9 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ -1.ALTILI (BİNBA STAR)

1.ayak: Etkili pedigrileri ile EXPECTED TIME-2- ve KING OF TATVAN-3- ikilisinin önce gözüktüğü mücadelede idman pistinde etkili gözüken ünlü Rus besteci Çaykovski’nin dünyaca ünlü balesi FINDIKKIRAN-7- ve bu koşuya uzun süredir düzenli işlerle hazırlanan MONTI-9- daha sonra.Anne tarafından çok etkili performansa sahip açık yarış canavarı  dedeleri olan DERRÜŞ-6- şimdiden takibe aldığım  ve performansını merakla beklediğim bir safkan.

2.ayak: Fazla söze gerek yok KAIZBERT ben yoksam itibarım yeter dercesine sahaya müthiş bir kısrak gönderdi,GÖKYÜZÜ-1- gelmezse herkes gibi biz de yatarız.

3.ayak: Riske girmek gereksiz, hangisi gelse sürpriz sayılmamalı.HEPSİ

4.ayak: KAFACAN-3-,KING ARAS-4-,TULUMBACI KIZ-11- ve RENGİN-10- idman pistinde etkili gözükenler.Sado başkan önde boş kalırsa arkasına baka baka gelir,AEGEANS DREAM-1- daha sonra, etkili ahır bakımı ile işinin ehli bir eküri tarafından hazırlanan SILK ROAD-5- ve yarıştaki binicisi nezaretinde uzun süredir hazırlanan ALONE DARK-2- geliri olabilecek diğer isimler.

5.ayak: BATINHAN-2- tempoyu fazla yükseltmeden arka grubu uyutursa şansı çok yüksek bir isim.BREDELAL-3- bu grupta her zaman iş yapar, TAMER REİS-6- ve TRANÇA-7- yeterli kum performansları ile ihmale gelmezler.ZEHİR HAFİYE-8- tekrar Müslüm Çelik ile buluştu kesin kazanırda olacak,ANADOLUKAN-1- gününde olduğunda çok ters sonuçlara imza atabilen ters bir isim.Son koşusunda kıpırdayan SİNGAPOREPRENS-9- ve bolboş kilosu ile sonlarda çok sert yüklenecek olan KARAYAVUZHAN-12- daha sonra.

6.ayak: Birbirlerini devamı olarak geçebilecek denk ve çizgi üstü arap safkanlarının yer aldığı keyifli geçmesi oldukça muhtemel mücadelede formda safkanları ile koşuya çıkartma yapan KURTEL ekürisi haydi Furkan, dayan Halis,saldır Ayhan diye tribünden bizler de ekran başından bağıracağız.

1.ayak: 2-3-7-9//6

2.ayak: 1 GÖKYÜZÜ

3.ayak: HEPSİ

4.ayak: 3-4-11-10-1-5//2

5.ayak: 2-3-6-7-8-1//9-12

6.ayak: 8 SELKUT

Tutar:   70,56 TL  // 137,2 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
PINARBASILI

Bol şans Binba.

yavuzhan41

Bol şanslar binbastar

admin

Bol şanslar

Kaizbert

Bol şanslar binbastar. Dün için ayrıca tebrik ederim.
Ankara bugün inanılmaz sıcak yaprak kıpırdamıyor resmen.

Bugün 2. Altılının 3. Ayağında atımız özcan ile budunalp koşuyor.
Kendisine göre son 2 yarışında olduğu gibi sert grupla koşacak. İşi biraz zor bugün ancak her zaman dediğimiz gibi at atı geçer bakalım hayırlısı.

Herkese bol şanslar.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x