , ters bir yarış yapabilecek idman görüntüleri çok etkili olan 2 STAY STRONG ve 10 HALENAY şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,5,11, 10

2.AYAK : 1 ANADOLUKAN

3.AYAK : 10,4,1,11

4.AYAK : 2,7,9,5

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,10,11

6.AYAK : 3,1,14,2,10

TUTAR : 151,20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halim

Bugüne ekonomik bir kupon elde sanırım edemeyeceğiz.

admin

Bol şanslar

Bombaci

Bol şanslar

PINARBASILI

Bol şanslar Yavuz hocam, İstanbul’dan sonra Ankara da seni bekliyor ;)

DELİMAVİ

RIDVAN DÜRTTÜ 1.ALTILI

2,,,,,,,,,3

1,4

3,5,6

1,2,5,10,11

2,3,4,5

6,8,10, BOL ŞANSLAR

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x