8 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Start aldıkları ilk şartlı 1 yarışlarındaki tabelalarından sonra ikinci sınavlarına çıkacak olan 10-SPARKLING STAR ve 11-SWORD DANCING mücadelesine sert gruptaki son üçüncülüğünde birinciyle arasında ciddi fark bulunsa da bugün grubun uygunluğu ve mesafeye yatkınlığı ile 6-IRON STAR dahil olabilir.

2.AYAK: Bursa pistini çok seven kısa mesafelere yatkın 2-BÜYÜKDÜŞÜN bugün stili rakiplerine rağmen bir çırpıda bitirebilir. Son yarışı tabela dışı olsa da formunu beğendiğim 4-FORDTA TEK, son yarışında uzun mesafeye rağmen finişe kadar verdiği mücadelede ile kısalarda kolla notunu aldığım 5-BORBORE, kaliteli 7-ESANADOLU ve grubun bir tık altında gözükse de son yarışında çok gerilerde bekleyip yaptığı etkili atakları ile ikinci olan 9-BAŞMİMAR süratli gidecek koşuda yerinde yürürse kendisine şans yaratabilir, yine sprinterlerden 8-DESTİÇAĞ kuponlara eklenmelidir.

3.AYAK: Rakiplerine nazaran ağır kilo ile start alacak olmasına rağmen, son yarışı ciddi bir ara sonrası olan, ilk defa Bursa kumuna çıkan ve o yarışında fazla üzülmeden güzel bir beşincilik yapan, bu yarış için yaptığı hazırlıklarında 800/47,6 24,2 R dereceli galobunda uçan 1-ATMACA KIZ bugün benim bankom olacak.

4.AYAK: Form ve kalite olarak bu grubun üzerinde gördüğüm üç isimi ayırmadan yazacağım bunlar sırasıyla 1-BAVİ REŞ, 2-GÖZÜM KALDI ve 5-LEGEND RING.

5.AYAK: Start sorunu çözüldükten sonra gerçek gücünü göstermeye başlayan zamanla daha da iyi duruma gelmesini beklediğim 6-LİKAPA favorim. Daha sonra son yarışını çok kolay kazanan 1-YILDIZHAN STAR, henüz umudu kesmediğim takibimdeki isimlerden 3-DİDİ KOÇİ.

6.AYAK: Son yarışında çoğu kişiye göre ve agf tablosuna göre çok sürpriz durumda olan ama benim uzunu bulduğunu görünce ilk işaretlediğim isim olan 7-KOBAT bugün içinde çok iyi koşacaktır favorim. Uzun mesafede şansının daha fazla olduğuna inandığım 4-GİZEMLİTAY, hep iyi koşan 3-KOLAÇAN, kalite isim 1-SULTANHAN ve uzunu sökeceğinden pek emin olmasam da güzel formunun hatırına 2-ELMASIN KIZI kuponumda bulunacak isimler olacak.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 11-10-6

2.AYAK: 2-4-5-7-9-8

3.AYAK: 1

4.AYAK: 1-2-5

5.AYAK: 6-1-3

6.AYAK: 7-4-3-1-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans kardeşim :)

Barışçı
Üye
Barışçı

Bursa şablonum:
1.10.11
9.2.4.1.7
3.2.1
1
1.6.2
10.2.1.3.7
Herkese bol şans…

silivrili
Üye
silivrili

Arda 3. Ayakta kapışalım diyorsan
1. Ayağa ekürileri ekle derim:))
Bol şanslar olsun.

silivrili
Üye
silivrili

Agf den bahsetmedim ki:)

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.ayak 10 ve 11 arasındaki yarışa daha fazla tecrübesi olan 7 eklenir ayak kapalı olur.

2.ayak hızlı gitmesi kesinleşmiş yarışta kafadaki safkanlar zorlanıcaktır öncelik destiçağ olmakla beraber 9-10-4 ilavesi yapılabilir.

3.ayak 3 -2-1-4

4.ayak 1-2

5.ayak 1

6.ayak 9-2-1-7 (hepsi)

tek olarak tercihim simitçi gibi olsada süpriz beklediğim yerlerdeki atlar ile verilicek ikramiye üzmez diye düşünüyorum…

Erenler
Üye
Erenler

Tskler azor:)

tunaaçıkkan
Ziyaretçi
tunaaçıkkan

1.ayak1.11.6
2.ayak10AKÇEŞME bankom
3ayak.3ve7 mücadelesine 6.1.2 katıla bilir
4ayak son koşusunu hiçbegenmedigim BAVİREŞ tek
5ayak ve 6ayak at seçmedim hepsi dedim bol şans
54tl

epolat
Üye
epolat

HERKESE BOL ŞANS

admin
Yönetici
admin

epolat
Üye
epolat

teşekkürler

Onbasi
Üye
Onbasi

bende arjantin i tek yakalama gafletine düşünce kafadan yatıp kuponu 5 liye çewirdim