Ana Sayfa / Tahminler / 08 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

08 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programında bütün arkadaş ve dostlarımıza başarılar dilerim. Bol şanslar.

1.AYAK : Maiden mücadeleyi üç isimle geçmeye çalışacağım sırasıyla ; 4 İSMİ YİĞİT ,  8 PANAMA, 9 DENİZSEFASI yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Form ve performans olarak birbirlerine yakın isimlerin yer aldığı dişilere ait bu zorlu mücadeleyi riske atmak istemiyor ve 11 ismin geliri olduğunu düşünerek HEPSİ demek istesem de kupon bedeli açısından çok fazla büyütmek istemediğim için sırasıyla ; 11 SELAYATLI , 8 YOLAŞAN, 7 KUĞUGÜZELİ, 6 ZİLLİ, 4 RİO KARNAVALI, 3 GÜNYÜZÜ, 2 ALOYSHA, 1 NURLUTAÇ eksilterek şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Son iki startında pistten etkilendiğini düşündüğüm bugün için kendisine daha uyumlu pistte start alacak olan hazırlık aşaması çok etkili gözüken 7 AYKARA ilk şans verdiğim isim olup, ara sonrası start olacak olmasına rağmen hazırlıklarını beğendiğim 3 KIZGINDEMİR şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Kendisine göre grubu yakalayan ismin bugün startla birlikte alacağı liderlikle fotoyu önde geçmesini beklediğim ikincilik serisine son verebilecek hazırlıklara sahip 7 SAVAŞ ATI'na kuponumda tek olarak yer veriyorum.

5.AYAK : Maidenin bölünen mücadelesinde artık maiden olarak yarış hayatını bitirmesi mümkün olabilecek yeteneksiz bir tay olan 9 TEKMUTLU'yu artık kuponlardan yazma derdi kalksın diye son kez daha şans veriyorum. Çalışmalarında oldukça etkili gözüken ilk startında yarışın favori konumunda olmasına rağmen etkili bir koşu gerçekleştirmemiş olsa da bugün ki yarış hazırlıkları oldukça etkili gözüken 1 ASLANCAN koşuda çok önde isim olarak gördüğüm ilk tay olup, dişi isimlerden hazırlıkları yine çok etkili olan 10 ASLINAZ eksik koşması durumunda yarış içerisinde kendisine şans bulabilir gözüyle bakıyorum.

6.AYAK : Satış koşusunda ilk şans verdiğim isim bu rakiplerine göre daha ön planda düşündüğüm 1 KARTAL ÖMER eksik koşması halinde Bursa pistindeki idman görüntüsü fena olmayan 2 SİVEREKLİ, son yarışını ölçü almadığım kazandığı koşusunda bu rakiplerinin bir çoğunu geride bırakan 5 CANDOSTUM, İdman pistindeki görüntüsünde oldukça kıpırdamalar içerisinde olan 8 BÜTÜNHABER, son startı hariç tabela içerisinde yer alan 3 İNSUYU, son yarışında eski günlerine gelebilir izlenimi veren 4 ATOM ADAM ve O.Yıldız 'ın tercihleri arasında yer alan etkili forma sahip 9 GÜL FIRTINASI koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM

1.AYAK : 4,8,9

2.AYAK : 11,8,7,6,4,3,2,1

3.AYAK : 7,3

4.AYAK : 7

5.AYAK : 9,1,10

6.AYAK :1,2,5,8,3,4,9

TUTAR : 60,48 TL 

 

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

17 yorum

  • yavuzhan41

   Teşekkürler adminim, İstanbulda hezimet yaşadım adanada çok şükür kasap gibi bahislerde doğrayıp iştahlandım . Bol şanslar :)

 1. Erdal Balci

  Bol şanslar Yavuzhan, emeğine sağlık.
  Içimde nedense yarınki Bursa altilisi içerde gibi geliyor.gecen senede ADANA için böyle kuvvetli hissetmiştim, hadi hayırlısı bakalım. Sadace merak ettim,benim 3.ayakta tek tuttuğum ,kuponu üzerine kurguladigim 2 nolu Bogazli isimli ata neden vermedin

  1.Ayak : 3-4-8
  2.Ayak : 1-3-5-8-11
  3.Ayak : 2
  4.Ayak : 5-6-7-8
  5.Ayak : 7-9-10
  6.Ayak : 3-4-5-8

  Toplam : 43,20 tl

 2. yavuzhan41

  Teşekkür ederim erdal balcı Hislerin doğrultusunda bir altılı gelir diyorum o zaman :) 3 ayakda bogazlı normalde kuponumda mevcut idi. kupon bedelinin ilk hali 166 tl olduğu için bazı ayaklardan at çaldım. Boğazlı üçüncü tuttuğum isimdi. çaldığım ayaklardan biriside o oldu gelme ihtimali olmasına rağmen benim bugün üçüncü şans verdiğim isim olduğu için kuponumda yer vermedim. Gelmesi halinde çok fazla şaşırmam üzülmem de açıkçası Bol şanslar dilerim. yazdığın isimlerin ganyan olmasını temenni ederim.

