8 MAYIS 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Bugün biliyorsunuz ki 2 altılı başlıyor BURSA programı ile. Bugün gerçekten çok zor bir program var, BURSA hep zor ama zevkli geçiyor. Bakalım yarın neler olacak.

3. Koşuda yarıştan çıkan (6) KRALİÇE HERA’nın yerine 4. koşuda (10) GÜLERANA eklenmiştir.

1. Koşu İlk defa koşacak olan safkanların sıralaması : (6) GALLOPING SEVGI, (8) NİGOŞUM, (4) AYLİŞKO, (3) ARINA ME, (5) DONT BLAME ME.

2. Koşu Süratli gitmesini beklediğim koşuda sonlarda ki etkili ataklarıyla uyumlu binicisiyle (8) KARA DUTUM favorimdir. Rakipleri ise son yarışında banko önerdiğim (7) PEPE ve form durumu çok iyi olan (4) KRALİÇE BALKES. Son olarak ise önde ki temposunu kabullendirmesini beklediğim (3) FANCYCHANCY yazacağım.

3. Koşu İzmirli yavrusu (4) EYE OF CANDY favorimdir. Bu safkana rakip olarak ise (3) EL MANO, (7) LADY DIAMOND‘u görüyorum.

4. Koşu Denk güçlerin mücadelesinde favorim (11) BÜYÜKBAŞ‘tır. Çok istikrarlı bir çizgide giden safkan bugün düzlüğe çok yıpranmadan gelebilirse kazanabilir. Rakip olarak ise ekuri desteğiyle (3) ÖZMUTLU, son yarışını dikkate almadığım (1) ZULUT HASAN, kalitesine inandığım (2) CERRAH ve son olarak sürprizde (6) FARUKİ yazacağım.

5. Koşu Son yarışında stili rakipleri olmasına rağmen çok yüksek tempoda kaçıp beyaz bayrak ayna yapan (4) DANCO BANKOMDUR. Safkan yüksek tempoda götürdüğü yarışta bile bir an bile olsun kesilmedi o gün mesafe 2000 bile olsa rahat çıkartırdı. Uzayan mesafeye rağmen kazanacaktır.

6. Koşu Gruba baktığımda önde yüksek tempoda kaçacak olan safkanlar mevcut. SUN BURN, KEYFE DEĞER, BAY DRAGON, LEGEND RING gibi safkanların önde kıyasıya mücadele edeceklerini düşünüyorum. Bu safkanların birbirlerini tüketmeleri olağan. CASH AKÇE her ne kadar son yarışını güzel bir sprintle kazansa da önde ki tempoya ayak uyduracağını düşünüyorum kilosu da kendisi için bir etken. Bu yarışta ki BANKOM tabi ki tam bu şartlar oluşmuşken sonlarda çok etkili gelmesini beklediğim düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz ataklarını sıklaştıracak olan (5) HOT CHOCOLATE BANKOMDUR. 

7. Koşu Henüz tam karakterleri oturmamış olan safkanların yarışında kimi çıkarsam o gelir düşüncesindeyim. HEPSİ diyeceğim.

8. Koşu Maiden mücadelede ki sıralamam : (8) SEASHE, (3) AKYAZILI DİLA, (5) BUTTERFLY DREAMS, (4) ASİ RÜZGAR, (2) MAN OF FIRE.

9. Koşu Büyük bir sürpriz beklediğim mücadele de şablon gereği 5 ata şans verebileceğim. Bunlar (17) SAVAKIZI, (15) FERAHFEZA, (3) ECE MELEK, (2) SELAYATLI, (1) NUREYŞAN.

 

1. ALTILI ŞABLONUM

1. Ayak : 6,8,4,3,5

2. Ayak : 8,7,4,3

3. Ayak : 4,3,7

4. Ayak : 11,3,1,2,6,10

5. Ayak : 4 TEK

6. Ayak : 5 TEK

ŞABLON TUTARI : 21,60 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM  

1. Ayak : 11,3,1,2,6

2. Ayak : 4 TEK

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 8,3,5,4,2

6. Ayak  17,15,3,2,1

ŞABLON TUTARI : 45,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

BURSA 2.ALTILI GANYAN AGF TABLOSU 12:34

bursa-agf-tablosu-08-05-2015

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ersin

Günaydınlar ve bol şanslar

yavuz

Baskanim cimler kuma alinmis sablonunuz kuma uygum bi sorayim yaris badlamadan dedim

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x