Ana Sayfa / Tahminler / 9 EKiM 2018 SALI KOCAELi AT YARISI TAHMiNLERi (BiNBA STAR)

9 EKiM 2018 SALI KOCAELi AT YARISI TAHMiNLERi (BiNBA STAR)

MISTER POINT: Bursa cim pistinde sahadan 3.olarak ayrildigi kosunun padogunda alev alev yanan ve takip listeme on siralardan giris yapan safkan starttan bir miktar tereddutlu cikis yaptigi kisa mesafeli kosuda kucuk bir adaptasyon sorunu yasamisti.TORUK MACTO temsilcisinin kaba kumda daha etkili kosacagini ongormek rasyoneldir.

Bu kosu icin Bursa’da yapmis oldugu son 24.8-49.3 rahat isi ile kondusyon olarak acigi olmadigini gosteren safkan tay kosularinda risk almadan temiz  binen ve yarisi genelde erken kopartan Ozcan Yildirim idaresinde kazanmaya yakin gordugum isimdir.

ZORLUAT: Yatkin oldugu pist ve msafe kosullarinda ilerleyen yasinin etkilerini hissetmeden cok etkili kosular cikartmaya devam eden safkan bugunku binicisi nezaretinde son kosusunu Izmir kumunda 63 kg ile kazanirken bir sonraki kosusu icin de oldukca olumlu sinyaller vermisti.Gizli ekurisi Saygon’un suratlendirecegi kosuda duzluge kadar elde sermayeli gelmesini bekledigim safkanin rahat arttirarak birincilige uzanmasini bekliyorum.

NOT: 3.AYAKTA KOSUDAN CIKARTILAN 6 MERKUR YERINE 8 NOLU ALESSANDRA EKLENMISTIR.

KOCAELI ALTILISI

1.AYAK:  2-5-6-7-3//10-1

2.AYAK:  6-4-5-10-1-2//3-7-8-9-11

3.AYAK:  3-1-5-6-7-4-8

4.AYAK:  6 MISTER POINT

5.AYAK:  2 ZORLUAT

6.AYAK:  7-4-5-12-9

TUTAR:   63 TL  // 147 TL

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

İznin olursa bunu kendi ait bir sayfada yayınlayalım.

Bol şanlar

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.