8 Temmuz Salı Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 9-KAMKAM eğerki startta fazla oyalanmaz ise kazanır.Aksi durum olursa 8-DEDE ME devreye girecek ilk isim olur.

2.AYAK : Son koşusunu fotoya yakın az bir farkla kaybeden 4-DURMAZBEY galoplarındaki iyi görüntüsüyle bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

3.AYAK : Gruptan üstün duruşuyla 2-ALİŞİRİN OĞLU ilk isim.3-BAŞARILITAY favorinin en yakın takipçisi.Ağır sikletine rağmen 1-BORDALI etkili olabileceği pist ve mesafede ihmale gelmez.Çok sık koşturulduğu için pek şans vermesemde 4-FERARİM iyi form durumuyla kuponlarda bulundurulmalı.7-İNANLI OĞLU ve 8-TOMURCUKHAN sonraki ihtimaller.Yeri olanlar 5-FÜZE ve 6-İDİL SULTAN’ıda kuponlarına ekleyip rahat bir yarış izleyebilir.

4.AYAK : Tipik bir ÇAŞ görüntüsüyle 10-UÇAN ekürlerininde desteğiyle kazanmaya aday ilk isim.8-YEDİKARANFİL son koşusunu görmezden gelirsek oldukça başarılı performanslara imza atmış bir isim.2-ATASOY, 5-EBABİL, 7-ŞAHİN TEPESİ ve 9-ARYELE geniş oynayanlar için önerebileceğim sıralamam.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.