7 MAYIS 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Verdiği aranın ardından sert grupta mücadele eden o gün özellikle takip ettiğim (7) AŞEMEZ BANKOMDUR. Safkan son yarışında ara vermesine rağmen düzlük dönülene kadar o kadar rahat tempoda geldi ki yarışı kazandığını düşündüm. Lakin o gün formda ŞAFAK VAKTİ ve DAĞCI‘yı geçecek gücü bulamasa da diş geçirdi diyebilirim. Bugün aynı şekilde süratli gitmesini beklediğim koşuda ön gruba yakın yürüyüp sonlarda liderliği alıp kolaylayacağını düşünüyorum.

2. Ayak Gruba baktığımda çok süratli safkanlar görüyorum önde ki temponun çok sert geçeceği malum.. Sonlarda çok etkili gelmesini beklediğim (9) ULTAMARINE BANKOMDUR. Gruba baktığımda bu safkana rakip olarak gördüğüm safkanların önde ki tempoda birbirlerini yıpratacak olmaları sprinter olan safkanların da start problemi olmasından dolayı son yarışında adeta kanatlanan inatçı karakterli bu safkanın yanına rakip yazmayı düşünmüyorum.

3. Ayak (5) GÖKBURCU her ne kadar kumda daha iyi koşacağını düşünsem de güven vermiyor. Rakipleri ise : (2) CANBARAN, (4) SİNGAPORE PRENSİ, (9) SÜRKIZIM, (1) ATLI OSMAN.

4. Ayak Sürpriz beklediğim koşuda sıralamam : (3) GÖZDAĞI, (1) KAMKAM, (5) BLUSHING GHOST, (2) SILVER SHOES, (7) LEONE ORO.

5. Ayak Son yarışında erken yürümesinden dolayı kaybeden (6) DAUGAVA bugün aynı hataya düşmezse kazabilir favorimdir. Rakipleri ise (1) AKAYLA, (3) BALSU, (5) GETLOUD, (4) SEBAARBİN, (2) LEGENDARY QUEEN ve (10) NERGİS‘tir.

6. Ayak Sevdiği piste geri dönen (2) TAKIL BERİ son yarışında ANKARA çim pistini ne kadar özlediğini gösterdi favorimdir. Rakipleri ise (4) MEHMET BERK ve (5) SABRİ‘dir.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 7 TEK

2. Ayak : 9 TEK 

3. Ayak : 5,2,4,9,1

4. Ayak : 3,1,5,2,7

5. Ayak : 6,1,3,5,4,2,10

6. Ayak : 2,4,5

ŞABLON TUTARI : 31,50 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
selim
Ziyaretçi
selim

Ankara tahminim.5.ayakta akayla (1) için grub çok uygun bankomdur. Yorumsuz diger ayaklar şöyle.1.ayak 9.2.1.7.6 2.ayak 3.11.8.9 3.ayak 4.5.7.1
4.ayak 7 5.ayak 1 6.ayak 13.2.5.6 bol şanslar.

yıldo
Ziyaretçi
yıldo

Yorumlarını beğniyorum

beydagi
Ziyaretçi
beydagi

Teşekkür ederim

Özgür ct
Ziyaretçi
Özgür ct

Dün ist da patates olduk bugünkü Ankara şablolum. 1. Ayak 7.1.2 2.ayak 3.11 3.ayak 5.4 4.ayak 3.7.6.8.9 5.ayak 3.2.4.5.6.1.8 6.ayak 5 sabri tek 25.20tl bol sans herkeze

Özgür ct
Ziyaretçi
Özgür ct

Creed varmı şablona eklenecek güvendigin 35tlye kadar yolu var

mesut
Ziyaretçi
mesut

Sayın by scret sizi uzun zamandır takıp edıyorum ,cok etkili tahminleriniz var ,eminim birgün sayenizde hatırı sayılır bır ıkramiye bulacagım,adı üzerinde tahmin,sorumluluk bize aittir,basarılar diliyorum

orhan önder
Ziyaretçi
orhan önder

Tskler

Selim
Ziyaretçi
Selim

Arkadaslar yorumunda son ayakta 13 yazmışım yanlışlıkla 14 olacaktı.bol şanslar. .

Zübeyr
Ziyaretçi
Zübeyr

Reis bol şanslar Ankara bizde gibi gözüküyor
Bilet no E-E420-DAAF-5EAB

teo
Ziyaretçi
teo

kafada yattık ne şansızım yaa

ORHAN
Ziyaretçi
ORHAN

çok az farklarla kaybettin bycreed.ikinciliklerin en iyisi denebilir.4 numarayı tek attım bu ayakta gelire gerisi kapalı sayılır.

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

By creed izmirde filozof tay yorum istiycem tek için bide beşinci ayak için.

takoz
Ziyaretçi
takoz

Kuponu hazirladim yatiramadim son ayaga kadar gelmisti son ayakta gitti :) cok uzulmustum bi nebze olsun moralim duzeldi

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Çok teşekür ederim son anda 3 tanyiğitlerin olduğunu gördüm 1.3 geçtim 5 ayak 1.6.7.9 son ayak 3 tek attım değişik bir kurgu oldu sen yazsan yorumların sayesinde daha güzel oluyor ama şans bügünde bende olsun:) tekrar teşekür ederim abi.