8 TEMMUZ 2014 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1. Ayak Son koşusunun bir nevi galop niyetine koşulduğunu düşündüğüm 5-MERTOL favorim. 7-BURSIBUR var ki hayatının en formda döneminde ve kum pistin çok kalite ismi 8-DEDEME rakipleridir. 4-ROBUSTO ve 1-SERTTAŞ geniş kuponlara Yazılabilir.

2. Ayak 3 yarış görüp şimdi eski performansını bulan  7-ALTIN ADIM ve uygun grupta koşan  ve bu yarışa hedef yapılan 1-ARAPKIR rakibi. 4-DURMAZBEY ve 2-AHPAR plase…

3. AYAK 5-FÜZE son koşusunda çok parlak bir 4.lük sergiledi, ilgilileri bu koşudan rahat bir sonuç almasını bekliyor ekonomik kuponlara risk edilebilir.  Üstün süratiyle bilinen ancak son koşusunu etkili sprintiyle kazanan 4-FERARÜM rakibi son koşusunda gruptan etkilenen isimler 6-İDİL SULTAN ve 2- ALİŞİRİN OĞLU sürpriz.

4.AYAK Eküri avantajıyla 3-CANCAŞ bankom.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Avatar
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kaan taşbek

İzmir şablonum
4-TORUN ANGEL
1-LIKY BOS
4-ONUR
1.5.3.2.6.7.4
3//7//H
H E P S İ
6,3//12,2//69,3 BOL ŞANSLAR

kaan taşbek

Bugün şow günü

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x