Ana Sayfa / Tahminler / 8 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

8 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursa programından selamlar. Hepimizin yazdığı gibi gelsin.. Bol şanslar..

1.AYAK: Maiden mücadelede 4-İSMİ YİĞİT'i rakiplerinden bir adım önde görsemde, risk edilecek bir koşu olarak görmediğim için 5 isimle geçeceğim. Küçük kupon yapanlar ve "altılıya tekle başlayımda, gelirse çok güzel kupon olur" diye düşünenler için yinede bu ismi Alternatif Tek olarak öneririm. Diğer rakipler şablonumdadır.

2.AYAK: Süratli tempoda gitmesini beklediğim koşuda, uygunlaşan kilosu ve sonlardaki güçlü ataklarıyla kazanmasını beklediğim 8-YOLAŞAN en güvendiğim isim olsada, dişilere ait olması dolayı ile tek yazamadım. Yinede bu koşuda tek arayan olursa değerlendirmeye almalıdır.. Yakın ara koşmaktan etkilenmezse 2018'e kazanarak başlayan 3-GÜNYÜZÜ ve sert gruplardaki koşuları sonrası istikrarsız ablalarının yanında 5-BEYZA SULTAN arasındaki mücadeleden kazanan çıkmasını bekliyorum.

3.AYAK: Bu pisti cok sevdiğine ve gercek kapasitesini hala gösteremediğine inandığım 2-BOĞAZLI ve son koşusunu kesinlikle gücüne ölçü almadığım 3-KIZGINDEMİR arasındaki mücadeleye 1-GEDİZKAYA'da katılabilir.

4.AYAK: Uzayan her mesafenin kendisine biraz daha artı katacağını düşündüğüm ve ikincilikler serisine bugün son verip kazanmasını beklediğim 7-SAVAS ATI benim BANKOMDUR.

5.AYAK: İlk koşusunda beklentilerin oldukça altında kalan 1-ASLANCAN yaptığı galoplarla daha iyi duruma gelmiş gözükmesiyle benim ilk ismimdir. Günün bombasını patlatabileceğini düşündüğüm 5-KILICALP ilk rakiptir. Müzmin maidenler 9-TEKMUTLU, 10-ASLINAZ, 11-İLBÜKE daha sonraki isimler olmakla birlikte 7-ONURKAAN OĞLU ile geçebiliriz diye düşündüğüm bir koşu. Dileyen HEPSİ yapabilir.

6.AYAK: Zorlu gecmesi muhtemel Satış Koşusunda; 4-ATOM ADAM bu grupta öne çıkan isimdir. Öndeki sert tempoya uymadan giderse 5-CAN DOSTUM ilk rakibi olur. Temponun yükseldiği her metrenin lehine işleyeceğini düşündüğüm 7-BAŞYAZAR, 161 günlük arası olmasına rağmen 6-ORMANCI DAYI ve yine yaklaşık bir sene ara sonrası uzun galoplarla bu koşuya hazırlanan binici dikkatiylede dikkat çeken ve bir bomba olasılığına karşılık 10-ZEYBEKŞAH benim Bursadaki son tercihimdir.

ALTILIM

4-9-3-8-1
8 / 3-5
2-3-1
7 SAVAŞ ATI
1-5-9-10-11-7
4-5-7-6-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar. Özgün

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar özgün teklerimiz aynıymış yazdığın gibi gelsin

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..