8 MAYIS 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( COCO )

1. Ayak : Her yarışını birbirinden farklı koşan NEARLY GREEN ve BERATEREN öne düşecek safkanlar olacaktır hemen arkalarında ÇUHADAROĞLU yer tutup son viraja kadar bu sıralamanın değişmesini pek mümkün görmüyorum. Son viraj dönüldükten sonra müthiş sprinterlerin nefes kesen mücadelesini izliyor olacağız ve bence 6 at fotoya taraklama girer. Bunlardan kim kazanır, ben süpriz bir isimle başlayacağım. Aradan sonra koşan ve daha önce bu pistte başarıları olan, çime daha yatkın görsemde kumdada iyi koşan 6-YENİSEİ ilk atım. daha sonra son ikinciliğinde biraz daha erken yürüse yarışı kazanabilecek olan, ciddi form tuttuğunu gözlemlediğim 4-GÖÇMENHAN ve sene başında koşulan KV-7 Ferit Tanaçan koşusu 4. sü, o yarışta çok kuvvetli rakipleri olmasına rağmen mücadeleyi son 50 ye kadar sürdüren ama gücünü yetiremeyen, son iki çim yarışı tatminkar 3-RAIN OVER ME. Bu üç safkan benim kuponumda yeterli olacak. Rakip arayanlar ve bu ayağı kalabalık tutacak olanlar için 1-MYTHOGENIC, 5-TEARRA ve son virajı istediği avantajla dönebilirse 2-NEARLY GREEN.

2.Ayak : Bu pist ve mesafede koştuğu yarışlarında çok güzel dereceler alan, rakiplerinin bugün için uygunluğu 2-KANLITAY’ı benim ilk tekim yaptı. 2-KANLITAY TEK

3.Ayak : Taylara mahsus bu koşuda tüm tayların ayakları düz bassın. Çalışmaları gözüme hoş gelen 1-IMMORTAL TURK ilk atım, 4-DONG SOCİETY bu yarışa özenle hazırlanan bir diğer safkan. 7-TOSYA ve 3-YILDIZHAN STAR bu ayak için yeterli gördüğüm safkanlar. Ancak 800 metrede yapılacak bir yarış olması bir süprizin çıkabilme ihtimalini yükseltiyor bu yüzden geride kalan atlarıda yazıyor ve HEPSİ diyorum

4.Ayak : Önde KULOĞLU ve MY DEAR SON‘un birincilik mücadesi yarışın temposunu belirler. Eğer bu iki safkan önde sert tempoda birbirlerini yıpratırlarsa ki muhtemel olan o, durdurulamaz bir sprinte sahip formunun zirvesinde olan 2-YARAMAZ ÇOCUK kazanır. Ben TEK olarak öneriyorum ancak olurya, çıkışta bu iki attan biri aksilik yaşarsa ( Kuloğlu’ nun zaman zaman yaşadığını gördük ) ozaman önde yanlız kalan at çıktığı gibide bitirebilir. Başka yerde teki olan bu ayakta süprizi arayanlara önerim bu iki safkanın yazılması olacaktır. Ben şablonumda iki tane tekim olduğu için dışarıda kalan 2 atıda ekleyip bu ayağı kapalı geçeceğim

5.Ayak : Kısa Vadeli 9 yarışta grubu son 200 e kadar en geride takip eden ve müthiş bir sprint atarak yarışı fotoda kaybeden 7-TAMGA rakiplerine görede hep daha zorlu safkanlarla koştu. Bugün ise kendine göre zayıf rakiplerini bulan TAMGA günün en güvenilir atı olacaktır BANKO!

6.Ayak : Uzun mesafeli yarışlarını beğendiğim, kantarmasını iyi tanıyan jokeyi ile koşacak olan 7-PİRGEÇTİ ilk atım. orjin itibari ile çimde daha iyi koşacağını düşündüğüm 6-ASLANPARÇASI, uzun mesafeli yarışları çok etkili 8-KOÇALİ ve ilk defa uzerinde etkili bir binici olan 10-KIZILTUGLUM bu ayak için yeterli olacağını düşündüğüm safkanlardır.

