08 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programında bütün arkadaş ve dostlarımıza başarılar dilerim. Bol şanslar.

1.AYAK : Maiden mücadeleyi üç isimle geçmeye çalışacağım sırasıyla ; 4 İSMİ YİĞİT ,  8 PANAMA, 9 DENİZSEFASI yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Form ve performans olarak birbirlerine yakın isimlerin yer aldığı dişilere ait bu zorlu mücadeleyi riske atmak istemiyor ve 11 ismin geliri olduğunu düşünerek HEPSİ demek istesem de kupon bedeli açısından çok fazla büyütmek istemediğim için sırasıyla ; 11 SELAYATLI , 8 YOLAŞAN, 7 KUĞUGÜZELİ, 6 ZİLLİ, 4 RİO KARNAVALI, 3 GÜNYÜZÜ, 2 ALOYSHA, 1 NURLUTAÇ eksilterek şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Son iki startında pistten etkilendiğini düşündüğüm bugün için kendisine daha uyumlu pistte start alacak olan hazırlık aşaması çok etkili gözüken 7 AYKARA ilk şans verdiğim isim olup, ara sonrası start olacak olmasına rağmen hazırlıklarını beğendiğim 3 KIZGINDEMİR şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Kendisine göre grubu yakalayan ismin bugün startla birlikte alacağı liderlikle fotoyu önde geçmesini beklediğim ikincilik serisine son verebilecek hazırlıklara sahip 7 SAVAŞ ATI'na kuponumda tek olarak yer veriyorum.

5.AYAK : Maidenin bölünen mücadelesinde artık maiden olarak yarış hayatını bitirmesi mümkün olabilecek yeteneksiz bir tay olan 9 TEKMUTLU'yu artık kuponlardan yazma derdi kalksın diye son kez daha şans veriyorum. Çalışmalarında oldukça etkili gözüken ilk startında yarışın favori konumunda olmasına rağmen etkili bir koşu gerçekleştirmemiş olsa da bugün ki yarış hazırlıkları oldukça etkili gözüken 1 ASLANCAN koşuda çok önde isim olarak gördüğüm ilk tay olup, dişi isimlerden hazırlıkları yine çok etkili olan 10 ASLINAZ eksik koşması durumunda yarış içerisinde kendisine şans bulabilir gözüyle bakıyorum.

6.AYAK : Satış koşusunda ilk şans verdiğim isim bu rakiplerine göre daha ön planda düşündüğüm 1 KARTAL ÖMER eksik koşması halinde Bursa pistindeki idman görüntüsü fena olmayan 2 SİVEREKLİ, son yarışını ölçü almadığım kazandığı koşusunda bu rakiplerinin bir çoğunu geride bırakan 5 CANDOSTUM, İdman pistindeki görüntüsünde oldukça kıpırdamalar içerisinde olan 8 BÜTÜNHABER, son startı hariç tabela içerisinde yer alan 3 İNSUYU, son yarışında eski günlerine gelebilir izlenimi veren 4 ATOM ADAM ve O.Yıldız 'ın tercihleri arasında yer alan etkili forma sahip 9 GÜL FIRTINASI koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM

1.AYAK : 4,8,9

2.AYAK : 11,8,7,6,4,3,2,1

3.AYAK : 7,3

4.AYAK : 7

5.AYAK : 9,1,10

6.AYAK :1,2,5,8,3,4,9

TUTAR : 60,48 TL 

 

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şanslar Yavuzhan, emeğine sağlık.
Içimde nedense yarınki Bursa altilisi içerde gibi geliyor.gecen senede ADANA için böyle kuvvetli hissetmiştim, hadi hayırlısı bakalım. Sadace merak ettim,benim 3.ayakta tek tuttuğum ,kuponu üzerine kurguladigim 2 nolu Bogazli isimli ata neden vermedin

1.Ayak : 3-4-8
2.Ayak : 1-3-5-8-11
3.Ayak : 2
4.Ayak : 5-6-7-8
5.Ayak : 7-9-10
6.Ayak : 3-4-5-8

Toplam : 43,20 tl

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şanslar Yavuzhan

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Heyyttt! Urfa benden sorulur nereye yazayım admin:)))
Bu sefer tekte inat etmeyeceğim

admin
Yönetici
admin

Buraya yolla gelsin :)

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Yedili plase veya ganyan için 7 no nağme

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Altılı Şanlı urfa
●dilaveraga-yalnız kartal -kazazede
●disibusefal-ucarkanat-mehaze-yantar
●PRENSES naz-ucansoy
●siverdays-zemani-celakil
●azra zeynep-isakizi
●eas-green voilette-onurefe-howergraft-nizami-pretty boy

Toplam:34,56

Not :hiçbir ayak için hiçbir iddiam yok.
Not: urfaya hiçbir istatistik geçerli değildir (bir koşuda uzak çeken bir at bi sonraki koşuda aynı atlarla koş sa uzak yiyebilir,ısviçreli bilim adamları hâlâ araştırıyor :))
Not :bence oynamayın :))
Not :yada oynayın iyi para veriyor, bakarsınız kuş gelip attığımız taşa çarpar
Not :başka not yok,takılın işte :))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Son bir not: bende bu kuponu oynamadım, basit bir yedi li plase yaptim

admin
Yönetici
admin

5 te kalmışsın Erdal usta. Geçmiş olsun.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Yedili plase ve 4 lü ganyani aldım, altiliyi da hafife aldım. yedili plasede nağme ve prensesnaz tekti.4 lü ganyanda da prensesnaz tekti.gündüz paylasacaktim Bursa da Bogazli beni yakinca vazgeçtim.peensesnaz baz sorunlu bir at.10 boy geç çıkmasını göze almıştım zaten.7,8 boy geç çıkınca kupon içerde dedim.adminle paylaştım 4 luyu.genelde bütün oyunlarimı 1 tek üzerine kurgularim. Tek gelirse gerisi genellikle geliyor.Bursa da 5 te kaldım. Yarınki tahminlerini bekliyorum Yavuzhan.ETC izne ayrılmış galiba.ETC ile oyun kurgumuz çok benziyor, ETC biraz fazla tek kullanıyor sadece.iyi akşamlar