8 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Tatminkar form durumları ile GÜMÜŞKUŞAK-3- ve İSMİ YİĞİT-4- ikilisi öncelikli şansı verdiğim ismler.İdmanlarında ve son koşularında etkili görünüm veren PANAMA-8- ve DENİZSEFASI-9- bu isimlerin öncelikli rakipleri konumunda.İşinin ehli kişiler tarafından hazırlanan KASIMBEY-6 ve bu grup için yeterli sayılabilecek performansı ile BATURKAYA-1- şansı azımsanmaması gereken diğer safkanlar.

2.AYAK: Son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım TİRAJE-10- favorimdir.Bu mesafelerde etkili performansa sahip ALOYSHA-2- öncelikli  rakibi olacaktır.Son koşusunu kazanırken oldukça iyi gözüken GÜNYÜZÜ-3- ve yine son ikinciliğini başarılı bulduğum BEYZASULTAN-5- daha sonra şans verdiğim safkanlar olup, gününde olduğunda çok etkili koşabilen KARAGÜLÜM-9- ve bu gruba herzaman yetebilecek performansları ile KUĞUGÜZELİ-7- ve YOLAŞAN-8- ikilisi çatının diğer şanslıları.

3.AYAK: Kumda etkili olmasını beklediğim SONEMİR-5- favorimdir ancak ben sürprize oldukça müsait bir koşu olduğunu düşündüğümden dolayı yarışın mümkün olduğunca  geniş tutulması taraftarıyım.

4.AYAK: Bu pist ve bu tarz mesafelerdeki performansını ve binici uyumunu yeterli bulduğum NEON KNIGHT-5- zorlu rakiplere rağmen kazanmaya yakındır, safkan zorlu program üzerindeki bankom

5.AYAK: İlk koşusunu ölçü almadığım ve idmanlarını etkili bulduğum ASLANCAN-1- favorimdir.Yeterli performansları ile ONURKAANOĞLU-7- ve KAYRABEY-4- daha sonra şans verdiğim isimler

6.AYAK: Bu kez çok etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim ORMANCIDAYI-6- favorimdir.Müthiş son işleri ve etkili sert jokeyi ile koşuya ağırlığını koyabilecek olan ATOMADAM-4- ve bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile CANDOSTUM-5- son ayağın diğer şanslıları.

Kupon

1.AYAK: 3-4-8-9//6-1

2.AYAK: 10-2-3-5-9-7-8

3.AYAK: 5-2-3//6-7-4

4.AYAK: 5 NEON KNIGHT

5.AYAK: 1-7-4

6.AYAK: 6-4-5

TUTAR: 45,36//136 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

ozgun1

Bol şanslar Binba

yavuzhan41

Bol şanslar binba teklerde ayrılmışız yazdığın gibi gelsin .

yavuzhan41

Evet gönüller bir olsun. :) ekip kazansın kimin kazandığı önemli değil. tekrardan bol şanslar binbam.

admin

1.Ayak : 1,3,4,8,9
2.Ayak : 7
3.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8
4.Ayak : 5,8
5.Ayak : 7
6.Ayak : 4,5,6,7,8

yavuzhan41

Bol şanslar adminim. Senden bir savaş atı beklerdim :)

admin

İngiliz olanı ile aram iyi değil :)

yavuzhan41

Arap atı olanı da yaktı beni geçen :)

admin

Diyetini ödedi bana o gün sağolsun :)

admin

Kuğu güzeli yetişmedi. Kısmet bugün sana umarım, rastgelsin.

yavuzhan41

Bir karar aldım ne zaman çok at yazsam dışarda bıraktığım atlardan biri geliyor. Yazdıktan sonra dışarda bıraktığım atları ekleyerek oyun yapacağım :) Binba bol şanslar tekrar

yavuzhan41

Bu tekten sonra inş içeride olur bu güzel kupon akşam baktığımda kazananlar arasında görürüm inş. Tebrikler binba

admin

Maiden dan çıkmasını sende beklemiyordum sanırım.

21
0
Tahmin paylaş.x
()
x