07 OCAK 2018 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Seyir zevki oldukça yüksek geçmeye aday program da bütün yarış sever dostlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Programa ilk bakıldığında normal şartlarda favori isimlerin ön plana çıktığı zayıf bir program algısı gözüküyor. Ben bugün tercihimi İkramiye boyutu olarak kuponumu oluşturacağım. Agf tablosunda haklı olarak rakiplerine ezici üstünlük sağlayan çok güzel bir yarış programı ve takvimi içerisinde yarıştırılan adeta sınıf atlayan form durumuyla bugün haklı olarak koşunun önde isimlerinden 2 CELALİYE yarışın mutlak favorisi. Belirttiğim gibi ikramiye boyutuna göre kurgu yaptığım için  favori ismin yıkılmasını bekleyeceğim bu koşuda aradan sonra koşu gören ve bu tip mesafeli yarışlarda geçmiş dönemlerde etkili yarışları bulunan ve sürpriz yapmayı seven isimlerden olan startta çok fazla takılmadığı taktirde iyi bir yarış performansı ortaya koymasını beklediğim 6 ESRAR DEDE, Uzayan her mesafede sonlarda etkili yürüyen rakiplerine göre form durumunu muhafaza eden 4 GÖNÜL AVCISI, Neredeyse her koştuğu koşuda eksiksiz kuponumda yer alan ve takip listemden düşmeyen geldiği gün çok yüksek bir ganyan boyutuyla koşuya damgasını vurmasını beklediğim 9 KRONOS koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Günün en büyük sürprizini beklediğim bir koşu bu koşudan beklediğim doğrultuda bir sürpriz çıkmaması durumunda altılıdan program üzerinde umudumu keseceğim açıkçası kalabalık tuttuğum bu koşuda ilk şansı çok uzun ara sonrası koşu gören ve gördüğü koşudan sonra tekrar geri çekilen çalışmalarında oldukça etkili işler yapan 13 ETOİLE yarış içerisinde ilk şans verdiğim isim olup, sürat yarışında önde sert temposuyla bildiğimiz bu tip mesafeleri yarışlarda etkili performans ortaya koyabilen 8 MARAZ HAN, bu tip mesafeli yarışların etkili isimlerinden yazılmadan geçilmeyecek 5 WİLD HEART, son startında aynı tip mesafede kazanma başarısı gösteren 7 MOI JIZNI, son yarışında aşama kaydettiğini düşündüğüm çalışmaları etkili 14 GİFTED, neredeyse gezmediği koşmadığı il kalmasada yarış hazırlıkları oldukça iyi gözüken 12 FİRE FOOT, son yarışlarında oldukça beklentilerin altında kalmış olsada ne zaman ne yapacağı belli olmayacak 9 EL FUEGO , uzun aradan sonra yarış koşarak form tutan devamlı tercihlerim arasında olan 10 AKGÜNHAN, henüz maiden bir isim olmasına rağmen bu tip mesafeli yarışlarda etkili koşuları bulunan 11 AYLAVYUU, olmazsa olmazlardan birisi olan 2 AUBERON , ara sonrası gördüğü yarışlarla formunu ilerleten bu tip grupta her zaman söz sahibi olabilecek 1 CELONIO sıralamasıyla oldukça kalabalık tuttuğum yarışta şans vermediğim isimlerden birisinin gelmesi artık kısmet ve nasipten öteye birşeyin olmadığının açık belirtisi olacaktır :)

3.AYAK : Yarış içerisinde koşan dört isminde oldukça birbirlerine yakın olduğunu düşünüyorum. Hangisinin geleceğini yada ön plana çıkan bir ismin tam olarak net bir şekilde gözükmediği bu koşuyu da risk almadan tüm isimlere şans verip garanti altına alıyorum ve HEPSİ diyorum.

4.AYAK : Geldik son üç yarışını üst üste kazanarak gövde gösterisi yapan etkili isim 3 EL NINO yarışına son kazandığı yarışında oldukça formda ve etkili gözüken ismin yarın için agf tablosunda tavan yaptıracak bir diğer isim olarak gözüküyor. Fakat ikramiye boyutu açısından yıkmak istediğim bir diğer koşuda burası olacak. Son startında kalabalık gruptan etkilendiğini düşündüğüm ve kendisini bugün daha iyi tanıyan kantarmasıyla sahaya çıkacak olan son yarışında tek tercihim olan ismi bugün az atlı yarışta es geçmeyerek 4 EMPEROR SION , yanına çok ilginç bir izlenim olacak belki ilginç bir totoya sahip olan bir kazandığı koşu sonrası etkisiz kalan etkisiz kaldığı yarış sonrası kazanmasını bilen bir isim, bugün starttan iyi bir çıkış yapması ve deparlanma sorunu yaşamadığı taktirde son yarışında yarışı oldukça süratlendirip sonlarda yarıştan kopup koşuyu bırakan bugün için kendisini ön tarafta çok fazla sıkıştıracak bir ismin bulunmadığını düşündüğüm rakiplerinin arka tarafta bir birlerini kollarken yarışı beyaz bayrak ayna yapabilecek hazırlıklara sahip 2 BİG DADAŞ‘ a dikkat diyor ve kuponuma ekliyorum.

