Ana Sayfa / Tahminler / 8 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

8 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Tatminkar form durumları ile GÜMÜŞKUŞAK-3- ve İSMİ YİĞİT-4- ikilisi öncelikli şansı verdiğim ismler.İdmanlarında ve son koşularında etkili görünüm veren PANAMA-8- ve DENİZSEFASI-9- bu isimlerin öncelikli rakipleri konumunda.İşinin ehli kişiler tarafından hazırlanan KASIMBEY-6 ve bu grup için yeterli sayılabilecek performansı ile BATURKAYA-1- şansı azımsanmaması gereken diğer safkanlar.

2.AYAK: Son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım TİRAJE-10- favorimdir.Bu mesafelerde etkili performansa sahip ALOYSHA-2- öncelikli  rakibi olacaktır.Son koşusunu kazanırken oldukça iyi gözüken GÜNYÜZÜ-3- ve yine son ikinciliğini başarılı bulduğum BEYZASULTAN-5- daha sonra şans verdiğim safkanlar olup, gününde olduğunda çok etkili koşabilen KARAGÜLÜM-9- ve bu gruba herzaman yetebilecek performansları ile KUĞUGÜZELİ-7- ve YOLAŞAN-8- ikilisi çatının diğer şanslıları.

3.AYAK: Kumda etkili olmasını beklediğim SONEMİR-5- favorimdir ancak ben sürprize oldukça müsait bir koşu olduğunu düşündüğümden dolayı yarışın mümkün olduğunca  geniş tutulması taraftarıyım.

4.AYAK: Bu pist ve bu tarz mesafelerdeki performansını ve binici uyumunu yeterli bulduğum NEON KNIGHT-5- zorlu rakiplere rağmen kazanmaya yakındır, safkan zorlu program üzerindeki bankom

5.AYAK: İlk koşusunu ölçü almadığım ve idmanlarını etkili bulduğum ASLANCAN-1- favorimdir.Yeterli performansları ile ONURKAANOĞLU-7- ve KAYRABEY-4- daha sonra şans verdiğim isimler

6.AYAK: Bu kez çok etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim ORMANCIDAYI-6- favorimdir.Müthiş son işleri ve etkili sert jokeyi ile koşuya ağırlığını koyabilecek olan ATOMADAM-4- ve bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile CANDOSTUM-5- son ayağın diğer şanslıları.

Kupon

1.AYAK: 3-4-8-9//6-1

2.AYAK: 10-2-3-5-9-7-8

3.AYAK: 5-2-3//6-7-4

4.AYAK: 5 NEON KNIGHT

5.AYAK: 1-7-4

6.AYAK: 6-4-5

TUTAR: 45,36//136 tl

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ozgun1
Üye

Bol şanslar Binba

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar binba teklerde ayrılmışız yazdığın gibi gelsin .

yavuzhan41
Üye

Evet gönüller bir olsun. 🙂 ekip kazansın kimin kazandığı önemli değil. tekrardan bol şanslar binbam.

admin
Yönetici

1.Ayak : 1,3,4,8,9
2.Ayak : 7
3.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8
4.Ayak : 5,8
5.Ayak : 7
6.Ayak : 4,5,6,7,8

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar adminim. Senden bir savaş atı beklerdim 🙂

admin
Yönetici

İngiliz olanı ile aram iyi değil 🙂

yavuzhan41
Üye

Arap atı olanı da yaktı beni geçen 🙂

admin
Yönetici

Diyetini ödedi bana o gün sağolsun 🙂

admin
Yönetici

Kuğu güzeli yetişmedi. Kısmet bugün sana umarım, rastgelsin.

yavuzhan41
Üye

Bir karar aldım ne zaman çok at yazsam dışarda bıraktığım atlardan biri geliyor. Yazdıktan sonra dışarda bıraktığım atları ekleyerek oyun yapacağım 🙂 Binba bol şanslar tekrar

yavuzhan41
Üye

Bu tekten sonra inş içeride olur bu güzel kupon akşam baktığımda kazananlar arasında görürüm inş. Tebrikler binba

admin
Yönetici

Maiden dan çıkmasını sende beklemiyordum sanırım.

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.