bursa altili tahminleri

8 MAYIS 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: (3) YAYLALI form olarak iyi durumda olsa da önde gitmeyi seven atların çok olması nedeniyle sürpriz arayıp kapatacağım.

2. AYAK: Süratli gidecek yarışta sprint mesafesini ayarlaması halinde (13) KARAZEYTİN ilk birinciliğine uzanabilir. Benzer durumdaki (3) YILDIZABAKAN, çok dolaşsa da formda olan (2) AKÇEŞME, gördüğü yarışlarla kondisyonunu yükselten (6) ZORBEZİRGAN, (8) ORMANCI DAYI, (11) GALAPAGOS ve (9) AYEFE yazarak bu ayağı da kalabalık tutuyorum.

3. AYAK: (1) ANGEL HORSE oldukça şanslı. İkramiyeyi belirleyici ayaklardan biri olacağını düşündüğümden burada da sürpriz çıkmasını umarak hepsi diyorum.

4. AYAK: İlk yarışını kazanırken iyi bir görüntü sergileyen (1) MANİDAR, sonraki çalışmalarında da formda olduğunu gösteriyor. Tek sorun ağır kiloyla önde erken bir kapışmaya girme olasılığı. Bu durumu göz önüne alarak yanına (3) YENİŞARLI ve (5) LAZER yazıyorum.

5. AYAK: İyi atlar arasında koştuğu son yarışları fena olmayan ve yarış hayatının başlarında kaba kumda güzel koşular yapan (4) HABİLDEN, bugünkü tek tercihim.

6. AYAK: Son yarışları tatminkar (3) ÖZLENEN GÜL ve kaba kumda koştuğu iki yarışı fena olmayan (5) SARAYCARİYESİ’nin yeterli olmasını umuyorum.

ŞABLONUM
1.AYAK: 3,8,1,5,2,7,4,6
2.AYAK: 13,3,2,6,8,11,9
3.AYAK: 1,3,2,5,4
4.AYAK: 1,3,5
5.AYAK: 4
6.AYAK: 3,5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Morton34

Bol şanslar bu kuponun tutma garantisi nedir?
Ya arkadaş parayı nerden buluyorsunuz
100 tl kupon yapmışsın . Bu kuponun ganyan bayine yatmış halinin resmini de paylaşırmısın ? Teşekkürler

admin

Tutma garantisi olan kupon mu var. Kimsenin size verdiği tahmini oynayacak diye sözü yok. Hangi hakla hesap soruluyor ben anlamıyorum?

Ramazan Yılmaz

Varsa öyle bir kupon banada verinde bende misli misli oynayayım :)

Mardinli mehmet

Aynen haklısınız

Adrian

Herkese bol şans

admin

Bol şanslar Adrian üstad

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar buda benim kupon

Adrian

Teşekkür ederim Adminim

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x