5.AYAK : İlk dört ayak neredeyse çok bonkör şekilde hareket edip muhtemel agf tablosunun üst düzey isimlerine rakip yazarak yazdığım isimlerce yıkılmasını bekler durumda geldim. Bu maiden mücadele de tek tercihimi kullanıyorum. Son yarışlarında uzun mesafeli koşularda çok net bir şekilde daha etkili koştuğu start çıkışlarında ve deparlanmada sorun yaşayıp grubun arkasında kalmış olsada sonlarda çok etkili yürüyebilen bugün mesafenin tekrar sevdiği orta mesafeye çıkması ve üzerinde henüz başka bir kantarma çıkmaması kendisini çok iyi tanıyan isimle birlikte bugün hırs yaptığı maidene veda etmesini beklediğim yarış hazırlıkları oldukça etkili gözüken kısa işlerinde adeta zıpkın gibi gözüken 6 TURBO DELUXE artık maidene veda eder diyerek BANKO olarak kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : Agf nin yüksek isimlerinden birisi bu sefer metre biraz daha uzun muhtemelen çok etkili bir yarış ortaya koyacağı kesin olmazsa olmazlardan 4 GÜL ŞEKER ilk şanslı isim olmasına rağmen önde kendisini yıpratacak isimlerin bulunması sonlarda dama olurmu soru işaretini kafamda canlandırdı ve bu isminde yıkılması durumunda oldukça yüksek bir ikramiye boyutunun ortaya çıkmasını beklediğim için, bu tip mesafelerde grubun en gerisinde bekleyerek sonlarda çok etkili yürüyen 1 SULTANLAR SULTANI, M.Çiçek ile start alacak olan etkili sprint atabilen 6 BATUŞ KIZI ve nedense gözüme takılan nasıl koşacağını tam olarak kestiremesem de yazmaktan kendimi alamadığım 8 ASİLYÜZ koşuda şanslı gördüğüm isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,6,4,9

2.AYAK : 13,8,5,7,14,12,9,10,11,2,1

3.AYAK : 1,2,3,4

4.AYAK : 3,4,2

5.AYAK : 6

6.AYAK : 4,1,6,8

TUTAR : 126,72 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

El Nino’yu yıkmışsın. Turbo Deluxe gelirse güzel olacak kupon. Bol şanslar.

ozgun1

Bol şanslar Yavuzhan

binbastar

bol sanslar yavuzhan

Erdal Balci

Sevgili arkadaşlar ben mi göremedim yoksa adana tahmini yokmu?
ETC den bekledim halâ yayınlanmadı
Bugünde benden olsun :))
Vakit az olduğu için rakam olarak paylaşacağız

ADANA TAHMİNİM

●1,2
●2,6
●1,2,4
●1,3
●2,7
●1,3,4,5,11

14,40 tl
Bol şanslar

admin

ETC bugün izin aldı sanırım : )

Bende 5 liye yetiştim.

1.Ayak : 2,4,7
2.Ayak : 1
3.Ayak : 1,2,4,5,6
4.Ayak : 1,2,3,4,6,7,8,9
5.Ayak : 6

Bol şanslar

Erdal Balci

5.GANYAN (ADANA)

1.Ayak : 2-6-7

2.Ayak : 1-2-4

3.Ayak : 1-2-3

4.Ayak : 2-7

5.Ayak : 1-3-4-5-11

Toplam : 16,20 tl

Erdal Balci

Ooo Sevgili Admin
Bende dükkana girdim ,baktım kimse yok,hayırdır inşaallah dedim.geçen günkü kuponun harikaydı. Bende buldum da biraz tuzlu oldu.böyle günlerde bari “sizden gelenler”bölümünü aç.
Bol şanslar, son ayak biraz riskli galiba,gerisi guzel

admin

Vakit bulamadım, yorumlarda sadece üyelere açık, fazla yorum gelmiyor. Ezheran aklımda kalmış, yapıştırdım gitti. Tebrikler ve bol şanslar

Erdal Balci

Yav sen aç, ben sana bi oda dolusu yorumcu bulurum:))

admin

Geldiği kadar kafi :) Fırsat buldukça açarım.

Erdal Balci

6 lı yattı 5 li yattı :(( 4 lü sanki fazla vermez.
Iyi bi çifte lazım galiba ,şöyle 100 misli varmı?

admin

Oyun yok, 5 li de 1 tek ama salladım onu da.

Erdal Balci

5 li ganyanin 4 lusunu 5 misli oynadım

admin

Rastgelsin

Erdal Balci

Teşekkürler. Görüşürüz. Iyi akşamlar

admin

Görüşmek üzere, iyi akşamlar

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x