  • Erdal Balci

   Teşekkür ederim.gel yinede sen bogazliyida yaz,kuponu bogazlamasin:))
   90lira eder.geçen kosudan takibinde vardı, koşuyu bi daha izle bak, jokeyin hatasından kaybetti, neyse bi atı fazla oversem başına bişey gelir korkarım
   At koşar BAHT KAZANIR

  • yavuzhan41

   Aykara ya bugün güveniyorum. Normalde banko olarak tek yazacaktım. Sonra kızgını ilave ettim. Kızgını çıkartım bogazlıyı eklesem kızgın gider ters bir yarış yapar gelir üzülürüm. Boğazlı gelirse tutmadığım için gelirse üzülmem :) o yüzden söylediğin gibi nasip ve baht işi bakalım hayırlısı neyse o olsun. O ayağa kadar öncelikle gelmek önemli o ayakta nasipimiz varsa devam ederiz yoksa yatarız :) ben yatsam da sen kazanmış olursun sen kazanınca ben kazanmış kadar mutlu olurum ;)

 3. Bol şanslar Yavuzhan

  • yavuzhan41

   Teşekkürler özgün kuponumuz yakın teklerimiz aynı sonuç da güzel olur umarım adımıza :)

 4. Erdal Balci

  Heyyttt! Urfa benden sorulur nereye yazayım admin:)))
  Bu sefer tekte inat etmeyeceğim

 5. Erdal Balci

  Yedili plase veya ganyan için 7 no nağme

 6. Erdal Balci

  Altılı Şanlı urfa
  ●dilaveraga-yalnız kartal -kazazede
  ●disibusefal-ucarkanat-mehaze-yantar
  ●PRENSES naz-ucansoy
  ●siverdays-zemani-celakil
  ●azra zeynep-isakizi
  ●eas-green voilette-onurefe-howergraft-nizami-pretty boy

  Toplam:34,56

  Not :hiçbir ayak için hiçbir iddiam yok.
  Not: urfaya hiçbir istatistik geçerli değildir (bir koşuda uzak çeken bir at bi sonraki koşuda aynı atlarla koş sa uzak yiyebilir,ısviçreli bilim adamları hâlâ araştırıyor :))
  Not :bence oynamayın :))
  Not :yada oynayın iyi para veriyor, bakarsınız kuş gelip attığımız taşa çarpar
  Not :başka not yok,takılın işte :))

  • Erdal Balci

   Son bir not: bende bu kuponu oynamadım, basit bir yedi li plase yaptim

  • 5 te kalmışsın Erdal usta. Geçmiş olsun.

  • yavuzhan41

   Sonuçlara tek tek bakarken bende heyecanladım erdal çok güzel kurmuşun oyunu urfa gibi bir programda oldukça başarılı tahminlerinle hak etmişin kazanmayı tebrik ederim.

 7. Erdal Balci

  Yedili plase ve 4 lü ganyani aldım, altiliyi da hafife aldım. yedili plasede nağme ve prensesnaz tekti.4 lü ganyanda da prensesnaz tekti.gündüz paylasacaktim Bursa da Bogazli beni yakinca vazgeçtim.peensesnaz baz sorunlu bir at.10 boy geç çıkmasını göze almıştım zaten.7,8 boy geç çıkınca kupon içerde dedim.adminle paylaştım 4 luyu.genelde bütün oyunlarimı 1 tek üzerine kurgularim. Tek gelirse gerisi genellikle geliyor.Bursa da 5 te kaldım. Yarınki tahminlerini bekliyorum Yavuzhan.ETC izne ayrılmış galiba.ETC ile oyun kurgumuz çok benziyor, ETC biraz fazla tek kullanıyor sadece.iyi akşamlar

  • yavuzhan41

   Tebrik ederim. Güzel bir kurguydu netice itibari ile ikramiye boyutuyla da süslendiğine çok sevindim. ETC bende görmüyorum bir kaç gündür yok . Herşey yolundadır umarım kısa bir dinlenme yapmıştır. evet etc oyun kurgusu tekli ama güzel isabetli tercihlere yer veriyor. Kuponlarını biraz büyütse muhtemelen çok altılıyı içeri atardı. Nasip diyelim artık hayırlı akşamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir