8 MART 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son startları tabela dışı olsa da bugün için önde kendisinin temposuna çıkabilecek çıksa da kendisi kadar dirençli olabilecek bir isim olmayışı şansını hayli arttıran ve bu yarış için yaptığı hazırlıklarında 600/40,8 26,8 R dereceli galobuyla ben geliyorum diyen 7-KIRKPINAR bankom.

2.AYAK: Start aldığı ilk yarış da kuponuma tek yazdığım baştan sona sadece onu izlediğim 4-DEDEÇAM o yarışta start çıkışında iki atın arasında kalıp çok vakit kaybetmişti toparlanması kolay olmadı fakat tekrar toparlandığında ise kamçı görmeden son virajı sekizincilikte dönen isim sonlarda binicisi de sağolsun bir türlü orta dan mı içerden mi sprint atayımın kararını verememesinden dolayı istenilen ataklarına çok geç başlasa da birincinin 4 boy gerisinde yarışı bitirmişti bugün mesafenin 100 metre daha uzamasının da lehine olduğunu düşündüğüm isim bankom.

3.AYAK: Korku tüneli gibi bir yarış koşuya katılan bütün isimlerin şansı var tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Eğer bu yarışta GÜLEN BİNDA bu kadar ağır bir siklet dezavantajına sahip olmasaydı bankom olurdu ama şimdi tercihim HEPSİ.

5.AYAK: Totolarını, galoplarını ve orjinlerini incelediğimde elediğim isimler oldu geri kalanlardan ise ön plana çıkan kimse olmadı sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Bu yarış da AGF tablosunda sonlarda çıkması muhtemel olan ama benim gözümde çok güzel koşacak olan bir isim var. Kazandığı yarışta çok sürpriz konumdayken kuponumda bulunan, sonrasında start aldığı iki yarışta da bana göre kazanma ihtimali olmadığından dolayı kuponlarıma yazmadığım ama bugün lehine gidecek tempoyu bulursa çift haneli bir ganyanla koşuyu kazanması muhtemel olan 8-AKBÖRÜ favorim. Rakip gördüğüm isimler ise formda 4-SON KARAR ve ağır kilo dezavantajına rağmen 2-KUBANGO.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7

2.AYAK: 4

3.AYAK: 5-2-6-4-3-1

4.AYAK: 1-8-5-9-2-3-4-6-7-10

5.AYAK: 3-2-4-5-9

6.AYAK: 8-4-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
hbozkurt
Üye
hbozkurt

Bol şanslar Komutan, emeğinize sağlık, gerçekten çok güzel bir kurgu olmuş, Akbörü konusunda da size çok katılıyorum.

Darshan
Ziyaretçi
Darshan

Hocam yine zehiri bıraktın 1. Ayağa 10 u tek düşünüyordum nasıl olcak şimdi

Azer
Ziyaretçi
Azer

İstnbl1ayak)2_7_9_10_11 2ayak)4 tek, 3ayak)1_3_4_5. 4ayak)1_2_3_4_5. 5ayak)2_5. 6ayak)1_2_4_5herkese bol sans

AYtunc
Ziyaretçi
AYtunc

1-10
2-8
3-3
4-2-5
5-2-5-9
6-2-4-10

Onbasi
Üye
Onbasi

kafadan yattım buyrun 5 lim

Onbasi
Üye
Onbasi

way arkadaş ne zaman hepsi desem afg geliyor çok şanslıyım :))