8 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursa programından selamlar. Hepimizin yazdığı gibi gelsin.. Bol şanslar..

1.AYAK: Maiden mücadelede 4-İSMİ YİĞİT'i rakiplerinden bir adım önde görsemde, risk edilecek bir koşu olarak görmediğim için 5 isimle geçeceğim. Küçük kupon yapanlar ve "altılıya tekle başlayımda, gelirse çok güzel kupon olur" diye düşünenler için yinede bu ismi Alternatif Tek olarak öneririm. Diğer rakipler şablonumdadır.

2.AYAK: Süratli tempoda gitmesini beklediğim koşuda, uygunlaşan kilosu ve sonlardaki güçlü ataklarıyla kazanmasını beklediğim 8-YOLAŞAN en güvendiğim isim olsada, dişilere ait olması dolayı ile tek yazamadım. Yinede bu koşuda tek arayan olursa değerlendirmeye almalıdır.. Yakın ara koşmaktan etkilenmezse 2018'e kazanarak başlayan 3-GÜNYÜZÜ ve sert gruplardaki koşuları sonrası istikrarsız ablalarının yanında 5-BEYZA SULTAN arasındaki mücadeleden kazanan çıkmasını bekliyorum.

3.AYAK: Bu pisti cok sevdiğine ve gercek kapasitesini hala gösteremediğine inandığım 2-BOĞAZLI ve son koşusunu kesinlikle gücüne ölçü almadığım 3-KIZGINDEMİR arasındaki mücadeleye 1-GEDİZKAYA'da katılabilir.

4.AYAK: Uzayan her mesafenin kendisine biraz daha artı katacağını düşündüğüm ve ikincilikler serisine bugün son verip kazanmasını beklediğim 7-SAVAS ATI benim BANKOMDUR.

5.AYAK: İlk koşusunda beklentilerin oldukça altında kalan 1-ASLANCAN yaptığı galoplarla daha iyi duruma gelmiş gözükmesiyle benim ilk ismimdir. Günün bombasını patlatabileceğini düşündüğüm 5-KILICALP ilk rakiptir. Müzmin maidenler 9-TEKMUTLU, 10-ASLINAZ, 11-İLBÜKE daha sonraki isimler olmakla birlikte 7-ONURKAAN OĞLU ile geçebiliriz diye düşündüğüm bir koşu. Dileyen HEPSİ yapabilir.

6.AYAK: Zorlu gecmesi muhtemel Satış Koşusunda; 4-ATOM ADAM bu grupta öne çıkan isimdir. Öndeki sert tempoya uymadan giderse 5-CAN DOSTUM ilk rakibi olur. Temponun yükseldiği her metrenin lehine işleyeceğini düşündüğüm 7-BAŞYAZAR, 161 günlük arası olmasına rağmen 6-ORMANCI DAYI ve yine yaklaşık bir sene ara sonrası uzun galoplarla bu koşuya hazırlanan binici dikkatiylede dikkat çeken ve bir bomba olasılığına karşılık 10-ZEYBEKŞAH benim Bursadaki son tercihimdir.

ALTILIM

4-9-3-8-1
8 / 3-5
2-3-1
7 SAVAŞ ATI
1-5-9-10-11-7
4-5-7-6-10

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar. Özgün

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar özgün teklerimiz aynıymış yazdığın gibi gelsin