Ana Sayfa / Tahminler / 8 Temmuz İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

8 Temmuz İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Bugün İzmir'de oldukça zorlu bir program mevcut.Gerek denk safkanların mücadeleleri gerekse aprantilerin koşulara halimiyeti sebebiyle neredeyse tüm koşuları patlamaya hazır bomba konumuna getiriyor.Tatminkar bir ikramiyeye gebe olan zorulu günde şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 9-DAYI MEVLÜT takılarının değişti son koşusundaki dördüncülüğünün ardından bugün program içerisinde sığınılacak en sağlam liman konumunda.Galoplarındaki iyi görüntüsüylede dikkat çeken safkan başarılı binicisiyle kazanmasını beklediğim isimdir.

2.AYAK : Bu koşu için hazır görünen 13-LIGHT OF ARCHILLA favorim.4-SENSIBLE favorinin en yakın takipçisi olur.9- EMERALD MOUNTAIN, 6-ZÜMRÜT KARTAL, 1-LILY BOS ve 8-SOPHISTICATED şans verdiğim diğer safkanlar.

3.AYAK : Başarılı bir grafik çizen 4-ONUR favorim.5-ŞAH REMO ve 8-GÖZDEÖZLEM favorinin en yakın takipçileri.Yarış hayatı riske giren 1-GÜNDÜZHAN eküri desteğiyle yola devam diyebilir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Admin kıydım paraya yatırdım bu kuponu getir bakim şu 9u getirde şov yapalım :)

admin
Yönetici

izliyorum koşuyu, rasgelsin :D

admin
Yönetici

Ganyan olmuş 9 numara :)

admin
Yönetici

Yazık oldu kupona.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.