1.AYAK : 6,4,3—1,5,2

2.AYAK : 2-TEK

3.AYAK : 1,4,7,3–HEPSİ

4.AYAK : 2—4,5–HEPSİ

5.AYAK : 7 BANKO

6.AYAK : 7,6,8,10

KÜÇÜK KUPON : 2,88 TL 

NORMAL KUPON : 17,28 TL

 TÜM ŞABLON :  60,48 TL

SAYIN YARIŞ SEVERLER BUGÜN CİM PİST YARIŞLARI SENTETİK KUMA ALINDIĞINDAN DOLAYI BİR KAC DEĞİŞİKLİK YAPACAĞIM. ÖNCELİKLE 5.AYAKTA KESİNLİKLE 9-YALPAGAN YAZILMALI. 4.AYAKTA İSE 5-MY DEAR SON BİRAZ DAHA ÖNE CIKIYOR. İLK AYAKTA CIKAN 3- RAIN OVER ME YERINE BASKA AT EKLEMEYI DUSUNMUYORUM. BAŞKA BİR DEĞİŞİKLİĞİM BULUNMUYOR.  HERKESE BOL ŞANSLAR.

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

İSTANBUL AGF TABLOSU 12:35

istanbul-agf-tablosu-08-05-12-35

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Coco

Avatar
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zübeyr

Coco yarın çift altılımı Başlıyor?

Okan

Bol şanslar

okan

Istan bul da yagmur var degisiklik olur mu acaba

admin

İlk ayak 3 – RAIN OVER ME KOŞMAZ

admin

1-2-4 ///
H ///
1-6 ///
5 ///
9 ///
H ///

Bol şanslar

serkan

admin gerçekten sizin artık kazanmamak adına milleti yanıltıcı 6 lı yaptıgınızı düsünüyorum.bunu birtek ben değil birkaç arkadasım daha hemfikir :(

admin

Tahmini veren admin degil. Diger konu ise begenmediginiz yazari takip etmezsiniz. Yatacak tahmini verince kime ne faydasi olacak. Sacmaliyorsunuz.

admin

Bu saçma yorumlar sebebi ile kaç tane değerli insan yazmayı bıraktı.

admin

Yeni farkettim, üstte verdiğim altılı için bana söylemişsin sanırım. Yarışları takip edemediğim için yorum yapmıyorum, arada oynadığım kuponları paylaşıyorum. Bunda art niyet arıyorsanız size diyecek söz bulamıyorum.

Zübeyr

Serkan buradaki arkadaşları illaki takip edip Oyunları’nı oynuyacan diye bir yasal uygulama yok..) 1.5 tl verirsin istediğin Bülteni alırsın oradaki menejer, at sahibi, v.s gibi Kişilerin 150 tl lik favori ve plaselerden Oluşan altılılarınıda oynayabilirsin ))

Ahmet Ziya

Arkadaşlar bu tarz yorumlar ve eleştiriler olabilir ve hatta arada olmalı böyle şeyler ki fark edildiğini bilir eksiği fazlayı ölçersek herkes için yararlı olur
peki ne yapmak gerekir bu tip durumlarda
kendimizi o kişinin yerine koyalım ve NEDEN sorusunun cevabını bularak o kişiye gerekirse cevap verebiliriz
ama ne olursa olsun
Psikoloji yüksek tutulmalı
unutmayın ki bu oyundan kazançlı çıkmakta
kaybetmekte yorum farkından kaynaklanır
ben senden farklı yorumlarım. bazen kazanır bazen kaybederim.

admin

Ahmet Bey, eleştiri kabuldür. Arkadaş bilerek yanıltıcı kupon paylaştığımı yazıyor. Takip ettiği sitenin sahibine bir insan neden der bunu? Amacı nedir, ben anlayamıyorum. Sanki ben gelecek atları biliyorum da onları saklayıp kupon yapıyorum. Nereden tutsan elinde kalıyor.

admin

Konu uzamasın gereksiz yere. Kapatıyorum yorumlara.

15
0
Tahmin paylaş.x
()
x