9 EKiM 2018 SALI KOCAELi AT YARISI TAHMiNLERi (BiNBA STAR)

MISTER POINT: Bursa cim pistinde sahadan 3.olarak ayrildigi kosunun padogunda alev alev yanan ve takip listeme on siralardan giris yapan safkan starttan bir miktar tereddutlu cikis yaptigi kisa mesafeli kosuda kucuk bir adaptasyon sorunu yasamisti.TORUK MACTO temsilcisinin kaba kumda daha etkili kosacagini ongormek rasyoneldir.

Bu kosu icin Bursa’da yapmis oldugu son 24.8-49.3 rahat isi ile kondusyon olarak acigi olmadigini gosteren safkan tay kosularinda risk almadan temiz  binen ve yarisi genelde erken kopartan Ozcan Yildirim idaresinde kazanmaya yakin gordugum isimdir.

ZORLUAT: Yatkin oldugu pist ve msafe kosullarinda ilerleyen yasinin etkilerini hissetmeden cok etkili kosular cikartmaya devam eden safkan bugunku binicisi nezaretinde son kosusunu Izmir kumunda 63 kg ile kazanirken bir sonraki kosusu icin de oldukca olumlu sinyaller vermisti.Gizli ekurisi Saygon’un suratlendirecegi kosuda duzluge kadar elde sermayeli gelmesini bekledigim safkanin rahat arttirarak birincilige uzanmasini bekliyorum.

NOT: 3.AYAKTA KOSUDAN CIKARTILAN 6 MERKUR YERINE 8 NOLU ALESSANDRA EKLENMISTIR.

KOCAELI ALTILISI

1.AYAK:  2-5-6-7-3//10-1

2.AYAK:  6-4-5-10-1-2//3-7-8-9-11

3.AYAK:  3-1-5-6-7-4-8

4.AYAK:  6 MISTER POINT

5.AYAK:  2 ZORLUAT

6.AYAK:  7-4-5-12-9

TUTAR:   63 TL  // 147 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

İznin olursa bunu kendi ait bir sayfada yayınlayalım.

Bol şanlar

admin

Tahmin sayfasında değilde aratıldığında bulunacak, kendine ait bir sayfa başlığı olacak şekilde

admin

Eksik olmuş kelime yeni gördüm :)

admin

Böyle daha çok kişiye, uzun yıllar ulaşacaktır.

https://www.bankotahminler.com/blog/atman-ekurisi-ve-bold-pilot-efsanesi/

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x